Προς το περιεχόμενο

Το Facebook μοιραζόταν τα δεδομένα των χρηστών του με τις Apple, Samsung, Huawei και άλλους κατασκευαστές


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν γίνονται αυτά. Είναι συνωμοσίες. Αλλά και να γινόταν τώρα θα σταματήσει γιατί βγήκε η προεδραρα μας ο tim cook και με το καινούργιο MacOs θα μπλοκάρει αποτελεσματικά το fb για να μην έχουμε πάλι καμία τετραετία Τραμπ..!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 35
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επισκέπτης
22 λεπτά πριν, mordred είπε

"...των Huawei, Lenovo, Oppo και TCL (Alcatel, BlackBerry) που έρχονται να προστεθούν δίπλα στα ακόμη μεγαλύτερα ονόματα των Apple, Amazon και Apple..."

Η apple είχε διπλή πρόσβαση και face id και fingerprint

Τον καλό πελάτη τον μνημονεύεις πιο συχνά. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε καλα κοινο μυστικο ηταν και ειναι οτι μοιραζε κατοπιν αμοιβης τα δεδομενα μας και τις επιθυμιες μας δεξια και αριστερα. κανεις καπου λικε δε περναει πενταλεπτο βομβαρδισμος διαφημισεων.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε γαμώτο που είναι τώρα όλοι αυτοί οι "ε και; δεν έχω να κρύψω τίποτα! όσοι ενοχλούνται από το φακέλωμα πάει να πει οτι κάνουν κάτι ύποπτο"; Μου έχουν λείψει λίγο, το ομολογώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, helicoid είπε

Ρε γαμώτο που είναι τώρα όλοι αυτοί οι "ε και; δεν έχω να κρύψω τίποτα! όσοι ενοχλούνται από το φακέλωμα πάει να πει οτι κάνουν κάτι ύποπτο"; Μου έχουν λείψει λίγο, το ομολογώ.

 εμενα δεν με νοιαζει, δεν ειμαι τρομοκρατης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...