Προς το περιεχόμενο

Ο πρώτος 4K προβολέας της LG θα κοστίζει $3.000


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 ώρες πριν, Pinkakos είπε

4k ωρες αντοχη υπο κανονικη χρηση λεει η Benq για τη λαμπιτσα, τωρα για ανταλλακτικα εισαι σιγουρος οτι κοστιζει 500; γυρω στα 150 βρηκα.

Φιλε μου καλε .. δε πα να λεει οτι θελει.. σε high brightness η λαμπα μεχρι 1500 κραταει μεγιστη φωτεινοτητα αντε 2000 να κρατησει γενικα.. ειδικα αν δεν το ανοιγεις 2 ωρες και κλεισιμο .. ειχα 4 λαμπατους ακριβους επσον και οπτομα .. led μονο.. εχω τον h9 .. απιστευτος απλα.. δεν κουνιουνται τα οπτικα φυσικα αλλα δε με νοιαζει καθολου.. απιστευτη εικονα και και οσο θελω ανοιχτο σαν τιβι ειναι και σα τη παλαμη μου το παιρνω οπου θελω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, exor είπε

επισης .. τα lummen ειναι πολυ σχετικα .. και φυσικα δεν ειναι 2500 ο lg ...alla oyte kai o benq.. οι led παντως εχουν καλυτερα χρωματα και ειναι πιο φωτινοι αναλογικα απο τους λαμπατους για ιδια lummen 

Περιμένω τους Laser, πολύ καλύτερη εικόνα από όλες τις απόψεις, και μεγαλύτερο contrast.

https://geizhals.de/jvc-dla-z1-a1544666.html

Σε βάθος, θυμίζει τον 9 inch CRT (barco 1209 ) που ήδη έχω σε λειτουργία 😀

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Pokemon640 είπε

Περιμένω τους Laser, πολύ καλύτερη εικόνα από όλες τις απόψεις, και μεγαλύτερο contrast.

https://geizhals.de/jvc-dla-z1-a1544666.html

Σε βάθος, θυμίζει τον 9 inch CRT (barco 1209 ) που ήδη έχω σε λειτουργία 😀

Φιλε μου καλε.. εχω δει και laser διπλα διπλα με καλο led .. οχι .. led .. σοβαρα.. εχουν φιλοι laser.. δεν .. καλος led

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, Agony είπε

Θελω να παρω ενα AC για το καλοκαιρι σκεφτομαι να φυγω απο samsung LG και να παρω Xiaomi inverter ,να ειμαι και εγω τις μοδας.

xiaomi ακομα και για εσωρουχα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
6 ώρες πριν, Agony είπε

Συγνωμη VAL1990 φοβάμαι ότι αυτό δεν μπορω να το κανω .

δεν φορας εσωρουχα? :P 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 6/6/2018 στις 1:12 ΠΜ, ELMastas είπε

Η Τιμή είναι πολύ χαμηλή και αναρωτιέμαι πόσος καιρός θα χρειαστεί για να φτιάξουν πιο μεγάλα μοντέλα για να αντικαταστήσουν την κλασική εικόνα του κινηματογράφου στίς αίθουσες και να βλέπουμε 4Κ HDR -_-

Εκει ειναι ολη η ουσια πλεον η εμπερια στον κινηματογραφο απο απαραμιλλη εχει μεινει σχετικα πισω εκτος του ηχου .Αυτο θα ειναι το επομενο αλμα που να αναζωογονησει  το ενδιαφερον του κοινου ωστε να επιστρεψει δυναμικα στις αιθουσες .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Fotis13 είπε

Εκει ειναι ολη η ουσια πλεον η εμπερια στον κινηματογραφο απο απαραμιλλη εχει μεινει σχετικα πισω εκτος του ηχου .Αυτο θα ειναι το επομενο αλμα που να αναζωογονησει  το ενδιαφερον του κοινου ωστε να επιστρεψει δυναμικα στις αιθουσες .

Και στο σπίτι φτιάχνεις κάτι ανάλογο όμως. Τσιμπάς τον 4k προβολέα στα 3000 ένα πανί 150 ίντσες και ένα ήχο σύστημα με atmos και είσαι κομπλέ με 5 6 χιλιάρικα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...