Προς το περιεχόμενο

H Xiaomi παραδέχεται την εμφάνιση διαφημίσεων στις ρυθμίσεις των smartphone της


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η xiaomi είναι η μόνη εταιρία που σε αφήνει να ξεκλειδώσεις το κινητό σου και η μόνη με τόσο μεγάλη υποστήριξη σε αναβαθμίσεις. Εγώ έχω την beta developer στο max 3 μου και δεν έχω καμία διαφήμιση. Και ο χρήστης του reddit ανάμεσα σε μύρια χρήστες που αγοράζουν xiaomi συσκευές είναι μύγα μέσα στο γάλα. Και μάλιστα άγνωστη μύγα. Δεν καταλαβαίνω που είναι η είδηση σε αυτό το άρθρο. Εφόσον και ακίνδυνες είναι οι διαφημίσεις και προβλήματα δεν δημιουργούν. 

Μας ενοχλεί να βλέπουμε διαφημίσεις στα μενού και στις ρυθμίσεις? Και δεν μας ενοχλεί το όλο οικοσύστημα του android όπου έχει σε όλες τις εφαρμογές διαφημίσεις?

Βλακείες.. μια χαρά είναι και αφού θα δίνει την δυνατότητα να απενεργοποιείς να μην βλέπεις και αφού το παραδέχεται κανονικότατα μπράβο της από εμένα. Κάποιου του χαρίζανε έναν γάιδαρο... τόσο φθηνές συσκευές και τόσο ποιοτικές με τέτοιο κόστος προς απόδοση και μας ενόχλησε η διαφήμιση. 

Άι καλά...

15 ώρες πριν, Geo4ever είπε

Αν κάνεις εκκαθάριση, μόλις τελειώσεις κάτω σου βγάζει μια διαφήμιση, τρίχες κατσαρες δλδ,βάλτε να δείτε μια ταινία στο σταρ να δείτε τι σημαίνουν διαφημίσεις.

Πέστα ρε Χρυσόστομε !!!!!!!! Από το στόμα μου το πήρες... και μας ενόχλησε η Xiaomi,..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 157
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

29 λεπτά πριν, inangelsheart είπε

Πέστα ρε Χρυσόστομε !!!!!!!! Από το στόμα μου το πήρες... και μας ενόχλησε η Xiaomi,..

Άμα επικροτείτε εσείς τις διαφημίσεις τις Xiaomi... τα Apple funboys τις LCD... δεν βλέπω σωτηρία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
6 minutes ago, gnsX said:

Χειρότεροι κι απ τους Apple fans καταντησατε

Είδες?

Άλλος έχει το όνομα... Και άλλοι έχουν τη χάρη... 

😛 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ωραίο θα είναι να βγάλουν και "PRO" έκδοση της κάθε ROM όπου με ένα μικρό αντίτιμο δεν θα έχει διαφημίσεις - όπως γίνεται και στις εφαρμογές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, papars είπε

Το ωραίο θα είναι να βγάλουν και "PRO" έκδοση της κάθε ROM όπου με ένα μικρό αντίτιμο δεν θα έχει διαφημίσεις - όπως γίνεται και στις εφαρμογές.

Ακόμη πιο ωραίο θα ήταν να είχε και PE έκδοση (poor edition) με μόνιμα ανοιχτή την κάμερα.

Όλος ο πλανήτης ένα μπ%$#δέλο:lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ότι η xiaomi πουλάει τις συσκευές της σε τιμές κόστους είναι γνωστό. Αν αντί για διαφημίσεις έβαζαν +40€ σε κάθε κινητό δεν νομίζω να σας άρεσε...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, george1807 είπε

Το ότι η xiaomi πουλάει τις συσκευές της σε τιμές κόστους είναι γνωστό. Αν αντί για διαφημίσεις έβαζαν +40€ σε κάθε κινητό δεν νομίζω να σας άρεσε...

Ότι είναι προτιμότερο να υποβαθμίσεις την καθημερινή εμπειρία χρήσης απ το να δώσεις εφάπαξ 40€ ..

Πυροβολείτε αδιακρίτως...

  • Like 2
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, vargas είπε

Ειδικά το nokia το 6.1 συσκευαρα ..ωραίο τρολαρισμα ...

Και εγώ Xiaomi έχω με custom rom όμως. Στην τιμή του ΝΟΚΙΑ ποιο είναι καλύτερο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, ScorpioX777 είπε

Εμεις να το θυμηθουμε, εσεις που τα εχετε δωσει θα επρεπε...

Άνθρωπε μας τι να θυμηθούμε, εξηγώ εντελώς κατανοητά πως είχα 2 τηλέφωνα της Xiaomi και ΔΕΝ μου έβγαλε την παραμικρή διαφήμιση.

Εσύ που εντέλει δεν είχες Xiaomi θα πεις τώρα, ΤΙ?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, yiannis1991 είπε

Και εγώ Xiaomi έχω με custom rom όμως. Στην τιμή του ΝΟΚΙΑ ποιο είναι καλύτερο;

mi a2

 

Και γενικά δε βρίσκω το λόγο να συζητάμε και για κινεζικές ρομ ή ακόμα και για miui όταν υπάρχουν τα one

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...