Προς το περιεχόμενο

Iptv


tz3s

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα παιδια, καθοτι την εκανα απο Ελλαδα για δουλεια τελευταια ψαχνομαι περι του θεματος. Καταρχας να πω οτι δοκιμασα αρχικα να την παλεψω με την τηλεοραση τους εδω στο Βελγιο, αλλα ειναι απλα χαωδεις (ολα τα καναλια *2 Γαλλικα και Φλαμανδικα), εχει αθλια προγραμματα και ειναι και πανακριβη. Ετσι ψαχτηκα για iptv και εβαλα ενα τωρα για 3 μηνες. Μονο που εχει πολλα θεματα το συγκεκριμενο γιατι πρωτων πολλα ελληνικα καναλια δεν ειναι σωστα ρυθμισμενα, αρκετες φορες κοβεται ο ηχος και πρεπει να αλλαξω καναλι και να ξαναγυρισω πισω και τελος δεν εχει ολα τα καναλια που απο οτι εχω ψαχτει εχουν αρκετα iptv (νοβα κτλ). Εχει κανεις γνωση επι του θεματος να με βοηθησει?

Ελπιζω να μην θεωρηθει κατι-καπως το θεμα και τον κλεισουν. Αν θεωρηθει κλειστε το :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, tz3s είπε

Αν εμενα Ελλαδα

Αν δεν έχει αλλάξει κάτι μπορείς να πάρεις τον εξοπλισμό στο εξωτερικό και να βλέπεις κανονικά. Απλά πρέπει να δηλώσεις μια ελληνική διεύθυνση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, zio10 είπε

Αν δεν έχει αλλάξει κάτι μπορείς να πάρεις τον εξοπλισμό στο εξωτερικό και να βλέπεις κανονικά. Απλά πρέπει να δηλώσεις μια ελληνική διεύθυνση.

Πρωτα απολα αν εβαζα κατι θα εβαζα οτε και οχι νοβα. Επισης, για να κανω αυτο που λες θα πρεπει να αγορασω εγκατασταση, να μπορεσω να τοποθετησω πιατο (δυσκολο σε πολη Ευρωπης). Πολλα λεφτα και κοπος απο τη στιγμη που υπαρχει η επιλογη της iptv

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, darkman είπε

Μπορεις να παρεις ενα tvbox και εκει υπαρχουν πολλα προγραμματα να δεις οτι θες :)

Να φανταστω εννοεις μετα οτι πρεπει να βρω εναν σερβερ itpv για να πληρωσω και να βλεπω... κατι τετοιο κανω και τωρα μεσω smart tv αλλα δεν ειμαι ευχαριστημενος απο τον σερβερ. Αν δεν εννοεις αυτο, για βοηθα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Βάλε το κοντι για αρχή και παιξε μπάλα με τα τζάμπα, θα βρεις τα πάντα...

IPTV καλό και γρήγορο με ελληνικά παίζει αλλά είναι πολύ πριβε λόγω των γεγονότων προ εξαμήνου. Εγώ το παράτησα και δε μου έλειψε, το kodi κάνει δουλειά. 

Δες στο YouTube πως να σεταρεις kodi ελληνικά, εύκολο είναι....  

Smart tv όχι, είτε tv box Android, είτε μίνι πισι, είτε κάνα λαπτοπ.. 

 

Επίσης vavoo με bundle vavoo.to

Επεξ/σία από tsakonas
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, tz3s είπε

Καλησπερα παιδια, καθοτι την εκανα απο Ελλαδα για δουλεια τελευταια ψαχνομαι περι του θεματος. Καταρχας να πω οτι δοκιμασα αρχικα να την παλεψω με την τηλεοραση τους εδω στο Βελγιο, αλλα ειναι απλα χαωδεις (ολα τα καναλια *2 Γαλλικα και Φλαμανδικα), εχει αθλια προγραμματα και ειναι και πανακριβη. Ετσι ψαχτηκα για iptv και εβαλα ενα τωρα για 3 μηνες. Μονο που εχει πολλα θεματα το συγκεκριμενο γιατι πρωτων πολλα ελληνικα καναλια δεν ειναι σωστα ρυθμισμενα, αρκετες φορες κοβεται ο ηχος και πρεπει να αλλαξω καναλι και να ξαναγυρισω πισω και τελος δεν εχει ολα τα καναλια που απο οτι εχω ψαχτει εχουν αρκετα iptv (νοβα κτλ). Εχει κανεις γνωση επι του θεματος να με βοηθησει?

Ελπιζω να μην θεωρηθει κατι-καπως το θεμα και τον κλεισουν. Αν θεωρηθει κλειστε το :)

Μου κάνει για πρόβλημα του σερβερ. 

Ρώτα τον δικό σου για περισσότερα... 

Εμένα που το έχω συνδεδεμένο με ethernet κόβεται η σύνδεση συνέχεια και κολλάει, ενώ αντίθετα το WiFi παίζει κανονικά. Ακόμα και το λαμπάκι του ethernet στο ρουτερ αναβοσβήνει ενώ πριν ήταν σταθερό. Να δοκιμάσω με άλλο ρουτερ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, tsakonas είπε

Βάλε το κοντι για αρχή και παιξε μπάλα με τα τζάμπα, θα βρεις τα πάντα...

IPTV καλό και γρήγορο με ελληνικά παίζει αλλά είναι πολύ πριβε λόγω των γεγονότων προ εξαμήνου. Εγώ το παράτησα και δε μου έλειψε, το kodi κάνει δουλειά. 

Δες στο YouTube πως να σεταρεις kodi ελληνικά, εύκολο είναι....  

Smart tv όχι, είτε tv box Android, είτε μίνι πισι, είτε κάνα λαπτοπ.. 

Επίσης vavoo με bundle vavoo.to

Θα συμφωνησω με ο,τι ειπε ο @tsakonas.

Κοιτα ομως και την εφαρμογη "snappyatreamz". Το εχεις στο κινητο και εχεις προσβαση σε παρα πολλα καναλια δωρεαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...