Προς το περιεχόμενο

[WRIST WATCH] Casio G-Shock GA-700 58.03€ @ Αmazon.fr [ΤΕΛΟΣ]


lionheart75

Προτεινόμενες αναρτήσεις

11 λεπτά πριν, vrwmiaris είπε

Ρε συ lion , αφού θέλουν στεγανοποίηση, πως θα την κανείς μόνος σου;25€ δίνεις και έχεις εγγύηση.

Παιδιά στεγανοποίηση θέλουν τα καταδυτικά όπως τα citizen που ανέφερα, όχι τα casio μη τρελαθούμε. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 30
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 λεπτά πριν, lionheart75 είπε

Παιδιά στεγανοποίηση θέλουν τα καταδυτικά όπως τα citizen που ανέφερα, όχι τα casio μη τρελαθούμε. 

Εσυ το πας απο θεμα τιμης προφανως η απο θεμα χρησης, δεν ειναι ολοι ετσι. Δλδ αν καποιος το παει σε τοπικο καταστημα δεν του κανουν στεγανοποιηση, το φορεσει στην θαλασσα και μπει νερο μεσα μετα τι κανει; Πεταει ρολοι ακομα και των 70ε πχ για πιο λογο;
Το Seiko του αδερφου μου ηταν 350ε ρολοι και αν θυμαμαι καλα το πεταξε γιατι δεν αξιζε η επισκευη (παει τουλαχιστον μια δεκαετια απο τοτε), αν το ειχε παει στην αντιπροσωπεια θα το ειχε ακομα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, Salvation81 είπε

Οπως και να εχει αλλιως θα εμπιστευτω καποιον που ασχολειται εξολοκληρου με 1 μαρκα ρολογιου (η 2-3 αφου καποιες αντιπροσωπειες εχουν περισσοτερες απο μια) και αλλιως καποιον που ασχολειται με τα παντα.
Ισως το αποτελεσμα να ειναι το ιδιο αλλα αν παθει κατι το ρολοι μου (αναφερομαι τοσο στο να μην λειτουργει σωστα οσο και στο οτι η μπαταρια μπορει να σταματησει μετα απο καμια εβδομαδα και φυσικα το θεμα στεγανοποιησης) μετα αφοτου το εχω παει στην αντιπροσωπεια (που σου δινουν και αποδειξη οτι το πηγες εκει για αλλαγη μπαταριας) δεν παιζει να αρχισουν τα μα και τα μου, το τοπικο μαγαζι δυσκολο να παρει την ευθυνη (και εχω παραδειγμα με ρολοι Seiko που αλλαξε μπαταρια ο αδερφος μου σε γνωστο ρολογα στο Περιστερι, πηγε στην θαλασσα, μπηκε νερο στο ρολοι και ο μαγαζατορας εκανε τον κινεζο).

Αν έχεις ακριβό ρολόι εννοείται θα το προσέξεις παραπάνω αλλά τώρα στο casio να αλλάζω μπαταρία και να πληρώσω στεγανοποίηση δεν παίζει. 

Αν η διαδικασία γίνει σωστά και το ρολόι κλείσει όπως πρέπει δεν υπάρχει πρόβλημα, άντε αν είσαι ψείρας να αλλάξεις και λαστιχάκι και να δώσεις ένα 5ευρο; Κάθε 3 έτη και το συζητάμε ρε παιδιά; Τα casio έχουν 4 βιδάκια στην κάσα απο κάτω και ένα λαστιχάκι. Το αλλάζεις και μόνος σου παιδιά. Το έχω κάνει και τα ρολόγια τα βουτάω συχνά και δεν έχω θέμα. 

Μην μπερδεύετε άλλες μάρκες με πολλαπλάσια χρήματα, μιλάμε για casio. 

Μόλις τώρα, Salvation81 είπε

Εσυ το πας απο θεμα τιμης προφανως η απο θεμα χρησης, δεν ειναι ολοι ετσι. Δλδ αν καποιος το παει σε τοπικο καταστημα δεν του κανουν στεγανοποιηση, το φορεσει στην θαλασσα και μπει νερο μεσα μετα τι κανει; Πεταει ρολοι ακομα και των 70ε πχ για πιο λογο;
Το Seiko του αδερφου μου ηταν 350ε ρολοι και αν θυμαμαι καλα το πεταξε γιατι δεν αξιζε η επισκευη (παει τουλαχιστον μια δεκαετια απο τοτε), αν το ειχε παει στην αντιπροσωπεια θα το ειχε ακομα.

Ρε συ @Salvation81 έχουμε ξεφύγει. Μιλάμε για casio g-shock Που το φτιάχνεις μόνος σου και μου λές για TAG, seiko και συναφή ρολόγια. Εννοείται ότι στο seiko και στο TAG αν δεν ξέρεις και θέλεις το κεφάλι σου ήσυχο θα το πας αντιπροσωπεία. Εδώ μιλάμε για CASIO!!!

Μη το συνεχίσουμε άλλο δεν βγάζει πουθενά και έχει γίνει το νήμα σούπα. :) 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
Στις 5/8/2018 στις 3:21 ΜΜ, panoskir είπε

Υπαρχει και α;υτο  στα 73€ ενω ελλαδα εχει 150€

Σήμερα το πρωί το παρέλαβα.

Είναι ακόμα πιο όμορφό από κοντά και ενώ το φοβόμουν γιατί έχω μικρούς καρπούς, μου κάθεται τέλεια.

Ευχαριστώ πολύ panoskir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, sintalkas είπε

συγνώμη με τι σου ήρθε γιατί εμένα είναι άφαντο και φοβάμαι μην χάθηκε μιας και μένω σε δυσπρόσιτη περιοχή.

Παρήγγειλα 15/8 και μου ήρθε χτες με ΕΛΤΑ κούριερ (προς μεγάλη μου έκπληξη).

Περίμενα κλασικά να μου αφήσει ο ταχυδρόμος ειδοποίηση να πάω να παραλάβω από ταχυδρομείο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, sintalkas είπε

tracking number σου έδωσε γιατί δεν βγάζω άκρη με την ιστοσελίδα τους

Όχι, δεν μου είχαν στείλει γι' αυτό νόμιζα ότι θα μου έρθει με κανονικό ταχυδρομείο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα χάθηκε πήγα από το ταχυδρομειο και λένε δεν έχουν κάτι,δυστυχώς την πάτησα!Αντε να συνενοηθώ στα γαλλικά να το ξαναστείλουν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπα συνενοηθήκα κουτσα στραβα στα γαλλικα αλλα μου παν να περιμενω μεχρι τις 31 του μηνος ,δυσκολο παντως το βλεπω να μην έχει χαθεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, sintalkas είπε

Τελικα μου εστειλαν το ga 120 μαλλον θα μπερδευτηκα φαινεται και θα παραγγειλα αλλο!

 μπες στο account σου και δες τι παρηγγειλες.Μπορεις να κανονισεις επιστροφη στο amazon με δικα τους εξοδα εαν εχουν κανει λαθος.

Επεξ/σία από panoskir
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...