Προς το περιεχόμενο

Ιδιωτικό ΙΕΚ online


Alex-V

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα. Εκ μερος ενος φιλου, ακουσε οτι υπαρχει ιδιωτικο ιεκ που γινεται μεσω ιντερνετ. Γνωριζει καποιος κατι παραπανω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, Muchacho είπε

Όχι αλλά ΙΕΚ,ιδιωτικό και εξ αποστάσεως μου ακούγεται για έναν άκρως αποτυχημένο συνδιασμό.

 

4 λεπτά πριν, livefreeordie είπε

Για ΙΕΚ δεν νομίζω ,για Πανεπιστήμιο ξέρω πως υπάρχει. Κι αν υπάρχει όντως για ΙΕΚ καλύτερα μακρυά :P

λίγη σημασία έχουν αυτά. Εξάλλου όσοι κοιτάνε τέτοιες επιλογές το μόνο που τους ενδιαφέρει είναι απλά να λένε ότι έχουν ένα χαρτί.

μια ζωή στην ελλάδα αυτό κυνηγάνε όλοι, το χαρτί.

και για να απαντήσω στην ερώτηση, δεν έχω ακούσει κάτι τέτοιο. ενδεχομένως κάποια μαθήματα να γίνονται Online γιατί είναι της μόδας τώρα, αλλά εξ ολοκλήρου online δε νομίζω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Θελει εξοδα και προσωπικο να τσεκαρει.Εδω χρωστανε πολλα ιδιωτικα ΙΕΚ,ετοιμα να κλεισουν

Επεξ/σία από Diskimpex
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, Γιαούρτι είπε

λίγη σημασία έχουν αυτά. Εξάλλου όσοι κοιτάνε τέτοιες επιλογές το μόνο που τους ενδιαφέρει είναι απλά να λένε ότι έχουν ένα χαρτί.

μια ζωή στην ελλάδα αυτό κυνηγάνε όλοι, το χαρτί.

και για να απαντήσω στην ερώτηση, δεν έχω ακούσει κάτι τέτοιο. ενδεχομένως κάποια μαθήματα να γίνονται Online γιατί είναι της μόδας τώρα, αλλά εξ ολοκλήρου online δε νομίζω

αν εννοεις οτι οσοι κανουν αυτα τα μαθηματα που προσφερουν καποια πανεπιστημια απλα για το χαρτι εισαι λαθος. πολλοι το κανουν κυριως λογω οικονομικων αλλα και λογω χρονου,αν πρεπει να εργαστεις και θελεις και να σπουδασεις βολευει το να μην πρεπει να εισαι καθε μερα τοσες ωρες στο πανεπιστημιο (πχ καποιοι κανουν μεταπτυχιακο ετσι και τους βολευει). παντως υπαρχουν πανεπιστημια που προσφερουν εξ ολοκληρου online προγραμματα και χρειαζεται φυσικη παρουσια μονο σε εξεταστικες (βλεπε Ανοιχτο Πανεπιστημιο). Για ΙΕΚ θα μου ακουγοταν αστειο γιατι εδω δεν γινεται τιποτα σε φυσικη παρουσια ,δηλαδη τι θα διδασκουν απο το ιντερνετ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...