Προς το περιεχόμενο

Vodafone full σημα κλειδωμενο


tsatsos1999

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα αγορασα την παραπανω συσκευη απο ενα μελος του insomnia αλλα μολις πηγα να την ρυθμισω συνειδητοποίησα οτι ειναι κλειδωμενη σε αλλον λογαριασμο.Εδωσα 30€ και ειναι κριμα να μην μπορω να κανω δουλεια μου.Πηρα την vodafone και μου ειπαν οτι δεν μπορουν να με βοηθησουν παρα μονο αν ειχαν το τηλεφωνο του ιδιοκτητη που δεν το εχω... Μηπως υπαρχει καποιος που μπορει να με βοηθησει με τον προβλημα αυτο ή να εχει καποιον φιλο στην vodafone να μου το ξεκλειδωσει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το μέλος του Insomnia δεν έχει τηλέφωνο; Με ταχυδρομικά περιστέρια μιλήσατε για την αγορά; 

Στείλτου και ζήτησε του το. 

 

 

Edit:

Γιαυτό έχεις κλείσει και τους visitors ώστε να μη μπορούμε να δούμε πως όντως δεν έγινε καμιά συναλλαγή με άτομο στο φορουμ και σε πάρουμε με τις πέτρες;

 

"2 hours ago" γκουχ. 

 

Screenshot_1.jpg

Επεξ/σία από UsualSuspect__
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρωτον πηρα τηλεφωνο και μου ειπε οτι δεν ειναι δικη του και δεν εχει τους κωδικους απλα την πουλησε,2ον τι σε νοιαζει εσενα πως και που εγνε η συναλλαγη.Τριτον επειδη το εχετε δει πολυ εξυπνη και Mr Sherlock εδω μεσα η αγορα εγινε απο αλλον λογαριασμο και επειδη δεν μπορουσα να συνδεθω εφτιαξα εναν στα γρηγορα για να ποσταρω.

 

Αν καποιος γνωριζει καποιον υπαλληλο απο την vodafone που μπορει να με εξυπηρετησει,παρακαλω να εποικοινωνησει μαζι μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1ον. Α, δηλαδή αγόρασες κάτι χωρίς να ξέρεις πως είναι κλειδωμένο και αυτός που στο πούλησε δεν σου είπε το παραμικρό. Οκ.

2ον. Με νοιάζει γιατί δεν έχω καλή σχέση με κλέφτες κτλ. (Δεν σε λέω κλέφτη, αλλά ποτέ δεν ξέρεις)

3ον. Μπες απ τον κανονικό σου λογαριασμό και πόσταρε για να δούμε και από ποιον το πήρες ώστε να το επιβεβαιώσει.

Να δούμε πως έγινε όντως η αγορά και δούμε και τις θετικές / αρνητικές που έγιναν.

 

Ξέρεις πόσοι έχουν προσπαθήσει να κάνουν αυτό που κάνεις και εσύ; 

Καημένοι. 

 

ΥΓ. Είναι έξυπνοι. Με ΟΙ, όχι με η. 

΄Έφυγες.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, UsualSuspect__ είπε

1ον. Α, δηλαδή αγόρασες κάτι χωρίς να ξέρεις πως είναι κλειδωμένο και αυτός που στο πούλησε δεν σου είπε το παραμικρό. Οκ.

2ον. Με νοιάζει γιατί δεν έχω καλή σχέση με κλέφτες κτλ. (Δεν σε λέω κλέφτη, αλλά ποτέ δεν ξέρεις)

3ον. Μπες απ τον κανονικό σου λογαριασμό και πόσταρε για να δούμε και από ποιον το πήρες ώστε να το επιβεβαιώσει.

Να δούμε πως έγινε όντως η αγορά και δούμε και τις θετικές / αρνητικές που έγιναν.

Ξέρεις πόσοι έχουν προσπαθήσει να κάνουν αυτό που κάνεις και εσύ; 

Καημένοι. 

ΥΓ. Είναι έξυπνοι. Με ΟΙ, όχι με η. 

΄Έφυγες.

Τι ακριβως να κλεψω ρε φιλε? Το ατομο μου πουλησε μια συσκευη κλειδωμενη με 20€ και μετα μου ζητουσε να πληρωσω εγω τα μεταφορικα για να του το γυρισω πισω. Ενω ηταν δικο του λαθος που μου πουλησε κατι κλειδωμενο.Επισης θελω να μου εξηγησεις τι ακριβως κανω.Ζηταω καποιον να μου ξεκλειδωσει μια συσκευη που πληρωσα για αυτην και εχω στα χερια μου και ειναι αχρηστη και σε εμενα και σε αυτον που ειναι κλειδωμενη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 minutes ago, kogi4ever said:

Τι ακριβως να κλεψω ρε φιλε? Το ατομο μου πουλησε μια συσκευη κλειδωμενη με 20€ και μετα μου ζητουσε να πληρωσω εγω τα μεταφορικα για να του το γυρισω πισω. Ενω ηταν δικο του λαθος που μου πουλησε κατι κλειδωμενο.Επισης θελω να μου εξηγησεις τι ακριβως κανω.Ζηταω καποιον να μου ξεκλειδωσει μια συσκευη που πληρωσα για αυτην και εχω στα χερια μου και ειναι αχρηστη και σε εμενα και σε αυτον που ειναι κλειδωμενη.

Δεν ξέρω τι κάνεις και τι όχι.

Φτιάχνεις ένα προφίλ στο φορουμ με name tsatsos2345234523543, τα κλειδωνεις ΟΛΑ και περιμένεις να σε πάρουν στα σοβαρά και να σου δώσουν σημασία;

Σου ξανά λέω, δεν είσαι ο μόνος που έχει ξανά προσπαθήσει να κάνει κάτι τέτοιο.

Το σωστό ήταν να σου πει ο άλλος από πριν πως είναι κλειδωμένη.

Επίσης δεν βλέπω να έγινε κάποια συναλλαγή στο feedback σου.

Έφυγα. Πολύ ασχολήθηκα. 

Πάρε τηλ στην Vodafone και πες τους το πρόβλημα σου.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, UsualSuspect__ είπε

Δεν ξέρω τι κάνεις και τι όχι.

Φτιάχνεις ένα προφίλ στο φορουμ με name tsatsos2345234523543, τα κλειδωνεις ΟΛΑ και περιμένεις να σε πάρουν στα σοβαρά και να σου δώσουν σημασία;

Σου ξανά λέω, δεν είσαι ο μόνος που έχει ξανά προσπαθήσει να κάνει κάτι τέτοιο.

Το σωστό ήταν να σου πει ο άλλος από πριν πως είναι κλειδωμένη.

Επίσης δεν βλέπω να έγινε κάποια συναλλαγή στο feedback σου.

Έφυγα. Πολύ ασχολήθηκα. 

Πάρε τηλ στην Vodafone και πες τους το πρόβλημα σου.

Δεν εχω τιποτα κλειδωμενο.Εφτιαξα το λογαριασμο και απλα δημοσιευσα δεν εκανα τιποτα.Ναι μολις ειχε αναβαθμιστει το forum και ειχε αλλαξει ο τροπος λειτουργιας τον αγγελιων και ο πωλητης δεν με δηλωσε σαν αγοραστη. Τελος παντων το ξερω οτι επρεπε να μου το εχει πει και επρεπε να μου επιστρεψει τα λεφτα.Στηνα αρχη μου λεει θα σου γυρισω τα λεφτα χωρις να το γυρισεις πισω.Μετα το αλλαξε μονος του και μου λεει στειλε μου το πισω και θα σου σπιτρεψω τα λεφτα και ηθελε να πληρωσω και εγω τα εξοδα αποστολης.Με κοροιδεψε κανονικοτατα και ηθελε και να πληρωσω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...