Προς το περιεχόμενο

Anti-Fitness Thread [Part II]


billdanos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 ώρες πριν, Exodia The Forbidden One είπε

Πήγαμε έξω με τον αδερφό μετά από καιρό , στην αρχή για σουβλάκια καί μετά χτυπήσαμε γλυκάκι.

4hh3Mgk.jpg

8OFbSrG.jpg

hJxadhp.jpg

Cs02KDE.jpg

pDjbdMH.jpg

Καλημερα.Σουβλάκια που ;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καλημέρα. Γενέθλια σε λίγες μέρες. Μαγαζί που μπορεί να παίξει κτηνωδία για 7-8 άτομα αλλά να μη μου έρθει και ο κούκαρος αηδόνι? Νότια προάστια κατά προτίμηση. Όχι μπαρμπα Μήτσο, έχει τιμηθεί δεκάδες φορές. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Edel είπε

Καλημέρα. Γενέθλια σε λίγες μέρες. Μαγαζί που μπορεί να παίξει κτηνωδία για 7-8 άτομα αλλά να μη μου έρθει και ο κούκαρος αηδόνι? Νότια προάστια κατά προτίμηση. Όχι μπαρμπα Μήτσο, έχει τιμηθεί δεκάδες φορές. 

Δράμι Γλυφάδα 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, margaritagr είπε

Δράμι Γλυφάδα 

Καλή η πρόταση, πάντως φτηνό δε νομίζω να είναι (φαντάζομαι θα έχει είτε ίδιες τιμές είτε και λίγο παραπάνω από το αδερφάκι του στα Δυτικά)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, AristidisZ είπε

Καλή η πρόταση, πάντως φτηνό δε νομίζω να είναι (φαντάζομαι θα έχει είτε ίδιες τιμές είτε και λίγο παραπάνω από το αδερφάκι του στα Δυτικά)

Εγώ εκανα εκει τραπέζι περυσι, πήραμε φαγητά που σκάσαμε (ναι ηταν και άντρες στην παρέα 😛 ) και μαζί με το κρασί ήρθε κάτω απο 20€ το άτομο.

Ειχα παει νωρίτερα απο το μαγαζί και μίλησα με το παλικάρι που το έχει. Μου έβγαλε μενού ανάλογα με τα άτομα που περιελάμβανε τα πάντα, και μεζεδάκια και ποικιλίες κρεατικών. 

Τη μερα που ειχα το τραπέζι (περισσότερα άτομα απο τον edel) ήρθαν ολα στην ωρα τους και με σωστές χρονικές αποστάσεις το ενα απο το αλλο. 

Στο αλλο μαγαζί δεν έχω παει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, margaritagr είπε

Εγώ εκανα εκει τραπέζι περυσι, πήραμε φαγητά που σκάσαμε (ναι ηταν και άντρες στην παρέα 😛 ) και μαζί με το κρασί ήρθε κάτω απο 20€ το άτομο.

Ειχα παει νωρίτερα απο το μαγαζί και μίλησα με το παλικάρι που το έχει. Μου έβγαλε μενού ανάλογα με τα άτομα που περιελάμβανε τα πάντα, και μεζεδάκια και ποικιλίες κρεατικών. 

 Τη μερα που ειχα το τραπέζι (περισσότερα άτομα απο τον edel) ήρθαν ολα στην ωρα τους και με σωστές χρονικές αποστάσεις το ενα απο το αλλο. 

 Στο αλλο μαγαζί δεν έχω παει 

Τι να σου πω, εγώ που πάω τακτικά στην Αγία Βαρβάρα, κάτω από 20 το κεφάλι δύσκολο να φτάσουμε

Αν μιλάμε για αντροπαρέα (3-4 ατόμων) που πάμε για να φάμε κάνουμε εύκολα 25άρι το κεφάλι  

Φυσικά ξέρεις ότι όσο περισσότεροι, τόσο πιο φτηνά βγαίνει κατά κεφαλήν 

Απλά επειδή είδα ότι το παιδί έλεγε για Μπαρμπα Μήτσο, μη πάθει κάνα σοκ :P :P :P

Επεξ/σία από AristidisZ
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, AristidisZ είπε

Τι να σου πω, εγώ που πάω τακτικά στην Αγία Βαρβάρα, κάτω από 20 το κεφάλι δύσκολο να φτάσουμε

Αν μιλάμε για αντροπαρέα (3-4 ατόμων) που πάμε για να φάμε κάνουμε εύκολα 25άρι το κεφάλι  

Φυσικά ξέρεις ότι όσο περισσότεροι, τόσο πιο φτηνά βγαίνει κατά κεφαλήν 

Απλά επειδή είδα ότι το παιδί έλεγε για Μπαρμπα Μήτσο, μη πάθει κάνα σοκ :P :P :P

Χαχα δεν τον ξέρω τον Μπάρμπα Μήτσο!

Πάντως άμα πάει από εκεί θα του πουν πόσο θα βγει οπότε δε θα χει θεμα να την πατήσει μετά, θα ξέρει από πριν αν του κάνει ή όχι ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 λεπτά πριν, margaritagr είπε

Χαχα δεν τον ξέρω τον Μπάρμπα Μήτσο!

 Πάντως άμα πάει από εκεί θα του πουν πόσο θα βγει οπότε δε θα χει θεμα να την πατήσει μετά, θα ξέρει από πριν αν του κάνει ή όχι ;)

Gourmet φάση :D :D (αν δε πίνεις μπύρες - εννοώ πολλές - και δε τρως σαν τον Πάγκαλο σχεδόν αδύνατο να κάνεις πάνω από 10€ το κεφάλι)

image.png.065486862c6c0dd1f985f130078ea985.png

BTW, όταν λες να πάει από εκεί, εννοείς να συνεννοηθούν μενού ; 

Πως θα ξέρει πόσο θα του πάει ;

Επεξ/σία από AristidisZ
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Edel είπε

Καλημέρα. Γενέθλια σε λίγες μέρες. Μαγαζί που μπορεί να παίξει κτηνωδία για 7-8 άτομα αλλά να μη μου έρθει και ο κούκαρος αηδόνι? Νότια προάστια κατά προτίμηση. Όχι μπαρμπα Μήτσο, έχει τιμηθεί δεκάδες φορές. 

στη θεση σου θα πηγαινα στο μαγαζι του @Fotis13 τον "κυρ αριστο" γιατι πολυ απλα ειναι ποιοτικο & το σερβις ανθρωπινο.

http://www.kir-aristos.gr/μενου-κυρ-αριστος.html

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, mclein είπε

στη θεση σου θα πηγαινα στο μαγαζι του @Fotis13 τον "κυρ αριστο" γιατι πολυ απλα ειναι ποιοτικο & το σερβις ανθρωπινο.

http://www.kir-aristos.gr/μενου-κυρ-αριστος.html

Σωστή πρόταση 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο σε εμένα δεν άρεσε του κυρ αριστου που μια φορά το είχα επισκεφτεί επειδή διάβαζα τα καλύτερα εδώ μέσα; 

Αλήθεια από περιέργεια το ακριβώς διπλανό κεμπαπτζιδικο τι λέει; το σκεφτόμουν χτες που πέρασα από εκεί αλλά τα μπεργκερ με κέρδισαν χαχα.

Θα το δοκιμάσω και αυτό,όπως κ πολλά που σταμπαρα τριγύρω, και σε λίγο καιρό με βλέπω να ξανακλαιγομαι στο φιτνες θρεντ 😂🤣 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ακριβώς απέναντι από το μπεργκεραδικο.  Ωχ παίζει να μην είναι άλλο και να είπα σαχλαμάρα;

Με κολασε και ο Δημητρίου δίπλα βραδιάτικα αλλά φωτο δεν πρόλαβα. 

Πρόλαβα όμως αυτό πριν κοπεί 😀

Μινιον με εξωτερικά ζαχαροπαστα  και ανάμεικτη εσωτερικά από το Απολλώνιον

IMG-d81ff63d71818ba126999c4a332b0086-V-960x539.jpg

Επεξ/σία από greekbusters
  • Like 12
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...