Προς το περιεχόμενο

Gaming / Streaming PC


Punker

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ όχι, γιατί κρίμα να πάνε στον βρόντο τα λεφτά που δίνουν τα παιδιά που φτιάχνουν τωρα PC χωρίς τίποτα επίσημο. Επίσης κάποιος έλεγε για μειωμένες τιμες των 11χχ γιατι εκανε η NVIDIA λέει λάθος στο στοκ. Γέλασα με την ψυχη μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ άκουσα ότι το λάθος στο στοκ έγινε με τις 10xx λόγω μειωμένης ζήτησης και ανταγωνισμού από τους miners,λένε ότι το mining υποχωρεί και αυτό θα επιφέρει μειώσεις στις τιμές!Άκουσα έχουν τρελά στοκ με GPUs

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, thetiesthatbind είπε

Ναι το ότι υποχωρεί το mining ισχύει, τα κρυπτονομίσματα έπεσαν πολύ αλλά είναι άλλο θεμα 

Δεν είναι απαραίτητα άλλο θέμα,είναι εξ αρχής ο λόγος που οι τιμές έφτασαν εκεί που έφτασαν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αδερφέ μην το κουράζεις πάρα πολύ γιατί στο τέλος θα ταλαιπωρηθεις πολύ η σύνθεση που σου έκανε η radiohead είναι τούμπανο για αυτό που το θες αν έχεις μαζεμένα τα λεφτά προχώρα σε αγορά αμέσως γιατί θα καταλήξεις κάνα 500αρικο παραπάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Virus200 είπε

αδερφέ μην το κουράζεις πάρα πολύ γιατί στο τέλος θα ταλαιπωρηθεις πολύ η σύνθεση που σου έκανε η radiohead είναι τούμπανο για αυτό που το θες αν έχεις μαζεμένα τα λεφτά προχώρα σε αγορά αμέσως γιατί θα καταλήξεις κάνα 500αρικο παραπάνω.

Θα περιμένω μέχρι Σεπτέμβρη μπας και πέσουν οι τιμές,για να μην το μεταφέρω κιόλας μετά με το αεροπλάνο από Γαλλία - Ελλάδα,αφού δεν μπορώ να το αξιοποιήσω προς το παρόν λόγο χώρου και χρόνου,και βλέπουμε!Αλλά το build του radiohead,πολύ καλό!Με εκείνο θα παίξω λογικά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Punker είπε

Θα περιμένω μέχρι Σεπτέμβρη μπας και πέσουν οι τιμές,για να μην το μεταφέρω κιόλας μετά με το αεροπλάνο από Γαλλία - Ελλάδα,αφού δεν μπορώ να το αξιοποιήσω προς το παρόν λόγο χώρου και χρόνου,και βλέπουμε!Αλλά το build του radiohead,πολύ καλό!Με εκείνο θα παίξω λογικά!

καλά άνοιξε το Σεπτέμβριο  ξανά ένα θέμα γιατί μέχρι τότε μπορεί να έχουν αλλάξει πολλά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, Virus200 είπε

καλά άνοιξε το Σεπτέμβριο  ξανά ένα θέμα γιατί μέχρι τότε μπορεί να έχουν αλλάξει πολλά. 

Μην το λες έτσι σε παρακαλώ γιατί έχω γ****ει στη δουλειά,θέλω να το σκέφτομαι σαν ένα μικρούλι μήνα και μία βδομαδούλα μέχρι να δω την Ελλαδίτσα μου ,έχω να πατήσω πόδι μισό χρόνο και οι φίλοι μου μου στέλνουν φώτος από παραλίες :D (Ξέφυγα λίγο )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...