Προς το περιεχόμενο

Smartwatch Standalone SIM


Komfoukios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Υπάρχει τέτοιο θέμα εδώ που μου διαφεύγει?είχα το LG με την κυκλική οθόνη  (το G WATCH R νομίζω?) Αλλά μου το κλέψανε.Ημουν ευχαριστημένος και με το android wear 2 είχε βελτιωθεί αισθητά η εμπειρια.Τωρα ψαχνω να αντικαταστασω εν μέρει το κινητό. Δηλαδή ψαχνω ρολόι με SIM. Θέλω να βγάλω και καινούργιο νούμερο να χω 2η SIM στο ρολόι και να μη χρειάζεται να κουβαλάω το κινητό μαζί μου.Κάπου διάβασα σε ένα άρθρο στο insomnia ότι δεν υπάρχει κάτι ανεξάρτητο από το κινητό.Ισχυει κάτι τέτοιο?τι περιορισμούς θα έχω?ανεξαρτήτως,ποιο είναι πιο κοντά στις ανάγκες μου?ακούω προτάσεις και Ευχαριστώ πολύ για την υπομονή σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω οποιοδήποτε smart watch που λέει ότι είναι 3g, μπορεί να λειτουργήσει μόνο του. 

Τα περισσότερα κινέζικα δεν έχουν Android wear, αλλά κανονικό android (τα περισσότερα 5.1).

Για καλό android wear 2 θα κοίταγα το Huawei watch 2, την έκδοση με lte 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Στις 9/6/2018 στις 7:52 ΜΜ, Komfoukios είπε

Σ'ευχαριστώ φίλε μου για την απάντηση.παρηγγειλα το urbane 2nd edition καθώς το watch 2 έχει μικρή οθόνη 

Απο που το πηρες φιλε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υποπτη ιστορία, από την μία βάζει τιμές σε δολάρια και από την άλλη ως διευθυνση αναφέρει κάπου στην Αγγλία, το θέμα είναι εκτός από το προιόν που είναι άγνωστο ότι αν τελικά έρχεται από κινα ( πιο λογικό ) πάς καρφί για τελωνείο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 22/6/2018 στις 12:46 ΠΜ, paiktaras69 είπε

υποπτη ιστορία, από την μία βάζει τιμές σε δολάρια και από την άλλη ως διευθυνση αναφέρει κάπου στην Αγγλία, το θέμα είναι εκτός από το προιόν που είναι άγνωστο ότι αν τελικά έρχεται από κινα ( πιο λογικό ) πάς καρφί για τελωνείο 

Υποτιθεται ειναι αυτο ?

https://www.banggood.com/KINGWEAR-KW88-1_39-inch-MTK6580-Quad-Core-1_3GHZ-Android-5_1-3G-Smart-Watch-p-1067524.html?rmmds=search&cur_warehouse=CN

βλεπω κι αλλο εδω σε προσφορα υποτιθεται 

https://transcend.store/products/w1-smart-watch-today-29-8factory-outlet#qv

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συνεχίζει να είναι περίεργη η φάση.....

Εγώ στην θέση σου θα τους ρωτούσα από που γίνεται η αποστολή και με τι είδους ταχυδρομείο ....οι τιμές ασχέτως αυτού παραμένουν ύποπτα χαμηλές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...