Προς το περιεχόμενο

Τα νέα της ημέρας γύρω από τα cryptocurrencies


chek2fire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 13,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

26 λεπτά πριν, SabotazNic είπε

Ποιος είναι ο 13ος μήνας? Το ίδιο με το 13ο ζώδιο? 

/s

Ειναι αναποδα στο εξωτερικο. Ειναι 13/09/2022,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάναμε ένα ωραίο bump νωρίτερα, το πήρε πίσω. Κυρίως με ξελασπωσαν κάτι μικρά που έχω πάλι. Να δω αν το eth θα πιάσει πάλι τα 4800. Βέβαια, άλλες 2 φορές να κάνει ένα 15% όπως προχθές, θα το φτάσει. Ποτέ δεν ξέρεις... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, SabotazNic είπε

Βέβαια, άλλες 2 φορές να κάνει ένα 15% όπως προχθές,

22% έκανε προχθές

Δύσκολα θα το ξανακάνει καθώς ήταν αυτό το ΕΝΑ μεγάλο γεγονός που περίμενε για ανέβει καλά.

Δεν υπάρχει κάτι άλλο μεγάλο στον ορίζοντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχουμε ακομη δρομο τι ανυπομονειτε ή μηπως νομιζετε οτι το eth θα φτασει μονο ως το προηγουμενο ath?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια ειδα προσφατα ότι στο trezor που εχω εχουν βαλει τη δυνατότητα για απευθειας eth staking μεσω της everstake. Επειδη εχω πολύ μεγαλο ποσό σε eth με ψηνει να τα βαλω σε staking, τι αποψη εχετε εσεις για την everstake? Ειναι ασφαλης τρόπος staking αυτος που προσφέρουν η υπαρχει ρισκο να χαθουν τα eth μου? Εχω σκεφτει να στησω δικο μου node αλλα κι αυτο ειναι λιγο περιπλοκη διαδικασία απο οσο εχω διαβάσει και χρειαζεται να δουλευει 24/7 χωρις τη παραμικρη διακοπη το οποιο δεν ειναι και παντα εφικτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, sazistas είπε

παιδια ειδα προσφατα ότι στο trezor που εχω εχουν βαλει τη δυνατότητα για απευθειας eth staking μεσω της everstake. Επειδη εχω πολύ μεγαλο ποσό σε eth με ψηνει να τα βαλω σε staking, τι αποψη εχετε εσεις για την everstake? Ειναι ασφαλης τρόπος staking αυτος που προσφέρουν η υπαρχει ρισκο να χαθουν τα eth μου? Εχω σκεφτει να στησω δικο μου node αλλα κι αυτο ειναι λιγο περιπλοκη διαδικασία απο οσο εχω διαβάσει και χρειαζεται να δουλευει 24/7 χωρις τη παραμικρη διακοπη το οποιο δεν ειναι και παντα εφικτο.

Αφού είναι μέσα στο trezor λογικά τα κλειδιά παραμένουν στην κατοχή σου άρα θεωρητικά δεν έχεις κάποιο κίνδυνο . Γενικά όμως αν έχεις στην κατοχή σου τουλάχιστον 32 eth για να φτιάξεις κόμβο καλό θα ήταν να μην το διαφημίζεις για να μην σε ζαλίζουν σκαμμερς στα προσωπικά μυνήματα 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγε στο συνέδριο των libertarians και υποσχέθηκε τα πάντα

συν ότι θα δώσει και αμνηστία στον Ross καθώς οι περισσότεροι κράταγαν εκεί πλακάτ με το σύνθημα free ross.

Δεν το γνωρίζεται αλλά η Bitcoin κοινότητα έχει από αναρχικούς μέχρι τραμπικούς. Ιδίως στις Ηνωμένες Πολιτείες που γνωρίζω πάρα πολλά μέλη και γνωστά της bitcoin κοινότητας οι περισσότεροι είναι τραμπικοί όσο παράδοξο να ακούγεται αυτό. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, chek2fire είπε

Πήγε στο συνέδριο των libertarians και υποσχέθηκε τα πάντα

συν ότι θα δώσει και αμνηστία στον Ross καθώς οι περισσότεροι κράταγαν εκεί πλακάτ με το σύνθημα free ross.

Δεν το γνωρίζεται αλλά η Bitcoin κοινότητα έχει από αναρχικούς μέχρι τραμπικούς. Ιδίως στις Ηνωμένες Πολιτείες που γνωρίζω πάρα πολλά μέλη και γνωστά της bitcoin κοινότητας οι περισσότεροι είναι τραμπικοί όσο παράδοξο να ακούγεται αυτό. 

Μπορεί να χτίσει το τοίχος με asics...

Δεν είναι και τόσο παράδοξο. Διαχρονικά η ανθρώπινη απληστία θα σε οδηγήσει να υποστηρίξεις την καταστροφή σου για πρόσκαιρο κέρδος. Από την άλλη οι αναρχικοί έχουν τόσες διαφορετικές αντιλήψεις που δεν μπορείς να τους τσουβαλιασεις και οι Αμερικάνοι αναρχικοί απέχουν πολύ από τα ευρωπαϊκά αντίστοιχα. Εντελώς άλλη νοοτροπία. Πάντως έφαγε πολύ γιουχα στο ίδιο συνέδριο 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...