Προς το περιεχόμενο

Η Honor λανσάρισε το Band 4 με έγχρωμη οθόνη και τιμή €25


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

αν στην casio ηταν εξυπνοι θα εφτιαχναν ενα anadigi ανθεκτικο χωρις εμφανιση rambo, αξιοπιστο στην ωρα ,πραγματικα αδιαβροχο για κολυμπι οχι τρελα πραγματα δλδ, solar να μην ασχολεισαι με μπαταριες κ φορτιστες κ κουραφεξαλα ,με bluetooth k ενα απλο λιτο app για ειδοποιησεις κλησεων - εφαρμογων σε μια καλη τιμη πχ 70-80€ κ θα επαιρναν το σωβρακα ολων

εχω το mi band 2 με ελληνικες ειδοποιησεις αλλα η φορτιση καθε λιγο κ λιγακι (τα αλλα ειναι χειροτερα βεβαια) κ το οτι για να δεις την ωρα την ημερα δεινοπαθεις ,με εχει κουρασει

θα παρω ενα τετοιο να ξεμπλεξω με τις χαζομαρες

https://www.skroutz.gr/c/334/andrika-rologia.html?from=catspan&keyphrase=Casio+AQ-S800W&order_by=pricevat&order_dir=asc

Επεξ/σία από crashnburn
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, crashnburn είπε

θα παρω ενα τετοιο να ξεμπλεξω με τις χαζομαρες

https://www.skroutz.gr/c/334/andrika-rologia.html?from=catspan&keyphrase=Casio+AQ-S800W&order_by=pricevat&order_dir=asc

Επειδή αυτό είναι ακριβώς το ίδιο και καλύτερο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 ώρες πριν, panosveto12 είπε

Μπροστα στο Apple watch ολα τα αλλα ειναι παιχνιδια .

Καταπληκτικό είναι, αλλά έχουν τουλάχιστον 250€ διαφορά και είναι ανόμοια η σύγκριση που κάνεις.

7 ώρες πριν, crashnburn είπε

αν στην casio ηταν εξυπνοι θα εφτιαχναν ενα anadigi ανθεκτικο χωρις εμφανιση rambo, αξιοπιστο στην ωρα ,πραγματικα αδιαβροχο για κολυμπι οχι τρελα πραγματα δλδ, solar να μην ασχολεισαι με μπαταριες κ φορτιστες κ κουραφεξαλα ,με bluetooth k ενα απλο λιτο app για ειδοποιησεις κλησεων - εφαρμογων σε μια καλη τιμη πχ 70-80€ κ θα επαιρναν το σωβρακα ολων

εχω το mi band 2 με ελληνικες ειδοποιησεις αλλα η φορτιση καθε λιγο κ λιγακι (τα αλλα ειναι χειροτερα βεβαια) κ το οτι για να δεις την ωρα την ημερα δεινοπαθεις ,με εχει κουρασει

θα παρω ενα τετοιο να ξεμπλεξω με τις χαζομαρες

https://www.skroutz.gr/c/334/andrika-rologia.html?from=catspan&keyphrase=Casio+AQ-S800W&order_by=pricevat&order_dir=asc

Όπως τα λες, το mi band 2 δεν ήταν για σένα, καθώς εσύ χρειάζεσαι απλό ρολόι.

Επεξ/σία από geovala
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, crashnburn είπε

αν στην casio ηταν εξυπνοι θα εφτιαχναν ενα anadigi ανθεκτικο χωρις εμφανιση rambo, αξιοπιστο στην ωρα ,πραγματικα αδιαβροχο για κολυμπι οχι τρελα πραγματα δλδ, solar να μην ασχολεισαι με μπαταριες κ φορτιστες κ κουραφεξαλα ,με bluetooth k ενα απλο λιτο app για ειδοποιησεις κλησεων - εφαρμογων σε μια καλη τιμη πχ 70-80€ κ θα επαιρναν το σωβρακα ολων

εχω το mi band 2 με ελληνικες ειδοποιησεις αλλα η φορτιση καθε λιγο κ λιγακι (τα αλλα ειναι χειροτερα βεβαια) κ το οτι για να δεις την ωρα την ημερα δεινοπαθεις ,με εχει κουρασει

θα παρω ενα τετοιο να ξεμπλεξω με τις χαζομαρες

https://www.skroutz.gr/c/334/andrika-rologia.html?from=catspan&keyphrase=Casio+AQ-S800W&order_by=pricevat&order_dir=asc

Δες αυτό πολύ καλό https://world.g-shock.com/asia-mea/en/special/gba-800/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, margaritagr είπε

Γύρω στα 200 παίζει Ελλάδα 

Εντάξει γενικά στις συγκρίσεις να μπαίνει και ένα όριο έτσι ; Δεν Μπορούμε να συγκρίνουμε κάτι που κάνει 25€ και κάτι που κάνει 200€. Δηλαδή έλεος 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, mp3buddy είπε

Ένα unboxing και σύγκριση με το Mi Band 3

  Απόκρυψη περιεχομένων

 

3 πράγματα που μου έκαναν μπαμ σε σχέση με το honor band 3
1. επιτέλους λουράκι δεν θα φεύγει μόνο του (επιτελούς σωστή υλοποίηση )
2. επιτελούς έβαλαν γυαλί γιατί το προηγούμενο την οθόνη του την είχα κάνει σαν...........

3. αρκετα ποοι σβλελτο απο το honor band 3

μαλλον καλη συσκευουλα (εκανα προπαραγγελια παντος 31 ευρω πανεεε 😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To γυαλι που θέλετε κάποιοι φαντάζομαι αντιλαμβάνεστε ότι θα σπάει πολύ πιο εύκολα

Το πάθαμε με τα κινητά (από πλαστικά έγιναν γυαλιά) και μετά αλλάζουμε οθόνες κάθε τόσο. Μπορεί εδώ η επιφάνεια να είναι μικρή και το βάρος το ίδιο παρολα αυτά ο κίνδυνος θραύσης είναι αισθητά μεγαλύτερος του "πλαστικού". Δεν βρίσκω λόγο να είναι γυαλί σε fitness watch και θα ήθελα κάποιος να μου εξηγήσει το "πλεονέκτημα" (μη μου πείτε "υφή" Το σκληρό γυαλισμένο πλαστικό είναι μια χαρά επίσης)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 10/9/2018 στις 9:30 ΠΜ, blincy είπε

Υπάρχει κάποιο band που να λειτουργεί με BT 5;

Ο λόγος? Ούτε καν με bt2 δεν είναι αυτά έχουν ειδικό low power bluetooth modulator smartband που ουσιαστικά στέλνει πολύ μικρή ρωι δεδομένον για να μειώσει την κατανάλωση στο minimum

Στις 10/9/2018 στις 9:33 ΠΜ, evagelos_21 είπε

Το 3 που εχω απο ιουνιο, με εχει βολεψει. 

Επειδη δεν καραλαβα, το 4 θα εχει γυαλί αντι για πλαστικο;

Από ότι είδα στο video ναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...