Προς το περιεχόμενο

Εκτυπωτής με χαμηλό κόστος εκτύπωσης


Arxagellos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα. Εχω το εξής θέμα και ψάχνω την καλύτερη λύση που έχετε να προτείνετε.

Η γυναίκα μου είναι αναπληρώτρια σε σχολείο και κλασσικά ο εκτυπωτής του σχολείου είναι μονιμα χαλασμένος.Επειδή βαρέθηκα να ακούω την γκρίνια της για το γεγονός ότι δεν μπορεί να βγάλει φυλλάδια για τους μαθητές της αποφάσισα να της πάρω ένα ασπρόμαυρο laser εκτυπωτή.Τι προτείνετε με χαμηλό κόστος και το κυριότερο φθηνά τόνερ είτε σε original είτε σε refillable

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τους φθηνούς (έως 60 ευρώ) πιστεύω ότι αυτός είναι ο καλύτερος

https://www.skroutz.gr/s/6720232/Samsung-Xpress-M2026.html

έχω το αντίστοιχο πολυμηχάνημα  και είμαι πολύ ευχαριστημένος   https://www.skroutz.gr/s/3879061/Samsung-Xpress-M2070.html

προχθές πήρα ανταλλακτικό τόνερ συμβατό στα 15 ευρώ  https://e-toner.gr/συμβατα-τονερ/441-samsung-mlt-d111l-black.html.

 

Αν δε σε ενδιαφέρει να έχει σύνδεση  WiFi είναι πολύ καλές επιλογές, με 15 ευρώ επιπλέον παίρνεις τα αντίστοιχα μοντέλα με WiFi

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 28/7/2018 στις 2:38 ΜΜ, nik0laus είπε

Από τους φθηνούς (έως 60 ευρώ) πιστεύω ότι αυτός είναι ο καλύτερος

https://www.skroutz.gr/s/6720232/Samsung-Xpress-M2026.html

έχω το αντίστοιχο πολυμηχάνημα  και είμαι πολύ ευχαριστημένος   https://www.skroutz.gr/s/3879061/Samsung-Xpress-M2070.html

προχθές πήρα ανταλλακτικό τόνερ συμβατό στα 15 ευρώ  https://e-toner.gr/συμβατα-τονερ/441-samsung-mlt-d111l-black.html.

Αν δε σε ενδιαφέρει να έχει σύνδεση  WiFi είναι πολύ καλές επιλογές, με 15 ευρώ επιπλέον παίρνεις τα αντίστοιχα μοντέλα με WiFi

Γεια σου φίλε, ήθελα να σε ρωτήσω, γιατί κι εγώ ενδιαφέρομαι για εκτυπωτή laser. Απ'ότι κατάλαβα, έχεις τον samsung M2070? Εκτυπώνει με συμβατά toner, μη αυθεντικά, που δεν είναι της Samsung δηλαδή? Το ίδιο ισχύει κι αν το toner που υπάρχει με την αγορά του εκτυπωτή, το πας να σου το γεμίσουν, θα εκτυπώνει? Γιατί διάβασα σε σχόλια βίντεο στο youtube για τον M2070 ότι δεν εκτυπώνει χωρίς αυθεντικό toner μετά από firmware update. Επίσης, υποστηρίζει manual duplex εκτύπωση(χειροκίνητη διπλής όψεως)? Ευχαριστώ.

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

12 ώρες πριν, startrekdiscovery είπε

Γεια σου φίλε, ήθελα να σε ρωτήσω, γιατί κι εγώ ενδιαφέρομαι για εκτυπωτή laser. Απ'ότι κατάλαβα, έχεις τον samsung M2070? Εκτυπώνει με συμβατά toner, μη αυθεντικά, που δεν είναι της Samsung δηλαδή? Το ίδιο ισχύει κι αν το toner που υπάρχει με την αγορά του εκτυπωτή, το πας να σου το γεμίσουν, θα εκτυπώνει? Γιατί διάβασα σε σχόλια βίντεο στο youtube για τον M2070 ότι δεν εκτυπώνει χωρίς αυθεντικό toner μετά από firmware update. Επίσης, υποστηρίζει manual duplex εκτύπωση(χειροκίνητη διπλής όψεως)? Ευχαριστώ.

Έχω τον Μ2070 , τον πήρα πριν δυο χρόνια μεταχειρισμένο δευτερο χέρι από τις αγγελίες του ινσομνια, πριν από λίγες μέρες άλλαξα τόνερ με συμβατό και δουλεύει κανονικά....

Δεν γνωρίζω αν στα μοντέλα που πωλούνται αυτή τη στιγμή  έχουν αλλάξει firmware για να μη  δέχονται  συμβατά ή ανακατασκευασμένα τονερ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 ώρες πριν, nik0laus είπε

Έχω τον Μ2070 , τον πήρα πριν δυο χρόνια μεταχειρισμένο δευτερο χέρι από τις αγγελίες του ινσομνια, πριν από λίγες μέρες άλλαξα τόνερ με συμβατό και δουλεύει κανονικά....

Δεν γνωρίζω αν στα μοντέλα που πωλούνται αυτή τη στιγμή  έχουν αλλάξει firmware για να μη  δέχονται  συμβατά ή ανακατασκευασμένα τονερ.

Ok, κατάλαβα, thanks.

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Θα παρεις εναν refurbished 360 απο cosmodata με 39ευρω.

Θα το γεμιζεις μονο σου παμφτηνα. Στειλε μου pm να σου δωσω τηλεφωνο ανθρωπου.που θα σου στελνει τονερ και τσιπακι.

Εγγυημενη και παμφτηνη δουλεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 12/8/2018 στις 10:44 ΜΜ, andreaspA είπε

Θα παρεις εναν refurbished 360 απο cosmodata με 39ευρω.

Θα το γεμιζεις μονο σου παμφτηνα. Στειλε μου pm να σου δωσω τηλεφωνο ανθρωπου.που θα σου στελνει τονερ και τσιπακι.

Εγγυημενη και παμφτηνη δουλεια.

Αυτό εκανα και γω στα pdf αργούσε τόσο πολύ, δεν είχα χρόνο αφού στάθηκε καιρο στην άκρη τον πήγα καδο... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Τι σημαινει "αργουσε στα pdf" ?
Αργουσε να εκτυπωσει τα pdf ?

Τι drivers εχεις?

Γιατι γνωριζω βενζιναδικο που εκτυπωνει απειρα pdf καθημερινα. Τα τιμολογια ειναι pdf.

Ο βενζινας πινει νερο - μπυρα - ουισκι στο ονομα μου για την συμβουλη που του εδωσα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 ώρες πριν, andreaspA είπε

Γιατι γνωριζω βενζιναδικο ...

Είπα, αυτός πρέπει 95% να είναι ο γνωστός Ανδρέας. Τώρα είμαι 99,9% σίγουρος.
 

Επεξ/σία από John31
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να μην αργεί στα pdf άλλαξε τη ρύθμιση print as image. Δε θυμάμαι αν πρέπει να' ναι ενεργοποιημένο ή απενεργοποιημένο να σου πω την αλήθεια. Οπότε βλέπεις τι το έχεις και το αλλάζεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, andreaspA είπε

Χαχαχαχα

Πες μου και εμενα ποιος εισαι!

Ο Γιάννης, που δίνει τα τόνερ και κάνει τον ιδιοκτήτη του βενζινάδικου να πίνει νερό στ' όνομά σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχαχαχα Αυτος λοιπον παιδια ειναι ο τονερας μου εδω και 20 χρονια!

Εχω γλυτωσει πολλες χιλιαδες ευρω σε τονερ!

Οποτε οποιος ενδιαφερεται για εκτυπωτη, ας ακουσει με κλειστα ματια την αποψη του!

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...