Προς το περιεχόμενο

Εφαρμογές από το Mac App Store κλέβουν και ανεβάζουν τα δεδομένα σας στο Internet


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γνωστοί οπαδοι και Admins, η συζήτηση πήγε και στα τηλέφωνα σας γιαυτό και το παράδειγμα. Παρόλα αυτά ισχύει και ισχύει στο ακέραιο, ήταν δέσμευση που έγινε πράξη και όλα τα συναφή, ότι οτι ισχύει στα handheld ισχυει και στους υπολογιστες. Περάσανε ανεπιστρεπτί οι εποχές που οι γνώστες παίρναν Apl επειδή γνώριζαν τι παραπάνω μπορούν να κάνουν με τα Απλ, ή τι μπορούν να κάνουν καλύτερα με τα Απλ, και όχι παίρνω Απλ για να μπαίνω στο youjizz με ασφάλεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 124
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

  • Super Moderators
16 minutes ago, aneurysm said:

Γνωστοί οπαδοι και Admins, η συζήτηση πήγε και στα τηλέφωνα σας γιαυτό και το παράδειγμα. Παρόλα αυτά ισχύει και ισχύει στο ακέραιο, ήταν δέσμευση που έγινε πράξη και όλα τα συναφή, ότι οτι ισχύει στα handheld ισχυει και στους υπολογιστες. Περάσανε ανεπιστρεπτί οι εποχές που οι γνώστες παίρναν Apl επειδή γνώριζαν τι παραπάνω μπορούν να κάνουν με τα Απλ, ή τι μπορούν να κάνουν καλύτερα με τα Απλ, και όχι παίρνω Απλ για να μπαίνω στο youjizz με ασφάλεια.

Χρειάζεται τόσες λέξεις για να γράψεις ότι έκανες λάθος; Ούτε αυτό δεν μπορείς να κάνεις ε; 

Δεν πειράζει, άλλη φορά. :) 

  • Like 2
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ξεβρακωμα της apple φετος δεν εχει σταματιμο, οι δυναμικοι υποστηρικτες της στο φορουμ την εγκαταλειπουν οπως φαινεται γιατι η αληθεια ποναει και προσπαθουν να κρυφτουν, ευχαριστουμε την apple Που μας βγαζει μια ακομα φορα απο τη δυσκολη θεση να αποδειξουμε οτι δεν ειμαστε ελεφαντες και οτι αυτα που λεμε ειναι η πικρη αληθεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, jp77s είπε

Όποιος κι αν είσαι, ξέρουμε ότι έχεις hackάρει τον συγκεκριμένο λογαριασμό. 

Αλλαζουν οι ανθρωποι τωρα ειμαι με την πλευρα των παραθυρων .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε καθε αρθρο που περιεχει την λεξη «Apple» γινονται ανετα πανω απο 100 ποστ. Ξερετε οτι η αρνητικη διαφημιση μονο καλο τους κανει. Λογικο να γεμιζουν οι ιστοσελιδες με αρθρα για την Apple οταν βλεπουν πως πουλαει. Οι χειτερς (ψιλοαστειο να εισαι φαν η χειτερ οποιασδηποτε εταιριας που κυριολεκτικα χεστηκε για τον απλο αγοραστη) που σχολιαζουν στα αρθρα ειναι περισσοτεροι απο τους φανς . Και ειναι οι ιδιοι που «κλαινε» πως τα media μας εχουν πρηξει με τα νεα αιφοουν και τα νεα ios, macos κλπ. Αραγε... γιατι; 😛 

 

(εχω και windows και macos και android και iOS)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
7 hours ago, savvas999 said:

Σε καθε αρθρο που περιεχει την λεξη «Apple» γινονται ανετα πανω απο 100 ποστ. Ξερετε οτι η αρνητικη διαφημιση μονο καλο τους κανει. Λογικο να γεμιζουν οι ιστοσελιδες με αρθρα για την Apple οταν βλεπουν πως πουλαει. Οι χειτερς (ψιλοαστειο να εισαι φαν η χειτερ οποιασδηποτε εταιριας που κυριολεκτικα χεστηκε για τον απλο αγοραστη) που σχολιαζουν στα αρθρα ειναι περισσοτεροι απο τους φανς . Και ειναι οι ιδιοι που «κλαινε» πως τα media μας εχουν πρηξει με τα νεα αιφοουν και τα νεα ios, macos κλπ. Αραγε... γιατι; 😛 

(εχω και windows και macos και android και iOS)

Άρα ούτε κι εσυ είσαι ο «απλός αγοραστής»! 😛 

8 hours ago, dancer said:

το ξεβρακωμα της apple φετος δεν εχει σταματιμο, οι δυναμικοι υποστηρικτες της στο φορουμ την εγκαταλειπουν οπως φαινεται γιατι η αληθεια ποναει και προσπαθουν να κρυφτουν, ευχαριστουμε την apple Που μας βγαζει μια ακομα φορα απο τη δυσκολη θεση να αποδειξουμε οτι δεν ειμαστε ελεφαντες και οτι αυτα που λεμε ειναι η πικρη αληθεια.

Ξέχασες να βάλεις και το «κλείνει»!

Αντί να την ευχαριστείς που σας έβαλε το Android στον ίσιο δρόμο την εποχή που ήταν έτοιμοι να το κάνουν χειρότερο και από το Symbian... ;) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, panosveto12 είπε

Αλλαζουν οι ανθρωποι τωρα ειμαι με την πλευρα των παραθυρων .

Όχι Πάνο!!!Πάνω που σε αγαπήσαμε σαν μηλοπαιδο θα γίνεις και συ μπαναλ σαν και μας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
7 minutes ago, Arkin said:

Το κάνει και η ίδια η εταιρία χρόνια τώρα δεν περιμένει τις εφαρμογές σου Apple store για να κλέψουν τα δεδομένα των χρηστών. 

Αλήθεια? Σε καταλαβαίνω βέβαια, έχοντας μεγαλώσει με την google είναι λογικό να το θεωρείς φυσιολογικό! :) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 ώρες πριν, savvas999 είπε

Σε καθε αρθρο που περιεχει την λεξη «Apple» γινονται ανετα πανω απο 100 ποστ. Ξερετε οτι η αρνητικη διαφημιση μονο καλο τους κανει. Λογικο να γεμιζουν οι ιστοσελιδες με αρθρα για την Apple οταν βλεπουν πως πουλαει. Οι χειτερς (ψιλοαστειο να εισαι φαν η χειτερ οποιασδηποτε εταιριας που κυριολεκτικα χεστηκε για τον απλο αγοραστη) που σχολιαζουν στα αρθρα ειναι περισσοτεροι απο τους φανς . Και ειναι οι ιδιοι που «κλαινε» πως τα media μας εχουν πρηξει με τα νεα αιφοουν και τα νεα ios, macos κλπ. Αραγε... γιατι; 😛 

(εχω και windows και macos και android και iOS)

Εγώ ειμαι φαν χατερ.εχω και iphone.γιατι να το κρύψουμε άλλωστε!

Αν δεν δείτε σχόλια μου μάλλον θα μ έχουν πετάξει έξω για άλλη μια φορά.

Επεξ/σία από Istros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
20 hours ago, Istros said:

Ωραίο το σκετσακι του Αρκα!!μόνοι σας χρεώνεστε την εικόνα αυτη που αναφερεις όταν παρουσιάζετε τους χρήστες αδαής,χαζούς και υπεύθυνους για τα παθήματα τους προκειμένου να υπερασπιστείτε την αγαπημένη σας apple.Δεν είναι όλοι γνωστες.Η apple οφείλει να τους προστατεύσει τουλάχιστον στις υπηρεσίες που τους παρέχει όπως το icloud και το appstore.

Οι ίδιοι σε άλλα ποστ,ευαγγελίζουν την ευκολία χρήσης και αναφέρουν χαρακτηριστικά πως "δεν γίνεται να ξέρουν όλοι από τεχνολογία,κάποια πράγματα πρέπει να δουλεύουν από το κουτί".

Τώρα,φταίει το κύριο αγοραστικό κοινο της Απλ,επειδή δε ξερει απο τεχνολογία,και πάει και κατεβάζει ό,τι να'ναι από το ΠΛΗΡΩΜΕΝΟ για να είναι ΑΣΦΑΛΕΣ λόγω ΕΛΕΓΧΟΥ ,στορ της εταιρείας.

Απλά αντιγράψτε τα σχόλιά τους.

Δε χρειάζεται πια να σχολιάζουμε οι λογικοί εδώ μέσα.Με ένα quote, καθαρίσαμε.

Επεξ/σία από IT chef
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, Istros είπε

Κριμα γιατί μέσα απο το διάλογο βγαίνουν καλύτερα συμπερασματα.

Αυτό που κάνεις χαρακτηρίζεται ως εξής: Ironic Bastard :)  

 

Go Figure out what this means 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, LionRulesGR είπε

Αυτό που κάνεις χαρακτηρίζεται ως εξής: Ironic Bastard :)  

Go Figure out what this means 

Αυτό είναι γεγονός!όταν γίνεται διάλογος βγαίνουν καλύτερα συμπερασματα.που βλέπεις την ειρωνία?

Αφού είσαι ειδικός η απάντηση του συνομιλητή μου πως λέγεται?

 

2 ώρες πριν, LionRulesGR είπε

Αυτό που κάνεις χαρακτηρίζεται ως εξής: Ironic Bastard :)  

Go Figure out what this means 

Ξαφνικά σε όλο το φόρουμ σ αυτή τη φράση ανακάλυψες τον ironic bastard.

Εχεις προκλητικα επιλεκτική κρίση.

Go Figure out what this means...

Η μπορω να στο εξηγήσω εγω

Επεξ/σία από Istros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...