Προς το περιεχόμενο

Insomnia Meetups


Comic maniak

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, Comic maniak είπε

Κοιτα,το site εχει παρα πολλους χρηστες.Σιγουρα θα υπαρχουν αρκετα ατομα απο καθε πολη.Εχω δει αρκετους απο Πατρα.Ακρει να βγαλουμε ανακοινωσεις για να το μαθουν ολοι και ισως καποτε κανουμε ενα στην Αθηνα πανελλαδικο😁

Ναι δεν είπα ότι εισαι ο μοναδικός πατρινός αλλά πιστεύω ότι ειναι λίγοι (σε σύγκριση με αυτούς απο άλλες περιοχές πχ αττική Κρήτη Θεσσαλονίκη και περίχωρα ας πούμε) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 78
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 λεπτά πριν, TopicStrarter είπε

Ναι δεν είπα ότι εισαι ο μοναδικός πατρινός αλλά πιστεύω ότι ειναι λίγοι (σε σύγκριση με αυτούς απο άλλες περιοχές πχ αττική Κρήτη Θεσσαλονίκη και περίχωρα ας πούμε) 

Καλά πιο ευκολα και γρηγορα πας από αθηνα, πατρα παρά απο την μια πλευρα της κρητης, στην αλλη! χαχαχα (αλλα μην βγαινουμε οφ τοπικ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, kallair είπε

Καλά πιο ευκολα και γρηγορα πας από αθηνα, πατρα παρά απο την μια πλευρα της κρητης, στην αλλη! χαχαχα (αλλα μην βγαινουμε οφ τοπικ)

Σωστοτατος φιλε μου :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
3 hours ago, txcellas said:

Έλα οργάνωσε το bill. Μετά τα 2 μπαν θέλω να σε γνωρίσω! 😛

Σύνδρομο της Στοκχόλμης το λένε... 😛

2 hours ago, TopicStrarter said:

ε και εσύ εμ θες συνάντηση εμ να μην κουνήσεις το δαχτυλάκι σου... απο πάτρα παίζει να ειναι οι λιγότεροι insomniacs στατιστικά... η Αθήνα ειναι μια πορδή δρόμος πας με κτελ αν ειναι να κανονίσετε κάτι στην Αθήνα θα έχει και διάφορα μέρη να πάμε πχ στο πλανητάριο που συνδυάζει διάφορα γύρο του αλλά και το ίδιο έχει ένα σωρό geeky πράματα να κάνεις  

Να πούμε στον hal να μας κάνει Τshirt με το logo της σελίδας (αν και μοιάζει λίγο με πισινός :P) να φορέσουμε μην βάζει μόνο διαφημίσεις να δώσει και κάτι πίσω στον λαό ! :P 

Σε πληροφορω πως παλιά βγάζαμε μπλουζάκια με το σήμα μπροστα και το nickname στο πίσω μέρος. Όποιος ήθελε έκανε παραγγελία και του ερχόταν σπίτι. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, billdanos είπε

Σύνδρομο της Στοκχόλμης το λένε... 😛

Σε πληροφορω πως παλιά βγάζαμε μπλουζάκια με το σήμα μπροστα και το nickname στο πίσω μέρος. Όποιος ήθελε έκανε παραγγελία και του ερχόταν σπίτι. :)

ένας λόγος παραπάνω να ξαναγίνει :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιζει κανα μπλουζακι με σταμπα το insomnia και πισω το Comic Maniak/Σωτηρης;😂😂😂😂

32 λεπτά πριν, billdanos είπε

Σύνδρομο της Στοκχόλμης το λένε... 😛

Σε πληροφορω πως παλιά βγάζαμε μπλουζάκια με το σήμα μπροστα και το nickname στο πίσω μέρος. Όποιος ήθελε έκανε παραγγελία και του ερχόταν σπίτι. :)

 

20 λεπτά πριν, stelios18120 είπε

Και ένα μεγάλο αθηναϊκό meeting πρέπει να γίνει ;) :)

Αμα γινει να με περιμενετε😎

Επεξ/σία από Comic maniak
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, talibanakos είπε

Αμα κανονισετε να εχετε και ταμπελακια,θελω να..γνωρισω κανα δυο απο εδω μεσα :P

Χαχαχα με ταμπελακια

 

Σαν γκρουπακι αλκοολικών ή κάτι τέτοιο ξέρω γω. 😛

 

Γεια,είμαι ο Στέλιος (γειαααα σου Στέλιο) είμαι καθαρός από insomnia εδώ και 3 μέρες και τέτοια 😛 χαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, stelios18120 είπε

Χαχαχα με ταμπελακια

Σαν γκρουπακι αλκοολικών ή κάτι τέτοιο ξέρω γω. 😛

Γεια,είμαι ο Στέλιος (γειαααα σου Στέλιο) είμαι καθαρός από insomnia εδώ και 3 μέρες και τέτοια 😛 χαχαχα

ΚΑΙ Ο ΣΤΕΛΙΟΣ ΕΙΝΑΙ 'ΝΤΑΞΕΙ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, stelios18120 είπε

Χαχαχα με ταμπελακια

Σαν γκρουπακι αλκοολικών ή κάτι τέτοιο ξέρω γω. 😛

Γεια,είμαι ο Στέλιος (γειαααα σου Στέλιο) είμαι καθαρός από insomnia εδώ και 3 μέρες και τέτοια 😛 χαχαχα

Καθαρος απο insomnia? Το insomnia πρεπει να περνετε σε καθημερινη δωση.Αλλιως πώς να αντεξω;

 

Γεια σας,ειμαι ο Σωτηρης.....ειμαι εθισμενος στο insomnia εδω και 3 χρονια😂😂😂.

 

Παιδια βγαινουμε εκτως topic😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Εχουν γινει παμπολλα meetups, αλλα επισημα και αλλα ανεπισημα ;)

Ο σωστος στατιστικα λειτουργικος τροπος ειναι να ορισετε ημερομηνια με 2-3 εναλλακτικες, μερος και να καταγραψετε ποιοι θελουν να ερθουν. Απο οσους δηλωσουν θα ερθουν λιγοτεροι αλλα αυτο δεν ειναι κακο. Αν πιασει το πρωτο θα ακολουθησει και δευτερο κ.ο.κ μεχρι να αρχισουν οι καφριλες και οι διοργανωτες να σιχτιρισουν.

That said, το φορουμ εχει πολλα αξιολογα ατομα τα οποια αξιζουν irl, απο κει και περα το αν θα "πιασει" το μυτηνγκ ειναι και λιγο θεμα τυχης. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, TopicStrarter είπε

Γιατί δεν έχει γκομενίτσες το insomnia ;;; :P 

3-4 ήμαστε. Μη χαίρεσαι και πολύ 

7 ώρες πριν, kallair είπε

Τι δουλεια εχει το κλαμπ κ τα παρτυ με μια οργανωση συναντησης τεχνολογικου φορουμ (ασχετα αν το session δεν ειναι);;;

η συναντηση ειναι καθαρα για οποιον ενδιαφερεται να γνωρισει τα ατομα πισω απο τα nicknames και όχι να παει σε μια κοινωνικη συναντηση προς οφθαλμολουτρο κ δεν ξερω γω τι αλλο.

αν δεν ενδιαφερθουν κοπελες θα ειναι καθαρα λογω απαντησεων οπως η παραπανω, ασχετως αν το ειπες για πλακα ή οχι. Καμια κοπελα δεν θα δεχοταν να παει σε εναν χωρο που θα ενιωθε οτι θα εχει λιγουρια.

Ακριβώς 

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 λεπτά πριν, stormrain είπε

Εχουν γινει παμπολλα meetups, αλλα επισημα και αλλα ανεπισημα ;)

Ο σωστος στατιστικα λειτουργικος τροπος ειναι να ορισετε ημερομηνια με 2-3 εναλλακτικες, μερος και να καταγραψετε ποιοι θελουν να ερθουν. Απο οσους δηλωσουν θα ερθουν λιγοτεροι αλλα αυτο δεν ειναι κακο. Αν πιασει το πρωτο θα ακολουθησει και δευτερο κ.ο.κ μεχρι να αρχισουν οι καφριλες και οι διοργανωτες να σιχτιρισουν.

That said, το φορουμ εχει πολλα αξιολογα ατομα τα οποια αξιζουν irl, απο κει και περα το αν θα "πιασει" το μυτηνγκ ειναι και λιγο θεμα τυχης. ;)

Ωπ,γεια @stormrain.Δεν σε περιμενα εδω😅😅.Θα βοηθησεις στα meetups?

 

9 λεπτά πριν, lek88 είπε

3-4 ήμαστε. Μη χαίρεσαι και πολύ 

 

Προσκυνουμε την μοναδινοτητα😁

 

 

Λοιπον,προτεινω 3 κεντρα συναντησης,με βαση την γεωγραφικη ευχερεια.Την Αθηνα την Θεσσαλονικη και την Πατρα.Για τα νησια δεν ξερω😁.Αν κανονισουμε τα κεντρα συναντησης μετα θα ειναι πιο ευκολη η οργανωση 

Επεξ/σία από Comic maniak
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...