Προς το περιεχόμενο

Lacoste sale και σχετικά


John344

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα. Αυτή την περίοδο η Lacoste έχει βγάλει σε έκπτωση πολλά είδη στην ιστοσελίδα της και αναρωτιόμουν αν τα καταστήματα της επηρεάζονται από αυτήν ή αν είναι online μονάχα; Επίσης, αρχές Ιουλίου που ξεκινάνε οι εκπτώσεις, τα μπλουζάκια Polo της αναμένεται να πέσουν κάτω από 70%? Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω στην σελίδα της ,αλλά από ότι έχω δει σε καταστήματα δεν φέρνει μεγάλη γκάμα εδώ και καιρό γενικά .Εχει και ακριβές τιμές γενικά .Κάποιος πωλητής έλεγε ότι ο αντιπρόσωπος έχει οικονομικά προβλήματα.Στις κανονικές εκπτώσεις οι τιμές αφορούν και υπόλοιπα νούμερα.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Fotia είπε

Δεν ξέρω στην σελίδα της ,αλλά από ότι έχω δει σε καταστήματα δεν φέρνει μεγάλη γκάμα εδώ και καιρό γενικά .Εχει και ακριβές τιμές γενικά .Κάποιος πωλητής έλεγε ότι ο αντιπρόσωπος έχει οικονομικά προβλήματα.Στις κανονικές εκπτώσεις οι τιμές αφορούν και υπόλοιπα νούμερα.

Έχοντας επισκεφτεί το κατάστημα Outlet αρκετές φορές, έχω να πω πως έχει αρκετά κομμάτια διαθέσιμα, τα οποία όμως εξαντλούνται μέσα σε ελάχιστο χρονικό διάστημα από όταν κάνει τον ανεφοδιασμό κάθε 5-6 μήνες. Έπειτα όμως δεν μένει τίποτα. 

Το συγκεκριμένο κατάστημα βέβαια έχει πολύ συχνά flash sales αλλά τι να τις κάνεις όταν δεν έχει μείνει δείγμα! 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Fotia είπε

Aν αναφέρεσαι σε αυτό στα Σπάτα ,σπάνια θα βρείς νούμερα .Στην βιτρίνα έχει πάντα τα καλύτερα σχέδια,που δεν υπάρχουν μέσα.

Σε αυτό αναφέρομαι. Εξαντλούνται όλα άμεσα, είναι αλήθεια. Μεγάλη ποικιλία δεν έχει αλλά τα βασικά όπως πολο/βερμούδες/πουλόβερ "έχει" (Έστω και αν μένουν για λίγες μέρες). Θες καλό timing για να βρεις νούμερο ουσιαστικά, χαχα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε αθλητικά έχω δει και εγώ. Τώρα από μάρκες τύπου Lacoste/Polo/Brooks Brothers μονάχα στα Ralph Lauren η ποιότητα ήταν κατώτερη και οι πόλο σχετικά απαράδεκτες (σκληρές, ξεβαφουν).

Περιμένω τώρα να δω αν οι Lacoste θα πέσουν απ'τα 110€μόλις αρχίσουν οι εκπτώσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...