Προς το περιεχόμενο

Card statement?


george th

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπηκα Paypal και πρόσθεσα κάρτα για ασφάλεια, όμως μετά η Paypal  μου έστειλε μήνυμα λέγοντας να μπω εδώ:   http://www.paypal.com/va/cardconfirmfail/   . Εκεί μου λέει να ανεβάσω ταυτότητα και card statement. Τι ειναι αυτό? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ο λογαριασμος που σου ερχεται καθε μηνα για την καρτα σου. (εκτος αν το εχεις κανει e-statement οποτε θα σου ερχεται ηλεκτρονικα).

Επεξ/σία από dfokas21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, dfokas21 είπε

Ο λογαριασμος που σου ερχεται καθε μηνα για την καρτα σου. (εκτος αν το εχεις κανει e-statement οποτε θα σου ερχεται ηλεκτρονικα).

Δεν μου ερχεται κανενας λογαριασμος, χρεωστικη εχω. E-statement δεν εχω κανει. Ειναι μηπως αυτο το χαρτι κινησεως λογαριασμου που κανει 5 ευρω να παρεις αντιγραφο αποα την τραπεζα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Βασικα βγαινει statement για τον λογαριασμο που εχεις συνδεσει στην χρεωστικη σου .  Και η δικια μου χρεωστικη ειναι και βγαινει (alpha & eurobank).

ΥΓ. Η αληθεια ειναι οτι στελνουν οποτε ναναι . Το τελευταιο της μιας ειναι απριλιου και της αλλης απο πιο πριν ακομα .!

 

alpha.jpg

Επεξ/σία από dfokas21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά το PayPal θέλει ένα επισημο χαρτί της τράπεζας που δείχνει ότι ο λογαριασμός/κάρτα  ανήκει σε σένα με την  συγκεκριμενη διεύθυνση που έχεις δηλώσει και στο paypal.

Αυτό με τα 5€ πρώτη φορά στη ζωή μου το ακούω.Ασε με εμενα εσυ πληρώθηκες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...