Προς το περιεχόμενο

Χειραποσκευες


Mariapsa21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα,θελω να ρωτησω κατι ! Με την εταιρια TuiFly επιτρεπεται περα απο την 10κιλη χειραποσκευη μου να παρω και μια σχολικη τσαντα και να την τοποθετησω κατω στα ποδια μου ; 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, Mariapsa21 είπε

Καλησπερα,θελω να ρωτησω κατι ! Με την εταιρια TuiFly επιτρεπεται περα απο την 10κιλη χειραποσκευη μου να παρω και μια σχολικη τσαντα και να την τοποθετησω κατω στα ποδια μου ; 

Δεν εχω πεταξει με αυτην την εταιρια και δεν την ξερω :(  με την aegean παντος μπορεις εκτος απο την βαλιτσα καμπινας να εχεις και μια τσαντα για εσενα η ενα μικρο backpack, καλο θα ειναι να μπεις στο site της εταιριας και να δεις τι αφηνουν να εχεις μεσα μαζι σου εκτος απο την βαλιτσα καμπινας :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
20 ώρες πριν, Mariapsa21 είπε

Καλησπερα,θελω να ρωτησω κατι ! Με την εταιρια TuiFly επιτρεπεται περα απο την 10κιλη χειραποσκευη μου να παρω και μια σχολικη τσαντα και να την τοποθετησω κατω στα ποδια μου ; 

Θυμάμαι σε ένα ταξίδι, μου την είχανε πει για σχολική τσάντα που είχα μαζί που κουβαλούσα κυρίως το λάπτοπ μου. Τους έβγαλα και τους έδειξα το λαπτοπ από μέσα και ισχυρίστηκα πως έχω μόνο αυτό μέσα. Είχα και κανά δυό άλλα πράγματα, αλλά οκ , η τσάντα ήταν άδεια σχεδόν. Με άφησαν τελικά, αλλά αν ήταν γεμάτη η τσάντα δε θα με άφηναν.

Επεξ/σία από djcat
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και σε aegean/ellinair/ryanair, εκτός απο χειραποσκευή, δικαιούσαι και μια προσωπική τσάντα χειρός ή πλάτης, αρκετά μικρή ώστε να χωράει μπροστά στα πόδια σου.

Ε μάλλον αν είναι αρκετά μεγάλη εμπίπτει στην ερημενία του καθενός στον έλεγχο, αλλά εγώ έχω περάσει άνετα τσάντα λαπτοπ, και παραλίας με πετσέτες κτλ.

Στο site θα το γράφουν, δεν μπορεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...