Προς το περιεχόμενο

Βιογραφικό


antonis14gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα στο φορουμ , μολις εχω τελιωσει με το σχολειο και θελω να φτιαξω ενα βιογραφικο διοτι απ'οτι εχω καταλαβει πως ειναι απαραιτητο για να βρεις δουλεια στις μερες μας. Οποιος μπορει να με βοηθησει π.χ με ιδεες ή διαφορες φορμες βιογραφικων  θα το εκτιμησω.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Sheogorath είπε

Τι βιογραφικό στήνεται με απολυτήριο Λυκείου; Τι γράφεις μέσα;

Θα γράψει ότι έχει 12 χρόνια προϋπηρεσία, συνήθως τόσο ζητάνε οι εργοδότες για την ηλικία του. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, EvilEyes είπε

Θα γράψει ότι έχει 12 χρόνια προϋπηρεσία, συνήθως τόσο ζητάνε οι εργοδότες για την ηλικία του. 

12 χρόνια προυπηρεσία σε τι; Να ζει;

Λύκειο τελείωσε, υποθέτω είναι 18-20 χρονών.

1 ώρα πριν, antonis14gr είπε

Καλησπερα στο φορουμ , μολις εχω τελιωσει με το σχολειο και θελω να φτιαξω ενα βιογραφικο διοτι απ'οτι εχω καταλαβει πως ειναι απαραιτητο για να βρεις δουλεια στις μερες μας. Οποιος μπορει να με βοηθησει π.χ με ιδεες ή διαφορες φορμες βιογραφικων  θα το εκτιμησω.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τι δουλεια ακριβως ψαχνεις ; Διοτι εχω μια υποψια οτι οι θεσεις στις οποιες θα μπορουσες να απασχοληθεις δεν χρειαζονται καν βιογραφικο... Να γραψεις τι αλλωστε; Οτι το αγαπημενο σου μαθημα στο σχολειο ηταν η γυμναστικη ή οτι ακους trap ;

Επεξ/σία από YourTrueLegend
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, YourTrueLegend είπε

Τι δουλεια ακριβως ψαχνεις ; Διοτι εχω μια υποψια οτι οι θεσεις στις οποιες θα μπορουσες να απασχοληθεις δεν χρειαζονται καν βιογραφικο... Να γραψεις τι αλλωστε; Οτι το αγαπημενο σου μαθημα στο σχολειο ηταν η γυμναστικη ή οτι ακους trap ;

Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξαρτάται τι δουλειά είναι αυτή που θέλεις να απευθυνθείς, σμδεν δίνεις το ίδιο βιογραφικό σε όλες τις δουλειές. Πχ για ψιλικατζίδικο, λέμε τώρα, δεν θα βάλεις ότι έχεις προϋπηρεσία ψηστης. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...