Προς το περιεχόμενο

ΤΙΜΗ IPHONE X


Ergalis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ,

ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΑ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΤΩΝ ΜΕΤΑΧΕΙΡΣΜΕΝΩΝ IPHONE X.

ΕΝΩ ΣΧΕΔΟΝ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΑ ΚΙΝΗΤΑ ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΤΕΡΑΣΤΙΕΣ ΔΙΑΦΟΡΕΣ, ΣΤΑ IPHONE X ΟΙ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΦΘΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ 200€.

ΒΡΙΣΚΩ ΑΠΟ 700-750 ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ 950€.

ΠΟΥ ΟΦΕΙΛΕΤΑΙ ΑΥΤΟ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θεωρώ οφείλεται στην ήδη υψηλή του τιμή, για αυτό προκειμένου να είναι η αγγελία σου ελκυστική για έναν αγοραστή, πρέπει και η διαφορά, μιλώντας για κινητό 1000+ ευρώ, να είναι 200+ τουλάχιστον . Ένας ενδιαφερόμενος με τέτοιο budget δεν θα τσιγκουνευτεί τα 50-100 ευρώ αλλα σε 200+ θα μπει σε δεύτερες σκέψεις 

2 ακόμη λόγοι που θέλω να παραθέσω είναι

1) η ανάγκη να τα ξεφορτωθούν μιας και βγαίνει η νέα γενιά,άρα σκοτώνουν την τιμή 

2)θεωρώ αλλά και έχω ακούσει, πως το iPhone X ήταν ένα αποτυχημένο πρότζεκτ για την εταιρία,όσον αφορά τις πωλήσεις που έγιναν τελικά. Για αυτό κατά την γνώμη μου, παρόλο το δυνατό hardware, δεν έχει την αύρα των υπολοίπων iPhone στον υποψήφιο αγοραστή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω να περιμένεις 1 μήνα ακόμα να ανακοινώσει τα νέα μοντέλα. Οι τιμές θα πέσουν εύκολα στα 600 ευρώ, μιας και θα πρόκειται για περσινό και μεταχειρισμένο μοντέλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιο πολύ ήθελα να μάθω αν παίζει κάτι σχετικά με τις συσκευές και υπάρχει τέτοια διακύμανση .

Ειναι αρκετά μεγάλη η διαφορά και μου έκανε εντύπωση γιατί κοιτάω γενικά το συγκεκριμένο μοντέλο αλλά και το 8plus . 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...