Προς το περιεχόμενο

Ψυχολόγος


katerina200

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα. Μπορεί κάποιος να μου προτείνει μία καλή ψυχολόγο στην Αθήνα; Δεν θα ήθελα να χάσω χρήματα/χρόνο και προσπάθεια για να μπλέξω με μία που απλώς περιμένει να πάρει τα χρήματα κα δεν είναι πρόθυμη να βοηθήσει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εξαρτατε απο πολλους παραγοντες τι θεμα η γιατι θελεις ψυχολογο να σου συστησουν δεν ειναι ολοι ιδιοι

ο καθενας εχει και διαφορετικη ειδικευση!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επίσης μπορεί εγώ να θεωρώ κάποια καλή και να μου κάνει αλλά εσένα να σου γυρνάνε τα άντερα και μόνο που την βλέπεις. Χωρίς δοκιμές και πειραματισμό δεν γίνεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπάρχει κανένα κόλπο. Μακάρι να έβρισκα μία καλή, πόσο μάλλον και τόσο γρήγορα. Είναι περίπλοκο το θέμα που χρειάζομαι να συζητήσω, δεν είναι μία ξεκάθαρη κατηγορία, για αυτό άλλωστε το ψάχνω καλά και ζήτησα γνώμες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ περίπλοκο το θέμα του ψυχολόγου, είχα πάει σε έναν ο οποίος μου είπε οτι χρειαζόμουν εκτίμηση από ψυχίατρο, αλλά γενικά αυτά που μου είπε για τα θέματά μου ήταν αναμενόμενα και προβλεπόμενα από μένα. 

Οπότε καλύτερα πες το θέμα σου εδώ αν δεν σε πειράζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα ένα τεράστιο λάθος που οδήγησε σε μία τραυματική εμπειρία. Είναι πολύ σοβαρό, δεν μπορώ να πάω να μιλήσω για αυτό στον οποιοδήποτε χωρίς να έχω έστω μία μικρή βεβαίωση ότι δεν θα πάει χαμένη η προσπάθειά μου. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, katerina200 είπε

Έκανα ένα τεράστιο λάθος που οδήγησε σε μία τραυματική εμπειρία. Είναι πολύ σοβαρό, δεν μπορώ να πάω να μιλήσω για αυτό στον οποιοδήποτε χωρίς να έχω έστω μία μικρή βεβαίωση ότι δεν θα πάει χαμένη η προσπάθειά μου. 

Μην κανεις και δευτερο λαθος,σιγουρα θα ειναι πολυ δυσκολο να το φερεις παλι στο μυαλο σου με λεπτομερειες και να το μεταφερεις στο συνομιλητη σου.

Μην ανοιχθες εδω μεσα για κανενα λογο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Συμπτωματικα παντως,πριν καμια βδομαδα που πηγα παραγγελια στην Ψυχιατρικη του Νοσ.Καλαματας και ρωτησα αν υπαρχει καποιο προγραμμα διαχειρισης θυμου που να τρεχει,μου ειπαν να παω στις 6 του μηνα,επειδη η αρμοδια ειχε..αδεια.. Αντε να μου γυρισει κανενα ματι μεχρι τοτε και να σφαξω κανεναν,να δω τι  θα λενε μετα :P

Επισης ( αν και οχι τοσο τελικα ) συμπτωματικα σημερα διαβασα σε τοπικη εφημεριδα οτι  εφτασε περιπολικο που μετεφερε ατομο με ψυχολογικα προβληματα απο Τριφυλλια στο Νοσ.Καλαματας,δε βρηκαν εκει καποιον να τον αναλαβει και εφτασαν..στα Γιαννενα..

 

Επεξ/σία από talibanakos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...