Προς το περιεχόμενο

Απορία σχετικά με την αστυνομική μου ταυτότητα


WeShallDestroy

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπόν παιδιά έχω μια απορια, ακούστε, στις 24 του μηνός πήγα στο τμημα ασφαλείας της περιοχής μου και έβγαλα μια αστυνομική ταυτότητα, όλα καλα ως εδώ, αλλά φεύγοντας συνηδητοποιησα ότι στο πίσω μέρος του δελτίου ταυτότητας, όπου και αναγράφονται τα στοιχεία μου, στο κατω μέρος δεν έχει υπογραφή ούτε σφραγίδα, ενώ στο μπροστινό μέρος με την φωτογραφία έχει κανονικά και σφραγίδα και υπογραφή.! (Την δίκη μου και του αστυνομικού που με εξυπηρέτησε φυσικα) Ξερει κανείς εάν πρέπει να πάω με την αλλάξω;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, WeShallDestroy είπε

Λοιπόν παιδιά έχω μια απορια, ακούστε, στις 24 του μηνός πήγα στο τμημα ασφαλείας της περιοχής μου και έβγαλα μια αστυνομική ταυτότητα, όλα καλα ως εδώ, αλλά φεύγοντας συνηδητοποιησα ότι στο πίσω μέρος του δελτίου ταυτότητας, όπου και αναγράφονται τα στοιχεία μου, στο κατω μέρος δεν έχει υπογραφή ούτε σφραγίδα, ενώ στο μπροστινό μέρος με την φωτογραφία έχει κανονικά και σφραγίδα και υπογραφή.! (Την δίκη μου και του αστυνομικού που με εξυπηρέτησε φυσικα) Ξερει κανείς εάν πρέπει να πάω με την αλλάξω;;

να πας να την αλλαξεις και να τους χέσεις.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...