Προς το περιεχόμενο

Ming-Chi Kuo: Το iPhone 6,1-inch (LCD IPS) θα αργήσει να κυκλοφορήσει. Δεν θα υποστηρίζουν Apple Pencil τα νέα iPhone


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

19 λεπτά πριν, Istros είπε

το μόνο συν είναι ο καλύτερος επεξεργαστής

για τα render και τις αποκρυπτογραφησεις που θα σηκωνεις πανω

6 λεπτά πριν, D.Luffy είπε

Δεν ξέρω ποιοι είμαστε αυτοί οι "εμείς" που διαβάζουμε μόνο sms.

συμπεριλαμβανομενης της εξ αρχης υποθεσης οτι εχουμε iphone

@Istros τι κινητο εχεις αληθεια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 155
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, Istros είπε

Καλορίζικο τότε

Έχω και κάτι βουλωμένα γράμματα. Θέλεις να μου τα διαβάσεις γιατί βαριέμαι να τ'ανοίξω?

Από που έβγαλες συμπέρασμα ότι θα το αγοράσω? Επειδή ανέφερα μερικά πλεονεκτήματα?

Μου αρέσει που εσύ είσαι αυτός που μας κατηγορεί εδώ μέσα ότι σε βαφτίζουμε hater επειδή κατακρίνεις τα προιόντα της Apple. Και από την άλλη κάνεις ακριβώς το ίδιο όταν κάποιοι αναφέρουμε και κάποια θετικά γι αυτά τα προιόντα. Καλορίζικο, μετοχές και λοιπά...

Επεξ/σία από D.Luffy
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχει σημασία?το καινούργιο ulefone στα 49,99

4 λεπτά πριν, D.Luffy είπε

Έχω και κάτι βουλωμένα γράμματα. Θέλεις να μου τα διαβάσεις γιατί βαριέμαι να τ'ανοίξω?

Από που έβγαλες συμπέρασμα ότι θα το αγοράσω? Επειδή ανέφερα μερικά πλεονεκτήματα?

Μου αρέσει που εσύ είσαι αυτός που μας κατηγορεί εδώ μέσα ότι σε βαφτίζουμε hater επειδή κατακρίνεις τα προιόντα της Apple. Και από την άλλη κάνεις ακριβώς το ίδιο όταν κάποιοι αναφέρουμε και κάποια θετικά γι αυτά τα προιόντα. Καλορίζικο, μετοχές και λοιπά...

Έτσι όπως το εκθειάζεις είχα την εντύπωση πως σκέφτεσαι να το πάρεις.Δηλ είναι καλό για τους άλλους?

Γενικά θεωρείς ότι είναι καλό με τα χαρακτηριστικά που έχει στα χρήματα του?

Γενικά πάντως πιστεύω ότι το κούρασαμε για άλλη μια φορά όπως συνηθως

Επεξ/σία από Istros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, Istros είπε

Έχει σημασία?το καινούργιο ulefone στα 49,99

Έτσι όπως το εκθειάζεις είχα την εντύπωση πως σκέφτεσαι να το πάρεις.Δηλ είναι καλό για τους άλλους?

Δηλαδή όταν λέω ότι έχει μεγαλύτερη οθόνη, ταχύτερο επεξεργαστή, καλύτερο body ratio και face ID το "εκθειάζω"? Δεν είναι facts αυτά?

Προφανώς και είναι καλό γι αυτούς που δίνουν προταιρεότητα στα παραπάνω. Αυτό δεν σημαίνει ότι είναι καλό για όλους.

Επεξ/σία από D.Luffy
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Istros είπε

Έχει σημασία?το καινούργιο ulefone στα 49,99

πως δεν εχει. εσυ μας εχεις περασει απο κοσκινο για το iphone μας. θα βρουμε και μεις ραματα για τη γουνα σου.

καλα αν ειχα τετοιο κινητο απλα θα ειχα αυτοκτονησει απο τα νευρα. πιο πεταμενα λεφτα απο τα 49,99 που εδωσες δε παιζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, fuz10n είπε

πως δεν εχει. εσυ μας εχεις περασει απο κοσκινο για το iphone μας. θα βρουμε και μεις ραματα για τη γουνα σου.

καλα αν ειχα τετοιο κινητο απλα θα ειχα αυτοκτονησει απο τα νευρα. πιο πεταμενα λεφτα απο τα 49,99 που εδωσες δε παιζουν.

Μη πέφτεις στην παγίδα του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, fuz10n είπε

πως δεν εχει. εσυ μας εχεις περασει απο κοσκινο για το iphone μας. θα βρουμε και μεις ραματα για τη γουνα σου.

καλα αν ειχα τετοιο κινητο απλα θα ειχα αυτοκτονησει απο τα νευρα. πιο πεταμενα λεφτα απο τα 49,99 που εδωσες δε παιζουν.

Value for money είναι!Το iPhone σας?ακόμα δεν έχει βγει στην κυκλοφορία και έγινε το iPhone σας?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, Istros είπε

Value for money είναι!Το iPhone σας?ακόμα δεν έχει βγει στην κυκλοφορία και έγινε το iPhone σας?

"value for money" για ποιον? Για σένα φαντάζομαι.

Ποιος είναι αυτός που ορίζει το "value" σε ένα προιόν? Εσύ ο καταναλωτής. Σύμφωνα με τα δικά σου κριτήρια. 

Επεξ/σία από D.Luffy
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, fuz10n είπε

πως δεν εχει. εσυ μας εχεις περασει απο κοσκινο για το iphone μας. θα βρουμε και μεις ραματα για τη γουνα σου.

καλα αν ειχα τετοιο κινητο απλα θα ειχα αυτοκτονησει απο τα νευρα. πιο πεταμενα λεφτα απο τα 49,99 που εδωσες δε παιζουν.

Εγώ προσωπικά δεν ασχολήθηκα με το κινητό που έχει ο καθένας απλά σχολίασα ένα από  τα τρια κινητά που θα παρουσιάσει η Apple!πιστεύεις ότι αν πεις κατι κακό για το κινητό που έχω η για την εταιρεια που το κατασκευάζει θα με ενοχλήσει?αν βγάλει πατάτα η το κινητό είναι μάπα πρώτος εγώ θα την βρίσω.Εχω αγοράσει κινητά απ' όλους τους κατασκευαστές δεν έχω κολλήματα με μάρκες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, D.Luffy είπε

Το "καλορίζικο" τότε που κολλούσε? 

Σε ρώτησα τι κινητό έχεις?η μήπως σχολίασα το κινητό σου Το παρουσίασες τόσο ωραία που θεώρησα ότι σ ενδιαφερει.το χούμε κουράσει το θέμα και γράφουμε ασυναρτησίες πλεον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 λεπτά πριν, Istros είπε

Σε ρώτησα τι κινητό έχεις?η μήπως σχολίασα το κινητό σου Το παρουσίασες τόσο ωραία που θεώρησα ότι σ ενδιαφερει.το χούμε κουράσει το θέμα και γράφουμε ασυναρτησίες πλεον

Ανέφερα μερικά πλεονεκτήματα και μου είπες ειρωνικότατα "καλορίζικο". Δεν χρειάζεται να κρυβόμαστε πίσω από το δάχτυλο μας. 

Εκτός κι αν όντως θεωρείς ότι αν ένα μέλος αναφέρει μερικά θετικά χαρακτηριστικά ενός άσχετου προιόντος, σημαίνει αυτόματα ότι θα το αγοράσει και μοιράζεις.. ευχές. Σε αυτή την περίπτωση δεν μπορώ να σε βοηθήσω, πάω πάσο.

Επεξ/σία από D.Luffy
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...