Προς το περιεχόμενο

Το "όλο οθόνη" Z5 smartphone της Lenovo ήταν τελικά ένα ψέμα


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

νταξει τραγικοι οι τυποι. Επίσημο teaser να δειχνει οτι δεν εχει νοτς και τελικα να έχει? ακομη και η συσκευη της δεκαετιας να ηταν δεν το έπαιρνα έτσι για το γαμωτο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 51
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

2 ώρες πριν, techon1 είπε

ΑΙΣΧΟΣ o ΟΗΕ τι λέει για το θέμα;

 

2 ώρες πριν, Retromaniac είπε

Η πρέσβειρα καλής θέλησης κ. Τζολί, βγήκε από τα ρούχα της. Φήμες λένε ότι η lenovo το έκανε για αυτό ακριβώς τον λόγο!

 

2 ώρες πριν, panathatube είπε

Lenovo ψεύτρα, μού ράγισες το bezel... 

https://www.youtube.com/watch?v=bWH_LegeFQI

Παιδιά κάποιοι σταματήστε με τα σχόλια σας γιατί έχω λυθεί στα γέλια....περί της είδησης τώρα .... Που κατάντησαν έτσι οι δόλιοι καταναλωτές να τους τρολαρει η Lenovo...ντιπ κατά ντιπ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Επίσης, όπως βλέπω από τις φώτος σύγκρισης του άρθρου, είπαν ψέματα για το wallpaper και την ώρα. Δλδ τι άλλο θα βγει στην επιφάνεια; Πως δεν είναι smartphone αλλά mini μαγικός καθρέπτης; #σοκαρίστηκα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν το είχα πει εδώ ή στο διπλανό φόρουμ, αλλά όταν είδα την φωτογραφία είχα εκφράσει σοβαρές αμφιβολίες κατά πόσον η Lenovo κατάφερε να κάνει και αυτό το κόλπο του iPhone X που εξαφανίζει το κάτω bezel και να κρύψει την μπροστινή κάμερα και τους αισθητήρες ανάμεσα στα pixel της οθόνης...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλά όντως αυτά που έχουν διαρεύσει ήταν τελείως γελοία και αναφέρομαι κι εγώ στα μηδαμινά bezels, στα ΤΒ αποθηκευτικό χώρο και στη μπαταρία που διαρκεί 45 και καλά μέρες!!! :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, vabill είπε

Στη δουλειά μου, αν έκανα κάτι τέτοιο το καλύτερο θα ήταν να με απέλυαν με χειρότερο να μην μπορέσω να βρω ξανά δουλειά στον τομέα μου.

Στη Lenovo ο Marketing Manager θα την σκαπουλάρει? Καλά σας έλεγε Λένοβο (εκ του Κόσοβο) ένας παλιός φίλος...

Μια εταιρεία σαν την  Lenovo στο τομέα της κινητής τηλεφωνίας που κατέχει πολύ χαμηλό ποσοστό μεριδίου της αγοράς δεν την ενδιαφέρει και τόσο η αρνιτικά σχόλια. Αν το είχε κάνει η Samsung αυτό τότε θα είχε πρόβλημα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτός είναι ένας πολυ ωραίος τρόπος να χάνεις και τους ελάχιστους πελάτες που μπορεί να σε στηρίζουν πόσο μάλλον να χάσεις τους μέλλοντικα υποψήφιους πελάτες μια και καλή

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
12 λεπτά πριν, xristoslet είπε

Μια εταιρεία σαν την  Lenovo στο τομέα της κινητής τηλεφωνίας που κατέχει πολύ χαμηλό ποσοστό μεριδίου της αγοράς δεν την ενδιαφέρει και τόσο η αρνιτικά σχόλια. Αν το είχε κάνει η Samsung αυτό τότε θα είχε πρόβλημα. 

Ισα ισα τζαμπα διαφημιση ο ντορος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, vabill είπε

Στη δουλειά μου, αν έκανα κάτι τέτοιο το καλύτερο θα ήταν να με απέλυαν με χειρότερο να μην μπορέσω να βρω ξανά δουλειά στον τομέα μου.

Επίσης, αν αρχίζεις και κόβεις κόσμο με το μαχαίρι, θα σε πάνε φυλακή. Ο χειρουργός από την άλλη... :D

Επεξ/σία από paparovic
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, techon1 είπε

200 θα είναι έξω. Εδώ με φόρους/τελωνεία/μεταφορικά/εγγυήσεις/μεσάζοντες/ΣΥΡΙΖΑ θα είναι μάλλον τα διπλά.

 

Οι τιμές ειδικά των κινητών και γενικά προϊόντων τεχνολογίας στην Ελλάδα είναι από τις πιο ανταγωνιστικές στην Ευρώπη. Ειδικά μετά από ένα τρίμηνο κυκλοφορίας. Όσοι περιμένουν τιμές Κίνας στην Ελλάδα και την Ευρώπη, απλά δεν έχουν ιδέα από εμπόριο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, dali13gr είπε

 

Οι τιμές ειδικά των κινητών και γενικά προϊόντων τεχνολογίας στην Ελλάδα είναι από τις πιο ανταγωνιστικές στην Ευρώπη. Ειδικά μετά από ένα τρίμηνο κυκλοφορίας. Όσοι περιμένουν τιμές Κίνας στην Ελλάδα και την Ευρώπη, απλά δεν έχουν ιδέα από εμπόριο.

η πιο μεγαλη αληθεια, μονο να ζητιανευουμε ξερουμε για να παρουμε κατι 1ευρω φθηνοτερα

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...