Προς το περιεχόμενο

Ποιό ειναι το αγαπημένο σας Drone


SPANK

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προσωπικά το αγαπημένο μου ειναι και το Mavic Air που εχω , αν και το πρώτο μου το προτίμησα και το λατρεύω για το portability που προσφέρει , μικρό σε μέγεθος το βγάζω απο την τσάντα ώμου πετάω το μαζεύω και συνεχίζω σε αλλη τοποθεσία , αν προσθέσουμε και την καλή κάμερα που εχει + τα αλλα χαρακτηριστικά ειναι ιδανικό για εμένα και ας μην πηγαίνει τοσο μακριά σε απόσταση οπως αλλα της dji ή αλλων εταιριών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γω κατοχος Mavic Pro εδω και περιπου 7 μηνες ....ερχομουν  απο DJI Phantom 3 Standar ..... και πραγματικα η φορητοτητα που προσφερει  οπως και το Μavic air ειναι πραγματικα το κατι αλλο ...  ειχα κουραστει στην μεταφορα με τo phantom ... 

Περασε μια σκεψη να παω σε Air λογω καλυτερης καμερας ... αλλα με σωστες ρυθμισεις εχω πετύχει πια το τελειο αποτελεσμα ... και ο λογος που δεν κανω την μεταβαση ειναι και η αποσταση που φτανει χαλαρα τα 5χιλ σε CE  αλλα και η μπαταρια καθως και η οθονη   στο remote... για μενα πρωσοπικα το Mavic Pro ειναι κορυφη ... δεν ζητας κατι παραπανω απο ενα drone ... αντε να βγει το Mavic 2  να δουμε ...😋

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω το Spark. Το ότι είναι τόσο μικρό βολεύει αφάνταστα και δεν τρομάζει τον κόσμο που το περνάει περισσότερο για παιχνίδι..θα ήθελα αργότερα να πάω σε mavic pro  λόγω της απόστασης αλλά και της μπαταρίας που προσφέρει

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Κάτοχος Phantom 4 Pro, το χρησιμοποιώ για επαγγελματική κυρίως χρήση, πάρα πολύ καλή εικόνα, αρκετά ευχαριστημένος πλην της εμβέλειας γιατί μας τα έχουν κάνει μπάλες εκεί στην DJI με το κουτσούρεμα του σήματος με FW update και επίσης έχω σπαστεί άσχημα γιατί ενώ το έχω γούτσου γούτσου μην βρέξει και μη στάξει, έχει εμφανίζει ραγίσματα σε διάφορα μέρη του κέλυφους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • Δημιουργία νέου...