Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με Sony KD-XF9005


nikktomma

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα στο φόρουμ και από εμένα.Αντιμετωπιζω το εξής πρόβλημα που έχω ανεβάσει στην φωτογραφία.Φαινεται μεταξύ των καναλιών.Εχετε καμία άποψη τι μπορεί να είναι και τι πρέπει να κάνω.Ευχαριστω.

 

153643790744929.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ειναι σαν να βλεπουμε την θολη εικονα της εκρηξης μιας ατομικης βομβας!😂 Το μανιταρι που λεμε....

 

Αυτο δειχνει μονιμα δηλαδη? Ποσο καιρο την εχεις? Εγγυηση εχει?

Μην μου πεις οτι ειναι η 65άρα με τα 2000ρικα....

Επεξ/σία από ZELOMOTH
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αμέσως τηλέφωνο και επικοινωνία με το κατάστημα από όπου την πήρες, αυτό το πράγμα που φαίνεται στη φωτογραφία δεν είναι αποδεκτό σε καμία περίπτωση , και δεν νομίζω να φτιάχνεται, 9 σειρα hi end μοντέλο του 2018,  το παράκαναν όλες οι εταιρίες με τα πάνελ τούς, καμένα πιξελ, ανομιομορφιες και ο κόσμος να σκάει ένα κάρο λεφτά.  Αυτό το πράγμα που βλέπω στο φωτογραφία είναι άμεση αντικαταστατη με καινούργια,  η επιστροφή λεφτων τίποτα λιγότερο, την αρχική ευθύνη των 2 χρόνων εγγύησης, την φέρνει το κατάστημα, και ακολουθος η Sony hellas. Αυτα τα βήματα να ακολουθήσεις, και μας λες τι σου είπανε φίλε.  Αυτό το πράγμα φίλε φαίνεται σε μαύρο φόντο, γενικά από ότι βλέπω, τεράστιο πρόβλημα ανομιομορφιας,  στις σκοτεινές σκηνές αυτό το πράγμα δεν φαίνεται;; Κλείσε λίγο το φώτα, και βάλε την ταινία Gravity 😂 θα φαίνεται το μανιτάρι στην μέση.

Επεξ/σία από woox-2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η τηλεόραση δεν είναι ούτε 2 μηνών.Εχει εγγύηση 5ετης από Sony Center.Δεν το έκανε στην αρχή φυσικά εμφανίστηκε τώρα.Φυσικα θα πάρω τηλέφωνο και θα ενημερώσω το forum.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, nikktomma είπε

Καλησπέρα στο φόρουμ και από εμένα.Αντιμετωπιζω το εξής πρόβλημα που έχω ανεβάσει στην φωτογραφία.Φαινεται μεταξύ των καναλιών.Εχετε καμία άποψη τι μπορεί να είναι και τι πρέπει να κάνω.Ευχαριστω.

153643790744929.jpg

Εννοειται ότι πας για αλλαγη τβ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...