Προς το περιεχόμενο

Αγορα σκουπας


PaokToTheBone

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χαιρετώ το forum , kαλησπέρα .

Ενδιαφέρομαι για αγορά σκουπας. Μέχρι τώρα είχα μια samsung 1200W την οποια είχα αγοράσει απο την γειτονιά μου απο το αντιστοιχο μαγαζι.

Πλεον οσο και να την φυσαω καθαριζω αλλαζω σακουλες οσο δουλευει το σπιτι μυριζει περιεργα. και εχει πεσει κατακορυφα και η αποδοση της.

Θέλω λοιπον να αγορασω μια καινουρια σκουπα η οποια να ειναι αποδοτικη και να μην πάθει αυτο το πραμμα με την μυρωδια.

Προφανώς και δεν ξερω πολλα (ισως και τιποτα απο σκουπες ) για αυτο και η απλη/αστεια περιγραφη μου.

Δεν με ενοχλει να δωσω ενα μεγαλο ποσο (200-300 ευρω) (οχι ομως και 1000 ευρω για σκουπα.)

Καποια αξιολογη για να κανει την δουλεια της.

Ενεργοποιηθηκα να αγορασω και σκουπα γιατι η γυναικαεχει ευαισθεια στην γυρη και σκονη.

Σας ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω παρει αυτη https://www.skroutz.gr/s/13125295/Miele-Complete-C3-Excellence-EcoLine-SGSP3.html

η συζυγος ειναι αρρωστη με την καθαριοτητα καθε μερα  βαζει σκουπα, γενικος της εχω παρει διαφορες  καλες σκουπες 200€ +++ , σε αυτη την κατηγορια τιμης ειναι ολες καλες , το θεμα με της miele ειναι η ποιοτιτα κατασκευης , εφαρμογη πλαστικων κτλ , επεισης εχει 10 χρονια εγγυηση με την αγορα πακετου ανταλλακτικων σακουλων παρε τηλ στην miele εαν ισχει ακομα ή πρεπει να πληρωσεις εξτρα χρηματα , πριν ενα μηνα εντος εγγυησης εκοψε το καλωδιο με υπαιτιοτητα της συζυγου παρολα αυτα μου αλλαξανε ΟΛΟ τον μηχανισμο μαζεματος (καρούλι) μαζι με το καλωδιο παρολο που επισκευαζοταν .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...