Προς το περιεχόμενο

Νέο Honor Note 10 με οθόνη AMOLED 6,95” και μπαταρία 5000mAh


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

7 ιντσες τον μπελα μου μεσα και ενα ρημαδι 3.5 jack για ακουστικα δεν μπορουσατε να χωρέσετε... κινεζοι σχεδιαστες ρε συ...

Επεξ/σία από kostaggeloup
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 84
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Οι οθόνες των τηλεοράσεων γίνανε σαν τοίχος σε μέγεθος,πολλά PC είναι συνδεδεμένα με t.v το κινητό που είναι πάντα μαζί μας στο χέρι μας γίνεται σαν mini tv ,όλα και όλοι μέσα,μέσα στην οθόνη με τα καρούλια,σαν τις διαφημίσεις των εταιρειών για την νεολαία,πάρε mb πάρε πάρε ζήσε δώσε χωσε πάρε mb.

Και αφήστε τους επιτήδειους (κυβερνήσεις, τράπεζες κ.α) να σας πετάνε τα έντερα στον δρόμο.

Ισχύει για όλο τον πλανήτη.σε αρπανε από το κεφάλι και αντί για την λεκάνη σε χώνουν στην οθόνη.

Α ρε άμοιρη νέα γενιά,δες την εξέλιξη στην AMOLED και φτιάχνουν ρομπότ για να σε αντικαταστήσουν,αυτή είναι η εξέλιξη δόλιοι.

Α ξεχασα,και όσο πιο μεγάλη η οθόνη τι άλλο είναι πιο μεγάλο;

Μα φυσικά η μάπα σου ναρκισσε αδελφέ και αδελφή μου!

  • Like 4
  • Confused 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κατ’αρχας γιατι η επιλογη μιας μετριας καμερας;

Δευτερον το μηχανικό κουμπι του «turbo mode” εχω να το δω σε ηλεκτρονικό συστημα απο την εποχή των PC με Intel 80286 που πατούσες το “turbo” κουμπι στο case για να χρονισεις απο τα 8 στα 12MHz!!!

Επεξ/σία από SeNNinhA
  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε με ανδρικά χερια θα το πατάς και θα τουρμπιζει το μεγαλο (δινω εμφαση σε αυτο) στο μεγαλο εργαλείο.

Χαχαχαχαχαχαχαχα ανδρικα χερια με προέκταση το μυστρί......εεεεεεε το 7ιντζο γυαλιστερό κινητό, μπερδεύτηκα.

Με μανταλακι οπως ειπε φιλος bluetooth στο αυτι και επειδη δεν χωράει η συσκευη σε ανδρικο παντελόνι που θα μπει;

Μα φυσικα στον αδρικο......

Χαχαχαχαχαχαχαχα απίστευτο.

Εργαλείο για ανδρικά χέρια λοιπον!!!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, LLLEFTERIS είπε

Βρε παλικαρια για να βγαζει η καθε εταιρια κινητα σε αυτες τις ιντσες παει να πει οτι εχει αγοραστικο κοινο.

Το οτι δεν ειναι για το χερι μας η για τα γουστα μας δεν ειναι αναγκη να κραζουμε το καθε μεγαλο κινητο υπαρχουν και αλλα πορτοκαλια να παρετε.

Δηλαδη να κραζουμε και εμεις τα μικρα κινητα και να λεμε οτι ειναι σαν γυναικειο σεξουαλικο οργανο;

 

Μην κανετε και εσεις την μαλακια που ειχε κανει η Apple και ειπε οτι το ιδανικο μεγεθος ειναι 4.5 ιντσες και τωρα μου βγαζει 6+ λες και μεγαλωσαν οι παλαμες της ανθρωποτητας. :lol:

Είναι αυτοί οι ίδιοι ρε φίλε που τόσα χρόνια κράζαν τα 5 μετά τα 5.5 μετά τα 6 και στο χέρι τους τώρα δεν τους βλέπεις κάτω από 6 Άι σιχτίρ βρε μ.. Λ.. Μπουκομα μην το πάρεις πάρε νοκια 3310 . Κ άσε εγώ να έχω δίσκο για φαγητό ρακέτα για παραλία και ότι άλλο γουστάρω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, BeWaRe είπε

Όταν πχ το χρωματικό πρότυπο NTSC αποτελείται από 1000 χρώματα, αυτό μπορεί να "δώσει" 1100.. Απλά μαθηματικά.. 

Όταν μιλάμε για κάλυψη με αναλογία επί της εκατό τότε δεν μπορεί αυτή να ξεπερνάει το 100% .

Απλά μαθηματικά είναι και μπράβο που πήρες Α σε μαθηματικά επιπέδου δημοτικού αλλά ουδεμία σχέση έχει ο αριθμός των χρωμάτων. 

Αυτό που γράφεις εσύ είναι αόριστο και μπακαλιστικο. 

Επεξ/σία από panoskatos
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, thanoskk είπε

Κουμπωνεις και ένα λαστιχάκι και το φοράς σαν σαγιονάρα..αιώνες μπροστά η όνορ...

Και τη φοράς με όνορ τη σαγιονάρα όνορ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

αμα δεν σε χρεωνουν ενφια για το κινητο σου δεν εχεις αντρικια χερια,αιντε με ολους τους γυναικωτους δω μεσα :p

Επεξ/σία από what_if
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...