Προς το περιεχόμενο

Καλησπέρα


akhsmpenenos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα, αναρωτιόμουν αν θα μπορούσατε να με βοηθήσετε, ψάχνω δουλειά, ό, τι δηποτε, μένω Πάτρα, είμαι 17 χρόνων και έχω ανάγκη από χρήματα,συγνώμη και ευχαριστώ για τον χρόνο σας

Επεξ/σία από akhsmpenenos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, akhsmpenenos είπε

Καλησπέρα, αναρωτιόμουν αν θα μπορούσατε να με βοηθήσετε, ψάχνω δουλειά, ό, τι δηποτε, μένω Πάτρα, είμαι 17 χρόνων και έχω ανάγκη από χρήματα,συγνώμη και ευχαριστώ για τον χρόνο σας

Καλησπερα φιλε μου , μακαρι να βρεθει καποιος απο εδω αλλα το βλεπω λιγο δύσκολο μιας και εδω δεν υπαρχει θεμα για αναζήτηση  εργασιας αλλα μονο ενα που ειναι για προσφορα και αυτο δεν εχει πολλα πραγματα :( θα σου πρωτινα να ψαξεις σε διαφορα site εργασιας μιμπος βρεις εκει κατι :) 
δες εδω μερικα :
https://www.neolaia.gr/2016/03/11/ta-kalitera-ellinika-sites-evresis-ergasias/
ελπίζω να βρεις κατι :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, akhsmpenenos είπε

Καλησπέρα, αναρωτιόμουν αν θα μπορούσατε να με βοηθήσετε, ψάχνω δουλειά, ό, τι δηποτε, μένω Πάτρα, είμαι 17 χρόνων και έχω ανάγκη από χρήματα,συγνώμη και ευχαριστώ για τον χρόνο σας

Μιλάς γενικά και αόριστα. Έχεις κάποιες δεξιότητες; ικανότητες; εξειδίκευση; άδεια άσκησης επαγγέλματος;

ψάχνεις κάτι συγκεκριμένο; δουλειά να ναι και ότι να ναι; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι εξειδικευση να εχει και τι αδεια ασκησης επαγγελματος 17 χρονων ειναι ο ανθρωπος, κανενα μεροκαματο ψαχνει δεν θελει να κοντραρει τον elon musk

  • Like 4
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, keravnos21 είπε

Τι εξειδικευση να εχει και τι αδεια ασκησης επαγγελματος 17 χρονων ειναι ο ανθρωπος, κανενα μεροκαματο ψαχνει δεν θελει να κοντραρει τον elon musk

Μπορεί να έχει πάει τεχνικό λύκειο να μάθει κάποια τέχνη ρε συ. Υδραυλικός, συγκόλλητης κλπ. Δεν είπα ότι έχει άδεια λογιστή Α τάξης. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, TopicStrarter είπε

Είσαι αγόρι ή κορίτσι; 

images?q=tbn:ANd9GcS5KJgRy2BJHxZ3UNK0YJv

Άκυρο post, διάβασε το nick του, εκτός αν ανήκει στις σπάνιες περιπτώσεις που γυναίκα μπαίνει με ανδρικό ψευδώνυμο (όπως παλιά έκαναν κάτι gays στο irc για να ψαρέψουν). 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, Βασίλης_29 είπε

Άκυρο post, διάβασε το nick του, εκτός αν ανήκει στις σπάνιες περιπτώσεις που γυναίκα μπαίνει με ανδρικό ψευδώνυμο (όπως παλιά έκαναν κάτι gays στο irc για να ψαρέψουν). 

Γιατί ποιος σου είπε ότι περιμένω να ειναι γυναίκα; 

images?q=tbn:ANd9GcS5KJgRy2BJHxZ3UNK0YJvimages?q=tbn:ANd9GcS5KJgRy2BJHxZ3UNK0YJvimages?q=tbn:ANd9GcS5KJgRy2BJHxZ3UNK0YJv

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...