Προς το περιεχόμενο

Gmail απορίες


mindreader

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχω ολα τα χρονια yahoo mail, αλλα εναλλακτικα θελω να ψαξω και το gmail, λιγο περισσοτερο απο οτι το ειχα δει παλια-πριν πολλα χρόνια. Διαφορες αποριες ομως υπαρχουν στην πορεια.

Ξεκινωντας, βλεπω οτι πλεον ζητάει κινητο τηλεφωνο για να στειλει verification code, και αυτο δεν μπορει να γινει skip. Ξερει ομως κανεις, αν ουσιαστικα η google συνδεει απαξ δια παντος, το κινητο που θα δηλωσεις, με το συγκεκριμενο email? Μπορω στο μελλον να δηλωσω αλλο κινητο για το εν λογω email? Και το αναποδο, μπορω να δημιουργησω αλλο gmail με το ιδιο μου κινητο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, mindreader είπε

Εχω ολα τα χρονια yahoo mail, αλλα εναλλακτικα θελω να ψαξω και το gmail, λιγο περισσοτερο απο οτι το ειχα δει παλια-πριν πολλα χρόνια. Διαφορες αποριες ομως υπαρχουν στην πορεια.

Ξεκινωντας, βλεπω οτι πλεον ζητάει κινητο τηλεφωνο για να στειλει verification code, και αυτο δεν μπορει να γινει skip. Ξερει ομως κανεις, αν ουσιαστικα η google συνδεει απαξ δια παντος, το κινητο που θα δηλωσεις, με το συγκεκριμενο email? Μπορω στο μελλον να δηλωσω αλλο κινητο για το εν λογω email? Και το αναποδο, μπορω να δημιουργησω αλλο gmail με το ιδιο μου κινητο;

Ισχύει ότι αναφέρει ο @isay + ότι μπορείς με τον ίδιο τηλεφωνικό αριθμό να ανοίξεις παραπάνω από έναν λογαριασμό gmail.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...