Προς το περιεχόμενο

Permanent desktop view


Qless

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα ήθελα να ρωτήσω υπάρχει τρόπος να έχουμε μονίμως την κανονική έκδοση των sites που σερφαρουμε στο μεταξύ χωρίς κάθε φορά να πρέπει να τικαρω το desktop view....είναι βαρετό και χρονοβόρο

Ο chrome κρατάει τουλάχιστον τα site που έχουμε επισκεφθεί στην desktop έκδοση στις καρτέλες το πρόβλημα μου με αυτόν είναι ότι δεν δουλεύει το adblock

Ο mozilla ενώ δουλεύει το adblock  δεν σώζει ολόκληρη μια ιστοσελίδα παρά μόνο ως pdf και επίσης αν ξαναμπείς σε κάποιο tab γυρνάει σε mobile έκδοση και πρέπει πάλι ξανά μάνα

Ο opera ενω κρατάει τα tabs σε desktop view δεν αποθηκεύει επίσης την ιστοσελίδα, γενικά έχω ένα τηλέφωνο με αρκετή ram 8 cores full hd οθόνη και αναγκάζομαι να τρώω στη μάπα το σαβουρο mobile view λες και είναι ίντερνετ για amstrad 128, υπάρχει κάποια λύση σε 1 browser να δουλέψουμε ανθρώπινα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκιμασε τον kiwi browser. Ειναι fork του chrome beta 
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kiwibrowser.browser

Διαφωνω παντως για το θεμα "τρώω στη μάπα το σαβουρο mobile view λες και είναι ίντερνετ για amstrad 128". Για μενα, αν μια σελιδα δεν εχει mobile εκδοση, δεν την ξαναεπισκεπτομαι. Και εχω σταματησει να επισκεπτομαι σελιδες που παλια ειχανε mobile εκδοση και την κοψανε μετα. Θανατος στο οριζοντιο scroll και στο zoom in :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...