Προς το περιεχόμενο

IPhone 6s plus


miltos_pap

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα,

Θέλω να αγοράσω ενα iPhone 6s plus 64gb χωρίς touch id,με αρκετά γρατζουνισμενο πίσω, μια ρωγμή στην οθόνη, δεν δουλεύει το mute switch και το ηχείο των κλήσεων έχει δει και καλύτερες μέρες απο εναν φίλο. Το πρόβλημα μου είναι οτι δεν μου λέει κάποια συγκεκριμένη τιμή και θα ήθελα να μου πείτε και εσείς την γνώμη σας και να μου προτείνεται μια τιμή που πιστεύεται οτι θα είναι η πιο καλη και για τις 2 πλευρές! (Εγώ έχω την ικανοτητα να επισκευασω την συσκευή γι'αυτο την θελω) 

Σας ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή το μονο που δουλευει σωστά ειναι το καλώδιο φόρτισης και ο φορτιστής;

Που πας να μπλεξεις ρε milto; Εννοείται να το δεις και δοκιμάσεις απο κοντά, γιατί τετοια προβληματα σημαινουν τρελή ταλαιπωρία και χτύπους. Αν ειναι μακρια, εγω δεν θα το αγοραζα.

Για να μη σου λεει τιμή σημαίνει οτι περιμενει να δει πόσο μπορει να το πουλήσει και ψαρεύει τιμές. Δώσε του μια απευθείας χαμηλή τιμή και πες του οτι η προσφορά θα ισχύει για τόσες ώρες και τα λεφτά ντουκου στην παραλαβη. Υπολογισε εσύ πόσο σου κοστίζει να το φτιάξεις, πόσο πουλιέται μεταχειρισμένο σε καλή κατάσταση και δώσε του κάτι λιγοτερο λόγω οτι του ειναι αλλαγμένα τα μάτια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι του κολλητού μου, η motherboard και τα λοιπά δουλεύουν κανονοκα χωρίς κανένα πρόβλημα..απλά προσπαθώ να πάρω μια γνώμη για τιμή που να το ζητήσω (γενικά ένα fair price για αυτήν την κατάσταση),(επίσης μου λέει ότι δεν έχει μεγάλο πρόβλημα με την τιμή καθώς δεν τον ενδιαφέρουν απίστευτα τα χρήματα

10 ώρες πριν, isay είπε

Δηλαδή το μονο που δουλευει σωστά ειναι το καλώδιο φόρτισης και ο φορτιστής;

Που πας να μπλεξεις ρε milto; Εννοείται να το δεις και δοκιμάσεις απο κοντά, γιατί τετοια προβληματα σημαινουν τρελή ταλαιπωρία και χτύπους. Αν ειναι μακρια, εγω δεν θα το αγοραζα.

Για να μη σου λεει τιμή σημαίνει οτι περιμενει να δει πόσο μπορει να το πουλήσει και ψαρεύει τιμές. Δώσε του μια απευθείας χαμηλή τιμή και πες του οτι η προσφορά θα ισχύει για τόσες ώρες και τα λεφτά ντουκου στην παραλαβη. Υπολογισε εσύ πόσο σου κοστίζει να το φτιάξεις, πόσο πουλιέται μεταχειρισμένο σε καλή κατάσταση και δώσε του κάτι λιγοτερο λόγω οτι του ειναι αλλαγμένα τα μάτια. 

)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, miltos_pap είπε

Είναι του κολλητού μου, η motherboard και τα λοιπά δουλεύουν κανονοκα χωρίς κανένα πρόβλημα..απλά προσπαθώ να πάρω μια γνώμη για τιμή που να το ζητήσω (γενικά ένα fair price για αυτήν την κατάσταση),(επίσης μου λέει ότι δεν έχει μεγάλο πρόβλημα με την τιμή καθώς δεν τον ενδιαφέρουν απίστευτα τα χρήματα

)

αμα ειναι του κολλητου στο δινει το φτιαχνεις τελεια βλεπεις ποσο παει κοιτας αγγελιες του δινεις το υπολοιπο ποσο και ειστε καλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσο και κολλητός να είναι ή στο δίνει free ή σου αναφέρει ένα Χ κόστος που επιθυμεί εφόσον δεν τον απασχολούν τα χρήματα. Το να κοιτάς να κάνεις διαπραγμάτευση ή να ζητάς απόψεις για το τι κόστος να ζητήσεις είναι λίγο παράλογο...

.

ΜΦΧ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...