Προς το περιεχόμενο

Honor 9 lite υποδοχή sim


giannisag17

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπόν στο θέμα μας.. Έγινε αγορά από mediamarkt της Ιταλίας ενός honor 9 lite για την γυναίκα μου.. Βάζοντας την Sim δεν αναγνωρίζει το δίκτυο σε καμία περίπτωση.. Μίλησα με την cosmote και καταλήξαμε σε πρόβλημα της συσκευής.. Να τονίσω πως έχω το ίδιο κινητό.. Βάζοντας την δική μου sim πάλι δεν κάνει τίποτα.. Θα μιλήσω με huawei Ελλάδος.. Θα υπάρξει πρόβλημα που είναι από άλλη χώρα?

Ξέχασα να πω πως αγοράσαμε 2 ίδιες συσκευές και απλά η μία βγήκε ελαττώματικη.. Η δική μου είναι κομπλε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγαινε το στο σέρβις εδώ είναι υποχρεωμένοι να το δεχθούν και να το επισκευάσουν δωρεάν μέσα στην εγγύηση

Λόγω πανευρωπαϊκής εγγύησης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, giannisag17 είπε

Λοιπόν στο θέμα μας.. Έγινε αγορά από mediamarkt της Ιταλίας ενός honor 9 lite για την γυναίκα μου.. Βάζοντας την Sim δεν αναγνωρίζει το δίκτυο σε καμία περίπτωση.. Μίλησα με την cosmote και καταλήξαμε σε πρόβλημα της συσκευής.. Να τονίσω πως έχω το ίδιο κινητό.. Βάζοντας την δική μου sim πάλι δεν κάνει τίποτα.. Θα μιλήσω με huawei Ελλάδος.. Θα υπάρξει πρόβλημα που είναι από άλλη χώρα?

Ξέχασα να πω πως αγοράσαμε 2 ίδιες συσκευές και απλά η μία βγήκε ελαττώματικη.. Η δική μου είναι κομπλε

Από Ευρωπαϊκή χώρα το πήρες άρα έχεις κανονικά και εγγύηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, giannisag17 είπε

Θα τους πάρω την Δευτέρα.. Μηπως έχει doa καθώς αγοράστηκε 16 Αυγούστου.. 

doa εχει ο πωλητης, οχι η αντιπροσωπεια. Αν το πας στη mediamarkt Ιταλιας και υποστηριζει doa, θα στο αλλαξουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Δημιουργία νέου...