Προς το περιεχόμενο

Ηλεκτρονικό τσιγάρο V2


nrkmaiden

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δυστυχώς αν απαγορεύσουν τα αρώματα, θα σταματήσω μετά από 3.5 χρόνια το ατμισμα. 

Τα snv, δε τα χρησιμοποιώ, έχω βρει 5-6 αρώματα από elr, που είναι τα βασικά μου και παίζω με αυτά. Ίσως βρω και κάνα άλλο για πείραμα, αλλά ξέρω τι θα ατμισω μέσα στο μήνα.

Ερώτηση για όποιον ξέρει.

Έχω σιρεν 22αρι και στήνω με κανθαλ αλλά θέλω αλλαγή κάθε 2-3 μέρες. Και παλιότερα με το κανθαλ είχα θέμα, πάντα το καίω. Κάνω και 200-250 τζουρες τη μέρα με 13 βαττ

Ξέρει κανείς κάνα καλό στήσιμο για σιρεν? Μόνο κανθαλ παίζει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

6 ώρες πριν, panossar95 είπε

Δυστυχώς αν απαγορεύσουν τα αρώματα, θα σταματήσω μετά από 3.5 χρόνια το ατμισμα. 

Τα snv, δε τα χρησιμοποιώ, έχω βρει 5-6 αρώματα από elr, που είναι τα βασικά μου και παίζω με αυτά. Ίσως βρω και κάνα άλλο για πείραμα, αλλά ξέρω τι θα ατμισω μέσα στο μήνα.

Ερώτηση για όποιον ξέρει.

Έχω σιρεν 22αρι και στήνω με κανθαλ αλλά θέλω αλλαγή κάθε 2-3 μέρες. Και παλιότερα με το κανθαλ είχα θέμα, πάντα το καίω. Κάνω και 200-250 τζουρες τη μέρα με 13 βαττ

Ξέρει κανείς κάνα καλό στήσιμο για σιρεν? Μόνο κανθαλ παίζει?

Αν σου ταιριαξε το gauge του κανθαλ μπορεις να δοκιμασεις και ni80 ,το ιδιο συρμα..Απλα δες καποιο βιτνεο για το πως γινεται το dry burn σε ni80 γιατι ειναι λιγο tricky..Επισης τι συνταγη παιζεις?Παιζει τεραστιο ρολο στο ποσο γρηγορα χαλαν οι αντιστασεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
53 λεπτά πριν, Karamol3golas είπε

Αν σου ταιριαξε το gauge του κανθαλ μπορεις να δοκιμασεις και ni80 ,το ιδιο συρμα..Απλα δες καποιο βιτνεο για το πως γινεται το dry burn σε ni80 γιατι ειναι λιγο tricky..Επισης τι συνταγη παιζεις?Παιζει τεραστιο ρολο στο ποσο γρηγορα χαλαν οι αντιστασεις

Καλά ναι είναι και η συνταγή μου βρώμικη γενικά.

Το Οντίν έχω(από elr, οχι το γνήσιο) αρκετά βρώμικο υγρό, αλλά γενικά  το κανθαλ δεν έχει καλή διάρκεια όσες φορές το έχω παίξει.

Το νι80 το έχω παίξει αρκετές φορές, πρέπει να έχω και σπίτι, θα στήσω μια και με αυτό να δω αν έχει διαφορά

Επεξ/σία από panossar95
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, panossar95 είπε

Καλά ναι είναι και η συνταγή μου βρώμικη γενικά.

Το Οντίν έχω(από elr, οχι το γνήσιο) αρκετά βρώμικο υγρό, αλλά γενικά  το κανθαλ δεν έχει καλή διάρκεια όσες φορές το έχω παίξει.

Το νι80 το έχω παίξει αρκετές φορές, πρέπει να έχω και σπίτι, θα στήσω μια και με αυτό να δω αν έχει διαφορά

Γενικα το n80 ειναι το μακροβιοτερο,δινει την καλυτερη γευση,και εχει πολυ γρηγορο ramp up..Στα αρνητικα ειναι οτι ισως εχεις καποια αλλεργια στο nickel

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Karamol3golas είπε

Γενικα το n80 ειναι το μακροβιοτερο,δινει την καλυτερη γευση,και εχει πολυ γρηγορο ramp up..Στα αρνητικα ειναι οτι ισως εχεις καποια αλλεργια στο nickel

Μπα κομπλέ είμαι, το έπαιζα πιο παλιά αλλά για πιο ψηλά βαττ νομίζω. Τώρα γυρνάω από δουλειά κάπου πρεπει να έχω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, Kadaz είπε

guys πηγα να παρω new mod απο fasttech και λεει δε στελνουν ελλαδα γιατι ειναι παρανομο, wtf? τελος το fasttech? 

Εδω και κανα χρονο περιπου φιλε απαγορευονται μοντακια και ατμοποιητες απο εξωτερικο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Karamol3golas είπε

Εδω και κανα χρονο περιπου φιλε απαγορευονται μοντακια και ατμοποιητες απο εξωτερικο

wtf οντως? και πως την παλεβει ο κοσμος? αγοραζουν απο ελλαδα αποκλειστικα η υπαρχει καποιο καταστημα εξω που στελνει κ αν στο φαν στο τελωνειο στο φαγαν?

σκρουτζ τα πουλανε διπλασια τιμη.. 

 

εντομεταξυ εχω ξεμεινει με ενα pico που χα παρει πριν 1μιση χρονο κ απ οτι φαινεται μ αυτο θα μεινω χαχα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν μετά από τόσο καιρό μόλις άκουσες πως απαγορεύτηκαν οι αγορές από έξω, που και να ακούσεις για το ότι μόλις απαγόρευσαν στην Ελλάδα τα πάντα (μηδενικές βάσεις, αρώματα, s&v) )πέρα από τα έτοιμα 10μελα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ελπίζουμε να γίνει κάτι ώστε να αλλάξει τουλάχιστον αυτό...

Εντωμεταξύ σήμερα ο Μπαργιώτας στη Βουλή είπε πως πρέπει να απαγορευτεί το ηλεκτρονικό γιατί αποτελεί πύλη εισόδου στο κάπνισμα.

Μιλάμε για διάνοιες.

Πρόλαβα ευτυχώς και παράγγειλα άρωμα και snv από δύο καταστήματα που πουλούσαν ακόμα, να έχω στοκ μέχρι τέλος του χρόνου, και βλέπουμε. 

Στη χειρότερη προσωπικά παίρνω έναν ζενιθ και το γυρίζω σε δεκάμελα.

 

Επεξ/σία από akpe
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκανα και γω μια παραγγελια απο βουλγαρο γυρω στο 30αρι και αν περασει περασε,λεει πως βρισκεται θεσσαλονικη οποτε ελπιζω να περασε,για να χουμε στοκ για καιρο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Baator είπε

Αν μετά από τόσο καιρό μόλις άκουσες πως απαγορεύτηκαν οι αγορές από έξω, που και να ακούσεις για το ότι μόλις απαγόρευσαν στην Ελλάδα τα πάντα (μηδενικές βάσεις, αρώματα, s&v) )πέρα από τα έτοιμα 10μελα...

the fuuuuuck εχω κανει παραγγελια 1000ml + απο novavapes αγγλια πριν μια βδομαδα, θα μου τα φανε τελωνειο?!

 

το πιο αστειο απ ολα ειναι οτι εβαλα καμια 10αρια ακυρες χωρες στο fasttech  κ εστελνε σε ολες, μονο σε μας δε στελνουν αχχαχαχ τι γελοια πραγματα ειναι αυτα χααχαχαχ δηλαδη αμα θελω new μοντακι η τανκ πρεπει να περιμενω να τα φερει ελληνικο μαγαζι?

guys αληθεια, αν γνωριζει καποιος για κανα μαγαζι τυπου fasttech που στελνει ελλαδα κ οτι γινει, ας μ κανει ενα pm

επισης, δε μπορω να παρω hardware ουτε απο ευρωπη? δεν αφηνουν να περασει τιποτα? 
 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Kadaz είπε

the fuuuuuck εχω κανει παραγγελια 1000ml + απο novavapes αγγλια πριν μια βδομαδα, θα μου τα φανε τελωνειο?!

το πιο αστειο απ ολα ειναι οτι εβαλα καμια 10αρια ακυρες χωρες στο fasttech  κ εστελνε σε ολες, μονο σε μας δε στελνουν αχχαχαχ τι γελοια πραγματα ειναι αυτα χααχαχαχ δηλαδη αμα θελω new μοντακι η τανκ πρεπει να περιμενω να τα φερει ελληνικο μαγαζι?

guys αληθεια, αν γνωριζει καποιος για κανα μαγαζι τυπου fasttech που στελνει ελλαδα κ οτι γινει, ας μ κανει ενα pm

επισης, δε μπορω να παρω hardware ουτε απο ευρωπη? δεν αφηνουν να περασει τιποτα? 
 

Ρουλετα το παιζεις! Αλλα γενικα πηγαινε σε καποιο ατμομαγαζο που ξερεις αν μπορεις να στο φερει αυτο, φυσικα σε τιμες Ελλαδας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, nrkmaiden είπε

Ρουλετα το παιζεις! Αλλα γενικα πηγαινε σε καποιο ατμομαγαζο που ξερεις αν μπορεις να στο φερει αυτο, φυσικα σε τιμες Ελλαδας.

δε ξερω κανενα ατμομαγαζο ολα απ εξω τα παιρνω fuck me 

αν πχ παρω mod απο amazon αγγλιας, δε θα ερθει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...