Προς το περιεχόμενο

Εξυπηρετηση αν ειναι δυνατον


euronmyous

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα

 

    Υπαρχει καποιος περιοχες τριγυρω Ιλιουπολη / Αργυρουπολη / Αγιο Δημητριο / Αλιμο / Ελληνικο με κολλητηρι?

Χρειαζομαι να κανω μια κολληση σε 2 πολους μπαταριας ενος εξαρτηματος.

 

Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
23 ώρες πριν, isay είπε

Μπες στο πρώτο μαγαζί με ηλεκτρονικά και σιγουρα θα εξυπηρετηθείς

 

Εχω παρει ηδη τηλ τα μισα καταστηματα  των γυρω περιοχων ολο και απο καποια δικαιολογια βρισκουν...που θα παει θα την βρω την ακρη

Επεξ/σία από euronmyous
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 27/08/2018 at 18:15, euronmyous said:

Καλησπερα

    Υπαρχει καποιος περιοχες τριγυρω Ιλιουπολη / Αργυρουπολη / Αγιο Δημητριο / Αλιμο / Ελληνικο με κολλητηρι?

Χρειαζομαι να κανω μια κολληση σε 2 πολους μπαταριας ενος εξαρτηματος.

Ευχαριστω

η κολληση πανω στην μπαταρια δεν πιανει ευκολα.με αλλο τροπο το κανουν συνηθως που μου διαφευγει η λεξη.το θυμηθηκα ηλεκτροποντα.παρολα αυτα αν σε βγαζει ο δρομος προς κολωνο η αγιο αντωνη ευχαριστως να σου χαρισω κολλητηρι με τα παρελκομενα του

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, poulinos είπε

η κολληση πανω στην μπαταρια δεν πιανει ευκολα.με αλλο τροπο το κανουν συνηθως που μου διαφευγει η λεξη.το θυμηθηκα ηλεκτροποντα.παρολα αυτα αν σε βγαζει ο δρομος προς κολωνο η αγιο αντωνη ευχαριστως να σου χαρισω κολλητηρι με τα παρελκομενα του

Γινεται και χωρίς ηλεκτροποντα. Αν τρίψεις πολύ ελαφρά με γυαλοχαρτο, μετά πιάνει και το καλάι. Χωρίς τρίψιμο δεν πιάνει. Απλά θέλει προσοχή να μην ζεσταθεί πάρα πολύ η μπαταρία και χαλάσει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 minutes ago, Alxnks said:

Γινεται και χωρίς ηλεκτροποντα. Αν τρίψεις πολύ ελαφρά με γυαλοχαρτο, μετά πιάνει και το καλάι. Χωρίς τρίψιμο δεν πιάνει. Απλά θέλει προσοχή να μην ζεσταθεί πάρα πολύ η μπαταρία και χαλάσει.

ναι το ξερω.το εχω κανει μια φορα και χωρις τριψιμο αλλα μου φυγε η πιστη.δεν χαλασα την μπαταρια αλλα σιγουρα την ζεστανα.ηταν για 2 μπαταριες για ενα ασυρματο τηλεφωνο που ειχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, poulinos είπε

η κολληση πανω στην μπαταρια δεν πιανει ευκολα.με αλλο τροπο το κανουν συνηθως που μου διαφευγει η λεξη.το θυμηθηκα ηλεκτροποντα.παρολα αυτα αν σε βγαζει ο δρομος προς κολωνο η αγιο αντωνη ευχαριστως να σου χαρισω κολλητηρι με τα παρελκομενα του

Ναι με αυτον τον τροπο ηταν το board της μπαταριας πανω, το οποιο εβγαλα για να χρησιμοποιησω του tablet αλλιως brick αρει κανει boot loop (το χα διαβασει σε φορουμ πριν καν το δοκιμασω κα ιετσι το απεφυγα κατευθειαν)

 

 Ευχαριστω για την προσφορα .... αν δω και το εχω αναγκη περισσοτερες φορες θα παρω ενα μικρο σταθμο να υπαρχει.

Επεξ/σία από euronmyous
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ολο το μυστικο στην κολληση σε μπαταρια,ειναι το σωστο καλαϊ και το δυνατο κολητηρι.αν ειναι κινεζικο ενα απο τα δυο,ξεχνα την μπαταρια......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...