Προς το περιεχόμενο

Mi 8 vs Pocophone F1 +coupon codes


papalfisti7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημέρα στην παρέα! Λέω να συγκρίνουμε τα κινητά ανταλλαζοντας τις απόψεις μας, μιας και η διαφορά τους για αγορά μέσω Κίνας κυμαίνεται από 50-100€, ανάλογα με τα κουπόνια που βγαίνουν. Κλείνω προς το pocophone λόγω μεγαλύτερης μπαταρίας σε χαμηλότερη τιμή (4000 έναντι 3400 του mi8), αλλά από την άλλη, έχει ips lcd ενώ το mi8 έχει την αρκετά καλύτερη amoled.. Τι έχετε να προτείνετε; 

Επεξ/σία από papalfisti7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα σου πρότεινα να πάς για την μεγαλύτερη μπαταρία.

Εγώ αγόρασα το mi mix 2s με την μπαταρία των 3400 mAh και την ρουφάει δαιμονισμένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Kleanthos1978 είπε

θα σου πρότεινα να πάς για την μεγαλύτερη μπαταρία.

Εγώ αγόρασα το mi mix 2s με την μπαταρία των 3400 mAh και την ρουφάει δαιμονισμένα.

Χμμ και εγώ για το pocophone με βλέπω.. Απλά ίσως περιμένω να δω σε τι τιμή θα το φέρει η infoquest 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 3/9/2018 στις 9:35 ΠΜ, papalfisti7 είπε

Καλημέρα στην παρέα! Λέω να συγκρίνουμε τα κινητά ανταλλαζοντας τις απόψεις μας, μιας και η διαφορά τους για αγορά μέσω Κίνας κυμαίνεται από 50-100€, ανάλογα με τα κουπόνια που βγαίνουν. Κλείνω προς το pocophone λόγω μεγαλύτερης μπαταρίας σε χαμηλότερη τιμή (4000 έναντι 3400 του mi8), αλλά από την άλλη, έχει ips lcd ενώ το mi8 έχει την αρκετά καλύτερη amoled.. Τι έχετε να προτείνετε; 

Πάντως λόγω Amoled του Mi8,η διαφορά των 600mAh με καλή ρύθμιση του κινητού,εννοώντας χρήση σκουρων θεμάτων σχεδόν παντού, θεωρώ μπορεί να εκμηδενιστεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 10/9/2018 στις 4:38 ΜΜ, stavros750 είπε

Πάντως λόγω Amoled του Mi8,η διαφορά των 600mAh με καλή ρύθμιση του κινητού,εννοώντας χρήση σκουρων θεμάτων σχεδόν παντού, θεωρώ μπορεί να εκμηδενιστεί.

Λίγο δύσκολο αυτό  και είχε άλλο 25 % δηλαδή 8 Ώρο μίνιμουμ

Screenshot_2018-09-23-09-13-41-520_com.miui.securitycenter.png

Screenshot_2018-09-23-09-13-26-462_com.miui.securitycenter.png

Επεξ/σία από vargas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, vargas είπε

Λίγο δύσκολο αυτό  και είχε άλλο 25 % δηλαδή 8 Ώρο μίνιμουμ

Screenshot_2018-09-23-09-13-41-520_com.miui.securitycenter.png

Screenshot_2018-09-23-09-13-26-462_com.miui.securitycenter.png

Έχεις ένα δίκιο,το έγραψα πριν το πάρω το κινητό στα χέρια μου , αλλά ντάξει μου έβγαλε 7 ώρες SOT που η 1-1:20 ήταν PUBG (δηλαδή χ2 απ' ό,τι χωρίς Gaming άρα πες κανά 8ωρό SOT) δεν είναι καθόλου κακή μπαταρία. Απλά λόγω Amoled σε τρώει η φαγούρα να βάλεις Always on Display που τρώει ένα συμπαθητικό ποσοστό μέσα στην μέρα.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, stavros750 είπε

Έχεις ένα δίκιο,το έγραψα πριν το πάρω το κινητό στα χέρια μου , αλλά ντάξει μου έβγαλε 7 ώρες SOT που η 1-1:20 ήταν PUBG (δηλαδή χ2 απ' ό,τι χωρίς Gaming άρα πες κανά 8ωρό SOT) δεν είναι καθόλου κακή μπαταρία. Απλά λόγω Amoled σε τρώει η φαγούρα να βάλεις Always on Display που τρώει ένα συμπαθητικό ποσοστό μέσα στην μέρα.

Τούμπανο με 7 ώρες sot

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Δημιουργία νέου...