Προς το περιεχόμενο

Γίνετε με χαμηλό εισόδημα να πάρω μηχανάκι με δώσεις μέσο τραπέζης;


Mikelpcpro_GR

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, Mikelpcpro_GR είπε

Τι να τα κάνω τα 8000; δεν θέλω τόσα πολλά μέχρι 2.5κ θέλω γιατί το χρειάζομαι άμεσα το μηχανάκι

Με εγγυητη με 8000 ισως εχεις ελπιδες για 2500 δανειο .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 27/6/2018 στις 7:40 ΜΜ, Mikelpcpro_GR είπε

Καλησπέρα ομάδα, θέλω να ρωτήσω  όσους ξέρουν και μπορούν να μου απαντήσουν έχω κάποιο εισόδημα φετινό στην δήλωση μου αλλά είναι χαμηλό είχα δουλέψει πριν λίγο καιρό και τώρα δουλεύω (μαύρα) το ερώτημα μου είναι θα δεχτεί η τράπεζα να εγκρίνει το καταναλωτικό δάνειο; με εγγυητή αν χρειαστεί ευχαριστώ όσους μου απαντήσουν!

Ότι χειρότερο μπορεί να κάνει κάποιος με καλό εισόδημα και περιουσιακά στοιχεία.

Να υπογράψει ως εγγυητής σε κάποιον που δεν έχει καλό ή καθόλου εισόδημα και 0 περιουσιακά στοιχεία να πάρει δάνειο.

Θα χάσει τον ύπνο του και θα πληρώνει το δάνειο του άλλου αν εκείνος δεν το πληρώνει.Για αυτό μεγάλη προσοχή σε κάποιους που δεν ξέρουν τι σημαίνει εγγυητής.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, papoys1 είπε

Ότι χειρότερο μπορεί να κάνει κάποιος με καλό εισόδημα και περιουσιακά στοιχεία.

Να υπογράψει ως εγγυητής σε κάποιον που δεν έχει καλό ή καθόλου εισόδημα και 0 περιουσιακά στοιχεία να πάρει δάνειο.

Θα χάσει τον ύπνο του και θα πληρώνει το δάνειο του άλλου αν εκείνος δεν το πληρώνει.Για αυτό μεγάλη προσοχή σε κάποιους που δεν ξέρουν τι σημαίνει εγγυητής.

Εγγυητης=Οφειλετης αν δεν πληρωνει ο κυριος οφειλετης.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...