Προς το περιεχόμενο

Πανελελε


xarisfloyd

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ξερει κανεις τπτ οσο αναφορα το ψηφιακο μάρκετινγ? Με τι ασχολειτε? βσκ πιο πολυ τι δουλεια κανει κανεις οταν εχει σπουδασει ψηφιακό μάρκετινγκ.Θα ηθελα μαλιστα να μαθω σε ποιες σχολες μπορεις να σπουδασεις και αν ειναι κορεσμενο ή οχι και αν εχει ζητηση-επαγγελματική αποκατασταση.Ευχαριστω εκ των προτέρων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1. λαθος τιτλος

2. "οσο αναφορα"

3. "με τι ασχολειτε"

4. "βσκ"

5. πειτε μου τι δουλεια ειναι, που την σπουδαζεις, αν ειναι κορεσμενο και αν εχει αποκατασταση

Αν βαριέσαι να κάνεις εσυ τα στοιχειωδη πώς περιμενεις να βοηθησουν οι αλλοι; 

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δν βαριέμαι να κανω τα στοιχειώδη απλα εγραψα ακριβως το ιδιο θεμα πριν κατι μερες και κανεις δν απαντησε οποτε υπεθεσα πως αν το εγραφα ξανα και με διαφορετικό τιτλο πιο ενδιαφερον θα μου απανταγε καποιος και θα μου ελυνε τις αποριες που εχω. Τρ πιο ειναι το πρόβλημα σου με το τι κανω εγω δν προκειται να το καταλαβω είμαι σιγουρος.Επισης το τι κανω εγω ειναι δικια μου δουλεια εγω μπορει να γραψω ενα θεμα με τιτλο σκατα και να πρμνω απαντηση. Τελος υποθετω εχεις πολυ ελευθερο χρονο για να δινεις οδηγιες σε άγνωστους σε forum χωρις κιολας να απαντας στο ερωτηθεν θεμα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1. Πήγαινε να ρωτήσεις στην teleperformance.

2. Κάνε restart το dial up modem σου. Αν δεν ξέρεις πως να το κάνεις έρχομαι εγώ αλλά θα με πληρώσεις 50 ευρώ.

3. Μην χρησιμοποιείς username/password για μούφα internet από καφέδες και τηλεοπτικά κανάλια του σωρού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ο χειροτερος τιτλος που εχω δει εδω μεσα.
Καλο θα ειναι να μαθεις τα βασικα της ελληνικης πριν προχωρησεις παραμεσα.

Δεν υπαρχει "οσο αναφορα",θα επρεπε να το ειχε μαθει ο κοσμος πλεον..
Δε σχολιαζω τα υπολοιπα.

Επεξ/σία από talibanakos
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

νν εβαλα μια μλκια μπας κια τραβηξει κανενος το ματι και μου απαντησει γτ οταν ειχα γραψει το ιδιο θεμα με τιτλο ψηφιακο μαρκετινγκ κανεις δν ασχοληθηκε.... 

 

Νν ωραια δν ξερω να γραφω και να μιλαω και οτιδήποτε αλλο το ποσο κομπλεξ εχετε και σχολιαζετε και κραζετε λες και στο κατω κατω ειστε καποιοι χωρις να απαντατε σ'αυτο που ρωτησα. δν εχετε τι αλλο να κανετε με τν ζωη σας λολ

 

Επεξ/σία από xarisfloyd
  • Thanks 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, xarisfloyd είπε

νν εβαλα μια μλκια μπας κια τραβηξει κανενος το ματι και μου απαντησει γτ οταν ειχα γραψει το ιδιο θεμα με τιτλο ψηφιακο μαρκετινγκ κανεις δν ασχοληθηκε.... 

Νν ωραια δν ξερω να γραφω και να μιλαω και οτιδήποτε αλλο το ποσο κομπλεξ εχετε και σχολιαζετε και κραζετε λες και στο κατω κατω ειστε καποιοι χωρις να απαντατε σ'αυτο που ρωτησα. δν εχετε τι αλλο να κανετε με τν ζωη σας λολ

χάρη τν πλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, le vent nous porterAAAA είπε

χάρη τν πλ

πνλλ ρρ

31 λεπτά πριν, xarisfloyd είπε

νν εβαλα μια μλκια μπας κια τραβηξει κανενος το ματι και μου απαντησει γτ οταν ειχα γραψει το ιδιο θεμα με τιτλο ψηφιακο μαρκετινγκ κανεις δν ασχοληθηκε.... 

 

Χαρη σμας ορ παςς μαν;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...