Προς το περιεχόμενο

Το Apple Watch Series 4 έρχεται με μεγαλύτερη οθόνη και δυνατότητα ηλεκτροκαρδιογραφήματος


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 96
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Super Moderators
20 minutes ago, White Wolf said:

Υπαρχει τελικα νοημοσυνη και κοινη λογικη στον πλανητη Insomnia...δεν χρειαζεται να εισαι γιατρος φιλε μου απλα να εχεις μια στοιχειωδη λογικη.

Και εμεις γελαμε καθημεριμενα με τους ιδιοκτητες του Insomnia που βαλανε ενα ατομο σαν και σενα moderator αλλα δεν το κανουμε και θεμα ρε φιλε...

Μαθε κιολας απο την επανασταση των Γιατρων οτι την αρρυθμια μπορεις να τη καταλαβεις και χωρις καρδιογραφημα απλα μετρωντας με τα δακτυλακια σου τους παλμους σου....α και τα δακτυλακια τα ακουμπας στον καρπο σου.Δεν χρειαζεται κανενα ρολοι των 500 ευρω της Apple....

Εγώ γελάω με "επιστήμονες" ενώ εσύ γελάς με έναν mod του insomnia... Δεν τα κρίνεις και με την ίδια βαρύτητα! 😛 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 hours ago, paredwse said:

Αναρωτιέμαι εάν αυτή τη φορά θα υποστηρίζεται στην ελληνική αγορά το LTE μοντέλο από κάποιον πάροχο (cosmote γκουχουγκουχου) ... 

μη φας έχουμε γλάρο

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

59 λεπτά πριν, White Wolf είπε

Υπαρχει τελικα νοημοσυνη και κοινη λογικη στον πλανητη Insomnia...δεν χρειαζεται να εισαι γιατρος φιλε μου απλα να εχεις μια στοιχειωδη λογικη.

[...........]

Αυτός ο τύπος, όσο τον έχω παρακολουθήσει κατεβάζει κάτι αδιαμφισβήτητα κατεβατά με links και πηγές. Είναι ωραίο να διαβάζεις και facts πέρα από απόψεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
5 minutes ago, achilleas_f said:

Πάντως στην lte έκδοση του Huawei Watch 2 που έχω, μια χαρά δουλεύει η sim της cosmote

Είναι λογικό να δουλεύει οκ μιας και παίρνει κανονική sim. Εδώ όμως τώρα μιλάμε για την esim η οποία θα πρέπει να "προγραμματίζεται" και να καταχωρείται από τον provider Over The Air. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά συνήθως τα apple watch πότε κυκλοφορούν στα μέρη μας; Είδα μερικά άρθρα που λένε πως η iSquare θα το φέρει στις 28 Σεπτεμβρίου. Κάτι τέτοιο δεν είπαν στην παρουσίαση όμως.

 

Δεν είχα ξανά το ρολόι αλλά φέτος ψήνομαι πολύ να το πάρω. Ξεκάθαρα πιο ενδιαφέρον από το νέο αδικαιολόγητα πανάκριβο και 'μια από τα ίδια' iPhone.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά τι τρέλα είναι αυτή? Μόνο σε μένα δεν αρέσει εμφανισιακά αυτό το κόψιμο? Μου φαίνεται πολύ γυναικείο βρε παιδιά. 

Της Samsung ειναι πιο πολυ στα γούστα μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
13 minutes ago, savvas999 said:

Παιδιά συνήθως τα apple watch πότε κυκλοφορούν στα μέρη μας; Είδα μερικά άρθρα που λένε πως η iSquare θα το φέρει στις 28 Σεπτεμβρίου. Κάτι τέτοιο δεν είπαν στην παρουσίαση όμως.

Δεν είχα ξανά το ρολόι αλλά φέτος ψήνομαι πολύ να το πάρω. Ξεκάθαρα πιο ενδιαφέρον από το νέο αδικαιολόγητα πανάκριβο και 'μια από τα ίδια' iPhone.

Αρχές του άλλου μήνα θα υπάρχει σε αρκετά σημεία (η έκδοση GPS). Με την isquare δεν ασχολούμαι γιατί έχω κακές εμπειρίες με προηγούμενες προ παραγγελίες και εκδηλώσεις ενδιαφέροντος... Συνήθως τα watches μου τα αγοράζουν φίλοι από UK apple store και μου τα στέλνουν εδώ. :)

4 minutes ago, djivo said:

Καλά τι τρέλα είναι αυτή? Μόνο σε μένα δεν αρέσει εμφανισιακά αυτό το κόψιμο? Μου φαίνεται πολύ γυναικείο βρε παιδιά. 

Της Samsung ειναι πιο πολυ στα γούστα μου.

Ε πάρε samsung! :) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, billdanos είπε

Ε πάρε samsung! :) 

Με τις μεγάλες αλλαγές στην εμφάνιση (και την πολυετή υποστήριξη) generally speaking.

Επεξ/σία από kirileman
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Just now, kirileman said:

Με τις μεγάλες αλλαγές στην εμφάνιση.

Εξάλλου αν έχεις Android τηλέφωνο σου είναι άχρηστο το apple watch, ενώ αν έχεις iphone σου είναι άχρηστο το samsung watch! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, billdanos είπε

Ε πάρε samsung! :) 

Ειχα το S3, το εδωσα και περιμένω το καινουριο. Πάντως σε αντρικο χέρι μου φαινεται καπως! Τι να πω γούστα ειναι αυτα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, billdanos είπε

Εξάλλου αν έχεις Android τηλέφωνο σου είναι άχρηστο το apple watch, ενώ αν έχεις iphone σου είναι άχρηστο το samsung watch! :)

Οκ, με έπεισες, θα πάρω το Galaxy Watch!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί οι γιατροί που γράφουν εδώ μέσα κράζουν ένα γκατζετάκι που έστω και προσεγγιστικά κάνει δουλειά ηλεκτροκαρδιογραφήματος; Θα προτιμούσατε να μην υπήρχε η δυνατότητα και να σας έρχονται τα περιστατικά στα επείγοντα;

 

Επίσης μην ξεχνάτε πως η τεχνολογία προχωράει. Σίγουρα 50-100 χρόνια πριν θα υπήρχαν γιατροί που θα έλεγαν πως χωρίς διερευνητικές τομές δεν ανιχνεύεται τίποτα και οι μαγνητικοί/αξονικοί τομογράφοι είναι του σατανά.

 

Και όλα αυτά γράφονται σε τεχνολογικό φόρουμ! Ήμαρτον δηλαδή! Θα τα διαβάζουν αυτά έναν αιώνα μετά και θα γελάνε...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...