Προς το περιεχόμενο

Sons Of Anarchy


geopats11

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για πείτε εντυπώσεις από sons of anarchy.Εν έτει 2018 παραμένει για εμένα μια απο τις κορυφαίες σειρές με πολύ καλογραμμένη ιστορία και τόσο ταιριαστούς ηθοποιούς😋

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ότι χειρότερο τα ατάλαντα παιδάκια που έπαιζαν τον Άμπελ + σπαστική Τάρα με το βαριεστημένο απαθές βλέμμα. Κατά τα άλλα ότι καλύτερο δει σε σειρά μέχρι τώρα, πράγμα που με κάνει να βαριέμαι απίστευτα οποιαδήποτε άλλη φθηνοπαραγωγη τύπου νετφλιξ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

52 λεπτά πριν, Bourdoulas είπε

Συνεχίζω να θέλω να σπάσω τα μούτρα της Τζεμα με φτυάρι μέχρι να γίνουν ένα με το χώμα. 

Είναι ακριβώς αυτό που λέει ο Τζους στο τελευταίο νομίζω επεισόδιο "Gemma knows every truth behind every lie inside every secret. She's the gatekeeper."

26 λεπτά πριν, ASTOU είπε

Ότι χειρότερο τα ατάλαντα παιδάκια που έπαιζαν τον Άμπελ + σπαστική Τάρα με το βαριεστημένο απαθές βλέμμα. Κατά τα άλλα ότι καλύτερο δει σε σειρά μέχρι τώρα, πράγμα που με κάνει να βαριέμαι απίστευτα οποιαδήποτε άλλη φθηνοπαραγωγη τύπου νετφλιξ. 

Νταξ φίλε 5 χρονών ήταν.Η Τάρα όμως συμφωνώ πολύ βαριεστημένο ύφος.Και τέλος ξανασυμφωνώ πως μπροστά σε κάτι χαζοσειρούλες του netflix το sons ήταν κορυφή χωρίς να έχει να ζηλέψει κάτι από the walking dead ή game of thrones.Άντε να δούμε και το mayans mc από Σεπτέμβρη😋

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, geopats11 είπε

Είναι ακριβώς αυτό που λέει ο Τζους στο τελευταίο νομίζω επεισόδιο "Gemma knows every truth behind every lie inside every secret. She's the gatekeeper."

Νταξ φίλε 5 χρονών ήταν.Η Τάρα όμως συμφωνώ πολύ βαριεστημένο ύφος.Και τέλος ξανασυμφωνώ πως μπροστά σε κάτι χαζοσειρούλες του netflix το sons ήταν κορυφή χωρίς να έχει να ζηλέψει κάτι από the walking dead ή game of thrones.Άντε να δούμε και το mayans mc από Σεπτέμβρη😋

5 χρονών είναι και κάτι κοριτσάκια σε χαζά τουρκικά σίριαλ που πετυχαίνω τυχαία στην τηλεόραση και έχουν ερμηνεία για Όσκαρ. Δυστυχώς το mayans θα το φάει η σύγκριση με το soa το οποίο έχει θέσει πολύ υψηλά στάνταρ σε τέτοιες παραγωγές. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πολυ καλη σειρα, απο τις λιγες που εχω δει τοσες(ολες) σεζον, αλλα για εμενα απο καποιο σημειο και μετα υπηρχε moral conflict. Δηλαδη, θεωρουσα οτι ο Τζαξ και οι Sons ηταν ξεκαθαρα οι villains της υποθεσης, ακομα και μεσα στα πλαισιο του συμμοριτοπολεμου, σε ορισμενες συγκρουσεις. 

Σιγουρα κραταω τις δυνατες εικονες απο τις μηχανες και την επαρχιακη Αμερικη, τις επικες μουσικες διασκευες, τις ηθοποιαρες Τζεμα και Κλει,  τη δραση και το πολυ σημαντικο για σειρα, τιμιο κλεισιμο.

Υπαρχει και ενα παλαιο νημα που πλακωνομαστε real time για τη σειρα, με την επικη φραση "ητανε σκληρος και τον ελεγαν βιταμ" για τον Τζαξ.😂

Επεξ/σία από Miracle Worker
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελευταια σεζον πολυ φλατ για μενα. Δηλαδη αντε παιδια να τελιωνουμε...Φαε τον ενα, σκοτωσε τον αλλο και στο τελοσ αυτο που κανε ο Τζαξ απλά ελιωσα απο τα γελια....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λιγα λογια για την Ταρα μην σας κυνηγαω με το φτυαρι!!!😂

πολυ καλη σειρα αλλα την ξεχειλωσαν με αποτελεσμα ο 7ος να ειναι λυτρωση για την κακοποιηση της σειρας....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...