Προς το περιεχόμενο

Μεταφορα δεδομενων απο Note 8 σε P20 Pro


Argkon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια χαρα σε ολους κατοχος ενος Ρ20 pro εδω και 2 μερες παλευω ομως να μεταφερω ολα μου τα δεδομενα απο το παλιο μου note 8.Το εχει κανει καποιος και θα μπορουσε να βοηθησει? Εχω παρει τις επαφες ηδη με ενδιαφερουν ομως και τα sms, ιστορικο κλησεων ιδανικα και ολες οι φωτος,βιντεο (τις εχω ηδη σε υπολογιστη περασμενες). Εψαξα στο νετ και βρηκα το syncios ομως στην δωρεαν εκδοση σου περναει μονο τα 5 πρωτα στοιχεια. Υπαρχει καποιο app της Huawei που κανει τη δουλεια οπως το smart switch της Samsung??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 22/6/2018 στις 12:52 ΠΜ, Argkon είπε

Τελικά χρησιμοποίησα το phone clone που είχε μέσα. Δεν έχω ολοκληρώσει τη μεταφορά 100% αλλά δείχνει καλό μέχρι τώρα. 

Αδερφέ τι λεει το p20pro αξιζει; Για αναβαθμιση απο s8;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 25/6/2018 στις 1:25 ΠΜ, Ευλογητός είπε

Αδερφέ τι λεει το p20pro αξιζει; Για αναβαθμιση απο s8;

Αν έχεις το απλό χωρίς 2πλη κάμερα μάλλον ναι θα έλεγα αν έπρεπε να απαντήσω μονολεκτικά. Είμαι πολλά χρόνια χρήστης Samsung οπότε μάλλον δεν είμαι αντικειμενικος. Μου αρέσουν πολύ κάποια πράγματα όπως αισθητήρας μπροστά, 128αρι, ζελατίνα θήκη στο πακέτο (λεπτομέρεια αλλά οκ), φορτιστής. Όσον αφορά την κάμερα πάντως δεν εχω πειστεί. Δεν το έχω τεστάρει και εκτεταμένα όμως. Στα αρνητικά τώρα το notch το οποίο και απενεργοποιησα άμεσα, η πιο μικρή οθόνη (vs note 😎 που σε συνδυασμό με notch γίνεται ακόμα πιο μικρή. Συνολικά είναι καλό πάντως 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...