Προς το περιεχόμενο

Και επίσημα ο Γιάννης Αντετοκούνμπο στο εξώφυλλο του NBA2K19


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ θέλω να πιστεύω πως αυτό το ιστορικό εξώφυλλο είναι που θα μπολιάσει την επόμενη γενιά του ελληνικού μπάσκετ. Πείτε ό,τι θέλετε αλλά τα τωρινά ταλέντα δεν μου πολυγεμίζουν το μάτι, περιμένω νέα φουρνιά Γιαννάκηδων, Διαμαντίδηδων, Σπανούληδων κ.α. καλύτερων από τους σημερινούς. Καλώς εχόντων των πραγμάτων η επίδραση που θα έχει ένα τέτοιο εξώφυλλο στα πιτσιρίκια θα είναι τεράστια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 62
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επισκέπτης
1 ώρα πριν, Janoss είπε

Η μόνη χρονιά που δεν θα αγοράσω το παιχνίδι. Καληνύχτα nba. Αρκετά.

Λόγω; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, Jophiel είπε

Αν ήμουν ο Γιάννης Αντετοκούνμπο θα χαιρόμουν. Τώρα γιατί να το κάνω; Ούτε χρήματα θα πάρω ούτε τίποτα. Οι προσωπικές μετοχές του ανεβαίνουν. Δεν παίζει καν σε ελληνική ομάδα για να χαρώ ότι η χώρα είδε κάποια δημοσιότητα (πέραν των μνημονίων και του χρέους).

Λογω του κοκκινου ηρθε το πρασινο, αυτης της νοοτροπιας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, ΒΟΡΕΙΟS είπε

Καλά δεν ντρέπονται λιγάκι ; Τί σόι φωτογραφία είναι αυτή ; κοιμισμένος και ανοικτό στόμα σε σχήμα Ο. 
Δεν είχαν καλύτερη να βάλουν. Ντροπή τους. Και αυτός ο "χαλβάς" δεν βλέπει τον εαυτό του έτσι όπως τον έχουν ;

Ρε φίλε ανάθεμα, απλά ψάχνει ο καθένας να πει τη μαλάκια του, η άλλη για την εμφάνιση της κοπέλας του, εσύ για τη φωτό που διάλεξαν, τι ζόρια τραβάτε δεν καταλαβαίνω.

Ένα μπράβο στο Γιάννη, να συνεχίσει τις επιτυχίες εύχομαι, οι υπόλοιποι συνεχίστε το κράξιμο σαν καλές κατίνες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το ότι θα διάβαζα και σχόλιο για την φωτογραφία που βάλανε στο εξώφυλλο... δεν το περίμενα... 

Δεν πειράζει... Την επόμενη φορά, που θα ειναι και πιο έμπειρος, θα βάλουμε έναν από εδώ μέσα, να πειράξει την με το photoshop για να βγει σαν εξώφυλλο του Cosmopolitan...

Βρε τι διαβάζουμε...

Επεξ/σία από AtiX
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 Το τι μ@λ@κίες διάβασα σε αυτό το θέμα δεν περιγράφονται! Ας βρεθεί έστω και ένας, Έλληνας ή μη, που να έχει τα @ρχίδι@ να καταφέρει έστω και τα μισά που κατάφερε αυτό το παλικάρι και μετά ας βγει να μιλήσει.

 Αν και δεν είχα ποτέ στην κατοχή μου NBA 2K αυτό θα το αγοράσω, ειδικά αν έχει αυτό το εξώφυλλο.

 Επίσης, σύγκριση με τον Γκάλη δεν γίνεται. Όπως είπε και ο Παπανικολάου..... "Όλα ξεκίνησαν από το 1987. Όλοι έχουμε δει, όλοι ξέρουμε τι σημαίνει Γκάλης. Καλώς ή κακώς αυτός ο άνθρωπος έδωσε ψωμί σε όλους εμάς, να το πω έτσι λαϊκά”.

Επεξ/σία από nikod
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 3/7/2018 στις 10:34 ΠΜ, billdanos είπε

Δε νομίζω να σου ζήτησε κανείς να χαρείς ούτε και είσαι υποχρεωμένος... Φαντάζομαι πως η ομάδα που υποστηρίζεις στην Ελλάδα σου προσφέρει χρήματα και ηθική ικανοποίηση? :) 

Και πολύ καλά κάνει που δεν παίζει σε ελληνική ομάδα (εκτός αν σε καλύπτει η εικόνα του μπάσκετ και του ποδοσφαίρου στην Ελλάδα...). 

Το ότι είναι στο εξώφυλλο του τίτλου, σημαίνει πολύ απλά αναγνώριση για τον ίδιο και το ταλέντο του.

Δεν ασχολούμαι με το βιομηχανοποιημένο αθλητισμό (καμία σχέση με αθλητισμό...). Κοινώς δεν παρακολουθώ κανένα άθλημα, παίζω ποδόσφαιρο και μπάσκετ ο ίδιος.

Αν δεν πρόκειται να χαρώ ή να λυπηθώ (ότι δηλαδή κάνει η υποστήριξη μιας ομάδας όπως αναφέρεις), τότε ποιο το νόημα της είδησης; Στους οπαδούς της μια ομάδα παρέχει συγκίνηση, χαρά, λύπη και ηθική ικανοποίηση... Σε κάποιους και χρήματα...

Οι επαγγελματικές του επιλογές είναι δική του υπόθεση και δε με ενδιαφέρουν. Το νόημα της είδησης ποιο είναι;

Το ότι είναι στο εξώφυλλο του τίτλου σημαίνει ότι οι δημιουργοί του τίτλου θεώρησαν ότι θα πουλήσει. Αυτό δεν είναι απαραίτητα συνδεδεμένο με το ταλέντο. Η αναγνώριση παίζει ρόλο σίγουρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
14 minutes ago, Jophiel said:

Οι επαγγελματικές του επιλογές είναι δική του υπόθεση και δε με ενδιαφέρουν. Το νόημα της είδησης ποιο είναι;

Γιατί να μην αποτελεί είδηση το γεγονός πως ένας Έλληνας είναι στο εξώφυλλο ενός πολύ γνωστού τίτλου video game? 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...