Προς το περιεχόμενο

Αυτή η έξυπνη θήκη «ανοίγει» για να προστατεύσει την συσκευή σας αν σας πέσει


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 49
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εντός τσέπης

Κενό αέρος στο αεροπλάνο -> ΦΛΟΠ

Κατέβασμα 2-2 τα σκαλιά -> ΦΛΟΠ

Χοροπήδημα στον αέρα -> ΦΛΟΠ

 

Εκτός τσέπης

Πέταγμα του κινητού πάνω στο κρεβάτι ή καναπέ -> ΦΛΟΠ + ΦΛΑΠ + ΜΠΟΥΠ (γιατί έκανε γκελ και έπεσε από κάτω)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, telis είπε

Άντε να σου ανοίξει μέσα σε τσέπη 😛

"Βεβαίως, στο εμπορικό προϊόν, εφόσον υπάρξει, θα έχει εξασφαλιστεί –ενδεχομένως μέσω του αισθητήρα εγγύτητας- ότι δεν θα ενεργοποιηθούν οι μεταλλικές… λάμες την ώρα που το κινητό βρίσκεται στην τσέπη του χρήστη."

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, SilverMachine είπε

Ενας απ τους βασικοτερους λογους αντικαταστασης κινητου ειναι η πτωση σε λεκανη τουαλεττας. Αλλος ενας δευτερος βασικος λογος ειναι το σπασιμο μετα απο καθισμα επανω του. Κ οι δυο ειναι κατα συντριπτικη πλειοψηφια "γυναικειες" ζημιες (κ ο τριτος ειναι η πτωση- επισης κατα πλειοψηφια "γυναικειος" λογος). Μεχρι λοιπον, να βγει ενα κινητο που να ειναι female-proof, επετρεψε μου να αμφιβαλω για την αποτελεσματικοτητα της πατεντας του παιδιου. Καλες οι προθεσεις του, αλλα μαλλον εχει πολυ καιρο να δει γυναικα.

Εσύ είμαι σίγουρος έχεις πολύ καιρό να δεις φράγκα σοβαρά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, makridis είπε

Εντός τσέπης

Κενό αέρος στο αεροπλάνο -> ΦΛΟΠ

Κατέβασμα 2-2 τα σκαλιά -> ΦΛΟΠ

Χοροπήδημα στον αέρα -> ΦΛΟΠ

Εκτός τσέπης

Πέταγμα του κινητού πάνω στο κρεβάτι ή καναπέ -> ΦΛΟΠ + ΦΛΑΠ + ΜΠΟΥΠ (γιατί έκανε γκελ και έπεσε από κάτω)

εχει πανω κατω ελατηρια αυτο θα γινοταν αν ειχε μνο απο κατω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, possiz είπε

Εσύ είμαι σίγουρος έχεις πολύ καιρό να δεις φράγκα σοβαρά. 

Εγω σχολιαζω την αποτελεσματικοτητα της πατεντας. Εσυ με προσβαλεις. Μπραβο σου. Κ εις ανωτερα.

Επεξ/σία από SilverMachine
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, SilverMachine είπε

Εγω σχολιαζω την αποτελεσματικοτητα της πατεντας. Εσυ με προσβαλεις. Μπραβο σου. Κ εις ανωτερα.

Αυτά οι φαλλοκρατικές βλακείες που είπες ήταν σχολιασμός ε? Τον σεβασμό τον κερδίσεις, δεν τον έχεις a priori.

Επεξ/σία από possiz
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, possiz είπε

Αυτά οι φαλλοκρατικές βλακείες που είπες ήταν σχολιασμός ε? Τον σεβασμό τον κερδίσεις, δεν τον έχεις a priori.

Το αν συμφωνεις η όχι αγαπητέ δε σου δίνει το δικαίωμα να προσβάλλεις κάποιον ή τα λεγόμενα του,κάνεις διάλογο αν θες να απαντήσεις.

Κι όσον αφορά το σεβασμό τον κερδίζεις μιλώντας με τον άλλον κάνοντας τον καλό συνομιλητη σου όχι αποκαλωντας τα λεγόμενα του βλακείες και μάλιστα φαλοκρατικες.

Εκτός κι αν είσαι φεμινίστρια που γίνεται triggered με το παραμικρό και πάλι δεν αιτιολογεί όμως κάτι μιας κι αν ισχύει είναι δικό σου θέμα.

Επεξ/σία από Saggitaro
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, possiz είπε

Αυτά οι φαλλοκρατικές βλακείες που είπες ήταν σχολιασμός ε? Τον σεβασμό τον κερδίσεις, δεν τον έχεις a priori.

Θεωριες, θεωριες, θεωριες, θεωριες.....

Δεν πιστευω σε ΤΙΠΟΤΑ απο αυτα που υποστηριζεις, ουτε οι πραξεις/λεγομενα μου χαρακτηριζονται απο τα αποτυχημενα κριτηρια σου. Κολα μου οτι ταμπελα νομιζεις στο κεφαλι σου. Το γεγονος ειναι οτι εγω εκρινα την ΠΑΤΕΝΤΑ κ συ εβρισες ΕΜΕΝΑ. AND THAT IS A FACT !!!

Ριξε μια ματια κ μη μου ξαναμιλησεις αν δεν εχεις να πεις κατι στο θεμα.

http://www.cellphonecarecenter.com/what-are-the-most-common-causes-of-cell-phone-damage/

Υπαρχουν κ αλλα αρθρα, αυτο ειναι μονο ενα, αλλα δεν θα κατσω να σου ανοιξω τα ματια εγω. Το αν η μοδα θελει τις γυναικες με κολητα σορτσακια που σπανε τα τηλεφωνα στην πισω τσεπη οταν πανε να κατσουν, δεν ειναι δικια μου αποφαση. Ουτε φταιω εγω αν οι περισσοτερες εχουν εκει τα κινητα τους οταν πανε για την αναγκη τους. 

Αρπα κ αυτο για επιδορπιο μια κ τοχω ευκαιρο κ τραβα πες σε αυτους την κοσμοθεωρια σου.

http://www.gadgetreview.com/6-reasons-why-women-drop-their-phone-more-than-men

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, SilverMachine είπε

Θεωριες, θεωριες, θεωριες, θεωριες.....

Δεν πιστευω σε ΤΙΠΟΤΑ απο αυτα που υποστηριζεις, ουτε οι πραξεις/λεγομενα μου χαρακτηριζονται απο τα αποτυχημενα κριτηρια σου. Κολα μου οτι ταμπελα νομιζεις στο κεφαλι σου. Το γεγονος ειναι οτι εγω εκρινα την ΠΑΤΕΝΤΑ κ συ εβρισες ΕΜΕΝΑ. AND THAT IS A FACT !!!

Ριξε μια ματια κ μη μου ξαναμιλησεις αν δεν εχεις να πεις κατι στο θεμα.

http://www.cellphonecarecenter.com/what-are-the-most-common-causes-of-cell-phone-damage/

Υπαρχουν κ αλλα αρθρα, αυτο ειναι μονο ενα, αλλα δεν θα κατσω να σου ανοιξω τα ματια εγω. Το αν η μοδα θελει τις γυναικες με κολητα σορτσακια που σπανε τα τηλεφωνα στην πισω τσεπη οταν πανε να κατσουν, δεν ειναι δικια μου αποφαση. Ουτε φταιω εγω αν οι περισσοτερες εχουν εκει τα κινητα τους οταν πανε για την αναγκη τους. 

Αρπα κ αυτο για επιδορπιο μια κ τοχω ευκαιρο κ τραβα πες σε αυτους την κοσμοθεωρια σου.

http://www.gadgetreview.com/6-reasons-why-women-drop-their-phone-more-than-men

Καλά μας έπεισες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...