Προς το περιεχόμενο

Ερώτηση σχετικά με το διαγωνισμό για το honor 10


anonik

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα προς τους mods 

Kάνω νέο θέμα και δε στέλνω PM στον mod του club γιατί από ότι βλέπω αυτό που θα ρωτήσω αφορά αρκετούς από εμάς που συμμετείχαμε στο διαγωνισμό.

Βλέπω λοιπόν τώρα ότι στην περιγραφή του διαγωνισμού ζητήθηκε να αναφερθεί το καλύτερο χαρακτηριστικό του honor 10 και το χειρότερο χαρακτηριστικό 
του smartphone που χρησιμοποιούμε... 

Αυτό το συνδιασμό ομολογώ δεν τον θυμάμαι όταν πρωτοδιάβασα το αρθρο... Νομίζω αρχικά το ζητούμενο ήταν το καλύτερο και το χειρότερο χαρακτηριστικό
του δικού μας smartphone .... αλλά μπορεί να κάνω λάθος

Απ' ότι είδα αρκετοί από εμάς εχουμε πέσει στο ίδιο 'λάθος' απαντώντας  για το καλύτερο και χειρότερο χαρακτηριστικό του δικού μας smartphone

Αναρωτιέμαι απλά αν όλοι εμείς θα βγούμε αυτόματα εκτός

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εδώ τα ίδια.

Προσωπικά έκανα edit την απάντηση μου πριν τη λήξη του διαγωνισμού. Αν και το θεωρώ άδικο να βγεί κάποιος εκτός γι' αυτόν το λόγο,

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει αναφερθεί από τον mod οτι θα ανακοινωθούν εντός της εβδομάδας. Eιναι το τελευταίο ποστ στο θέμα του διαγωνισμού

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θυμάμαι και γω πολύ καλά ότι το πρωτότυπο ποστ έλεγε να μιλήσουμε για το δικό μας smartphone. Αργότερα έγινε edit και άλλαξε. Τώρα δε νομίζω πως τα παιδιά θα αποκλείσουν κανέναν, αφού επρόκειτο για λάθος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο διαγωνισμός στη αρχή ζητούσε οντως ένα θετικό και ενα αρνητικό του κινητού που χρησιμοποιούμε. Επίσης, ο διαγωνισμός κανονικά τελείωνε στις 9 Ιουνίου, αν θυμάμαι καλά. 

Ομως οταν έγινε η αλλαγή (που ζητούσαν ενα θετικό χαρακτηριστικό του Honor 10) άλλαξε και η ημερομηνία στις 11 Ιουνίου, δηλαδή δόθηκαν κάποιες επιπλέον μέρες έτσι ώστε να γίνουν οι κατάλληλες αλλαγές στα ποστ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...