Προς το περιεχόμενο

Scooter μέχρι 2000 ευρώ γνώμες???


KOSTASKOYRK

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καταρχήν ευχαριστώ για την ανταπόκριση στο θέμα.

18 ώρες πριν, villasg είπε

Παρτου ενα μτχ SYM 250 - 300 gts να εχει και φτηνη συντηρηση ο ανθρωπος

Εχει αποκτήσει κόλλημα στο ότι δεν θέλει τόσο "μικρό" αλλά η αλήθεια είναι καλοκοιταω το sym maxsym 400. Διάβασα καλές κριτικές και αποκτησα μια ώρα εντυπωση. Πέρα από αυτό μου άρεσε και εμφανισιακά πολύ. Επίσης σε αυτά τα λεφτά παίρνεις ένα μηχανάκι του 11-12 κιόλας και όχι του 2006-2007. Έχεις άποψη γι αυτό το μηχανάκι? Νομίζω είναι αξιόπιστο και τα σέρβις του σχετικά φτηνά σχετικά. Κάποιο θέματα με ένα θόρυβο βγάζει είδα πίσω αλλά λύνεται νομίζω.

18 ώρες πριν, mp123 είπε

suzuki burgman 400  2010  ?   κοντα στα λεφτα σου ειναι.

Το κοίταξα και αυτό, ωραίο μεγάλο με καλούς χώρους αλλά βγάζει ένα πολύ σημαντικό πρόβλημα όπως κοίταξα και για αυτο, καίει πολύ λάδι κάθε 1000χλμ πρέπει να το ελέγχεις και κάθε 3000 θέλει σίγουρα συμπλήρωμα, αν όχι αλλαγμα... 

 

Γενικά αρχικά κοιτούσα για το honda silverwind του 2006 injection abs απροβληματιστη μηχανή αλλά στοιχίζουν τα σέρβις και γενικά η κατανάλωση τσιμπάει μιας και είναι και 600αρι κιόλας.

Κατά τα άλλα πολλοί μου λένε για το τμαχ και χμαχ αλλά από την άλλη διαβάζω και αρκετά αρνητικά για τα συγκεκριμένα σε θέμα κατανάλωσης , συντήρησης και κάποιων προβλημάτων.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Επαρχία μένω δεν είναι καμία μεγάλη πολη.. Κάνει αρκετές αποστάσεις εκτός. Το θέμα είναι ήσουν ευχαριστημένος κατά τα άλλα? Από προβλήματα, κουσουρια από το μηχανάκι? Σέρβις κτλπ

Επεξ/σία από KOSTASKOYRK
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, KOSTASKOYRK είπε

Ενημερώνω οτι αγοράστηκε το sym maxsym 400i τελικά. Πρώτη φορά sym και όχι yamaha ως συνήθως ας ελπίσουμε να βγει καλή επιλογή! 

Καλοταξιδο , στα ποσα € ? και πες μας εαν τον βολευει στην πολη

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοντά στα 3.000 μαζί με τα επιπλέον έξοδα και καινούργια λάστιχα. Ακόμη είναι νωρίς για το αν βολεύει και τις απόψεις για το μηχανάκι, θα ενημερώσω ξανά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...