Προς το περιεχόμενο

Anti-Fitness Thread [Part II]


billdanos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Επισκέπτης
2 ώρες πριν, stormrain είπε

^^Βρηκες Σαββατο βραδυ στο Clumsies βρε θηριο?

@evabb πεθανα τα θελω ολα!

Καλημέρα!Baratin.Το κέντρο είναι απλησίαστο και λόγω ζέστης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

sorry για την φωτο.

Σνιτσελ κοτοπουλου ,με μουσταρδα ,αλέυρι,φρυγανια τριμμενη, αλατι πιπέρι,ρίγανη,αυγο,καρυ

Το μαγείρεψα μονος μου .Ουτε η γιαγια μου δεν το χει πετύχει τόσο καλα όσο εγω.χεχε

NgAotL0.jpg

Επεξ/σία από JTRGamer
  • Like 11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, evabb είπε

Επιδορπιο απο το Papparoti που ανοιξε προσφατα εδω https://papparoti.com.my/

R3Ehoc.jpg

Προφανώς με τέτοιο όνομα δεν μπορεί να πάει το franchise σε συγκεκριμένες αγορές του πλανήτη😛

Τι ακριβώς είναι; Ψωμάκι με νουτέλα από πάνω; Να το έχω στα υπόψη όταν από Σεπτέμβρη γυρίσω Βέλγιο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Speculoos είπε

Προφανώς με τέτοιο όνομα δεν μπορεί να πάει το franchise σε συγκεκριμένες αγορές του πλανήτη😛

Τι ακριβώς είναι; Ψωμάκι με νουτέλα από πάνω; Να το έχω στα υπόψη όταν από Σεπτέμβρη γυρίσω Βέλγιο;

Ναι, bun με οτι topping θελεις. Σε προειδοποιω ειναι αρκετα ακριβο το εν λογω μαγαζι, γι αυτα που βλεπεις στην φωτογραφια εφυγαν 21,5€. Ειναι διπλα στην Gare centrale και το καλο ειναι οτι ειναι ανοιχτο μεχρι το βραδυ (10-11) το οποιο το καθιστα μονοπωλειο εκεινες τις ωρες που δεν βρισκεις γλυκο/καφε ευκολα. Για κατι διαφορετικο ειναι καλο. Μην περιμενεις ομως να σε λουσει το αγιο φως την ωρα που θα τρως (το ice tea προσωπικα μου αρεσε πολυ γιατι ηταν πολυ γλυκο). Προσωπικα θα ξαναπηγαινα γιατι οπως ειπα ειναι ανοιχτο μεχρι αργα και σε αντιθεση με το Ekxi καθεσαι στο τραπεζι και σου παιρνουν παραγγελια και δεν γινεται πανικος απο τον πολυ κοσμο. Αν σε ενδιαφερουν τα γλυκα εχω να σου προτεινω αρκετα ζαχαροπλαστεια/tea rooms.

Επεξ/σία από evabb
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...