Προς το περιεχόμενο

Επισκευή κινητου


Giorgosgate7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας παιδια! εχω δυο κινητα τα οποια λογω εργασιας το ενα μου εσπασε η οθονη το οποιο ειναι το Lenovo S90A και το αλλο ειναι το samsung galaxy j5 το οποιο βραχηκε και δν λειτουργουν τα πληκτρα κατω απ την οθονη. Η αφη στην οθονη δουλευει κανονικα.. Γνωριζετε αν μπορω να τα παραγγειλω απο σκρουτζ και να με βοηθησετε να τα βρω? Ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει sto fixmobile αλλά βλέπω διάφορες τιμές πιθανόν είναι άλλες και οι ποιότητες. Όσο για το δεύτερο αν πας να το ανοίξεις έχεις δύο τινά να συμβούν. Η που θα σπάσεις την οθόνη η οποία πρέπει να ξεκολλήσει ή που θα βγάλεις οκ την οθόνη θα βάλεις τα καινούργια κουμπάκια και θα δεις σε λίγο καιρό να σου κάνει κούνιες το κινητό λόγω υγρασίας. Το πρώτο ίσως να μπορείς να το κάνεις το δεύτερο θέλει τεχνικό έλεγχο και στο λέω λόγω επαγγέλματος. Το χω δει το όνειρο πολλές φορές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λόγω υγρασίας θελουν καλό καθαρισμό τα εσωτερικά κυκλώματα. Υπαρχουν σπρει που βοηθανε σε αυτο. Αναλόγως την ζημια μπορει η διαβρωση ακομη και ετσι να προχωρησει και να καταστρεψει τελικα την συνολική λειτουργια του κινητού σου μετα απο καποιο διαστημα. Αν το ανοίξεις πρεπει να δοκιμασεις να το καθαρισεις εσυ. Πιθανα να χρειαζεται το ιδιο και μετα απο 2-3 βδομαδες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σ ευχαριστω πολυ φιλε μου!! Θα ψαξω για το σπρει! Μπορει καποιος να μου στειλει λινκ ωστε να παραγγειλω τα αναλογα ανταλλακτικα? ? μη παρω καποιο λαθος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά στο lenovo s 90 η οθονη δν εχει σπασει αλλα το τουch screen τζαμι πως λεγεται.. υπαρχει περιπτωση να μπορει να αλλαχτει μονο αυτο? και οχι ολη η οθονη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...