Προς το περιεχόμενο

To smartphone σου θα μπορεί να φορτίζει ασύρματα τα νέα Freebuds 2 Pro της Huawei


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, alprio είπε

Όταν το 4 το iPhone το 2010 είχε γυαλί και ήταν stainless steel το Samsung ήταν πλαστικό της κακιάς ώρας. Μετά μαγκεψατε. Αυτό και αν ήταν design μαζί με το 5 και το se.

το notch και το design το αντέγραψαν όλες οι εταιρίες εκτός από Sammy. Όποτε μάλλον επιτυχία θα το θεωρούσα.

Το ότι μου βάζεις βίντεο από κάποιο χρήστη μου είναι αδιάφορο. Από εκεί καταλαβαίνω τις γνώσεις σου στο αντικείμενο. 

Για γέλια πραγματικά.

Πάμε άλλη μια φορά. Το notch δεν το υλοποίησε πρώτη η apple.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για γελια ειναι η ασχετοσυνη σας κ η εμμονη σας να παρουσιαζετε το ασπρο για μαυρο

φτιαξtε κινητο τοσο ομορφο οσο το s7 edge k μετα μιλαμε

το κvλοβαρο κ φτηνιαρικο ατσαλι μου το παρουσιαζεις για ακριβο υλικο?

δλδ η xiaomi τι να πει που εφτιαξε κινητο ολο απο πανακριβο πανεμορφο κεραμικο

κ πηγαινε ξεσκονισε λιγο τις γνωσεις σου γιατι γυαλι πισω εβαλε πρωτη η samsung

εσεις το 2010 παρουσιαζατε ως τρανο ινοβεισον τις calibrated ips ενω τρωγατε κ τρωτε ξυλο χρονια τωρα απο τις amoled της sammy

 

Μόλις τώρα, Retromaniac είπε

Πάμε άλλη μια φορά. Το notch δεν το υλοποίησε πρώτη η apple.

ουτε καν το headphone jack δεν εβγαλε πρωτη ,μια ζωη ιδρωμενη αντιγραφει κ οι brainwashed αποθεωνουν την καινοτομια 

οκ εχουν καινοτομησει πρωτοι στην εικονικη πραγματικοτητα των πρωτιων τους

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, Retromaniac είπε

Πάμε άλλη μια φορά. Το notch δεν το υλοποίησε πρώτη η apple.

Ξέρω ποιος έβγαλε το notch. Δεν είπα ότι το έβγαλε εκείνη. Είπα ποιον αντιγράφουν όλες πο εταιρίες. Την Apple. Δεν είδα κανένα να αντιγράφει το άλλο σχέδιο μέχρι να βγάλει η Apple το δικό της και να το λανσάρει στην αγορά. 

Κανω λάθος ;

σου είπα ποτέ έβαλε γυαλί. Το 2010. Όταν εσείς βγάζετε το καπάκι για να ξεκολλήσει το κινητό. Χαχαχαχαχχαχα δραμαααα και κλαμαααα. Και κραζατε που δεν έβγαινε στα iPhone. Και όλος ο πλανήτης έκανε το ίδιο. Μην πω για το jack. Που όταν το έβγαλε η Apple ξεκινήσατε όλοι. 

Ειστε τόσα χρόνια πίσω. Ούτε λειτουργικό δεν είστε άξιοι να βγάλετε. 

Κριμα. Με αλλουνου @@@ πουλάτε. 

12 λεπτά πριν, crashnburn είπε

για γελια ειναι η ασχετοσυνη σας κ η εμμονη σας να παρουσιαζετε το ασπρο για μαυρο

φτιαξtε κινητο τοσο ομορφο οσο το s7 edge k μετα μιλαμε

το κvλοβαρο κ φτηνιαρικο ατσαλι μου το παρουσιαζεις για ακριβο υλικο?

δλδ η xiaomi τι να πει που εφτιαξε κινητο ολο απο πανακριβο πανεμορφο κεραμικο

κ πηγαινε ξεσκονισε λιγο τις γνωσεις σου γιατι γυαλι πισω εβαλε πρωτη η samsung

εσεις το 2010 παρουσιαζατε ως τρανο ινοβεισον τις calibrated ips ενω τρωγατε κ τρωτε ξυλο χρονια τωρα απο τις amoled της sammy

ουτε καν το headphone jack δεν εβγαλε πρωτη ,μια ζωη ιδρωμενη αντιγραφει κ οι brainwashed αποθεωνουν την καινοτομια 

οκ εχουν καινοτομησει πρωτοι στην εικονικη πραγματικοτητα των πρωτιων τους

 

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαλλον απο το πολυ ξυλο τελειωσαν τα επιχειρηματα κ αρχισαν οι κωλοτουμπες κ τα χαχαχαχ

βρωμοξυλο απο τον κινεζο των κατω απο 300€ 

πρεπει να ποναει πολυ να πληρωνεις κ να τρως καρπαζιες απο καθε μπαντα

αιντε περαστικα βρε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο μπαμπάς σας. 

Θα σέβεστε !!

81E0D872-4D2B-432E-8D13-FD414CE17040.jpeg

Μόλις τώρα, crashnburn είπε

μαλλον απο το πολυ ξυλο τελειωσαν τα επιχειρηματα κ αρχισαν οι κωλοτουμπες κ τα χαχαχαχ

βρωμοξυλο απο τον κινεζο των κατω απο 300€ 

πρεπει να ποναει πολυ να πληρωνεις κ να τρως καρπαζιες απο καθε μπαντα

αιντε περαστικα βρε

Που έκανα κωλοτουμπα. Εσυ έκανες όταν σου είπα για γυαλί και δεν είχες ιδέα. Και μου είπες  edgeκι κεραμικά. 

Κριμα να πονάει που δεν έχετε κάτι δικό σας. 

  • Like 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, alprio είπε

Ξέρω ποιος έβγαλε το notch. Δεν είπα ότι το έβγαλε εκείνη. Είπα ποιον αντιγράφουν όλες πο εταιρίες. Την Apple. Δεν είδα κανένα να αντιγράφει το άλλο σχέδιο μέχρι να βγάλει η Apple το δικό της και να το λανσάρει στην αγορά. 

Κανω λάθος ;

σου είπα ποτέ έβαλε γυαλί. Το 2010. Όταν εσείς βγάζετε το καπάκι για να ξεκολλήσει το κινητό. Χαχαχαχαχχαχα δραμαααα και κλαμαααα. Και κραζατε που δεν έβγαινε στα iPhone. Και όλος ο πλανήτης έκανε το ίδιο. Μην πω για το jack. Που όταν το έβγαλε η Apple ξεκινήσατε όλοι. 

Ειστε τόσα χρόνια πίσω. Ούτε λειτουργικό δεν είστε άξιοι να βγάλετε. 

Κριμα. Με αλλουνου @@@ πουλάτε. 

Το ότι η apple.αντεγραψε το notch; Αυτό στο ντουκου; Δηλαδή θεωρείς σπουδαίο ότι η apple αντιγράφει και μετά την αντιγράφουν; Εντάξει δεν περιγράφω άλλο...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, alprio είπε

Ο μπαμπάς σας.

Θα σέβεστε !!

81E0D872-4D2B-432E-8D13-FD414CE17040.jpeg

Που έκανα κωλοτουμπα. Εσυ έκανες όταν σου είπα για γυαλί και δεν είχες ιδέα. Και μου είπες edgeκι κεραμικά.

Κριμα να πονάει που δεν έχετε κάτι δικό σας.

ναι οκ αρχισαμε την φουλ αρνηση 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Retromaniac είπε

Το ότι η apple.αντεγραψε το notch; Αυτό στο ντουκου; Δηλαδή θεωρείς σπουδαίο ότι η apple αντιγράφει και μετά την αντιγράφουν; Εντάξει δεν περιγράφω άλλο...

Δεν βλέπω καμία ομοιότητα. Βλέπεις εσυ ;

γιατι το χ έχει και 3D face recognition που χαρη σε αυτό γράφτηκαν εφαρμογές που ξεκλειδώνουν με αυτό. Πριν δεν υπήρχε. 

Θες να σου παραθέσω μετά το χ κινητά. ; 

Μην περιγράφεις γιατί είσαι λάθος. 

F56C5040-0FE2-4831-A241-A6B00516FD89.jpeg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50 λεπτά πριν, crashnburn είπε

design ποιο αυτο που ειναι ιδιο απο την εποχη των δεινοσαυρων η το notch; μηπως το bezeless design που αντιγραψατε απο την xiaomi με τα mix? υλικα τι την γυαλινη πλατη που αντιγραψατε απο την sammy? ναι οκκκκκκ

με τις υγειες σας

Τι κατούρημα έφαγε το αιφον ρε φίλε 😂😂😂 και το ποκοφον έχει το 1/4 της τιμής του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
47 λεπτά πριν, alprio είπε

Δεν βλέπω καμία ομοιότητα. Βλέπεις εσυ ;

γιατι το χ έχει και 3D face recognition που χαρη σε αυτό γράφτηκαν εφαρμογές που ξεκλειδώνουν με αυτό. Πριν δεν υπήρχε. 

Θες να σου παραθέσω μετά το χ κινητά. ; 

Μην περιγράφεις γιατί είσαι λάθος. 

F56C5040-0FE2-4831-A241-A6B00516FD89.jpeg

Κανεις πλάκα έτσι; Την ιδέα του να έχεις κάτι μέσα στην οθόνη αντέγραψε. Στο πλάτος θα τα χαλάσουμε; Πόσο fanboysmos πια;

Επεξ/σία από Retromaniac
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμένα προσωπικά μου προκαλεί αηδία που μια εταιρεία αυτού του μεγέθους αντιγράφει τόσο πολύ το Μήλο.

Και εννοείται ότι είναι τρελή αντιγραφή και τα ακουστικά (άντε αυτό να πεις οκ, έτσι είναι και καλά το σχήμα των ακουστικών) και ειδικά η θήκη τους. Έλεος δηλαδή, τουλάχιστον κάντε τη τετράγωνη!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Gavousis9 είπε

Off topic.. http://www.zougla.gr/technology/phones-camera/article/ta-smartphones-me-tin-taxiteri-fortisi.. Δλδ σοβαρα τωρα?? Τωρα καταλαβα γτ εχουν τοσα m/ah τα μηλα. 

Έχουν τη χειρότερη γρήγορη φόρτιση απ' όλα τα κινητά στο συγκριτικό.Κατα τα άλλα αγοραζεις τεχνολογια και ποιότητα με τα 1200€.Μετα φταίει η huawei που τους τρολαρει και τους μοιράζει power bank!

4 ώρες πριν, giannis_fe είπε

Εντάξει αν κάποιος δε μπορεί να δει ότι είναι ίδια με τις απλ έχει πρόβλημα στην αναγνώριση σχημάτων. Γρήγορα σε οφθαλμίατρο. Ασύρματα φορτίζουν κ της αππλ κ αν θυμάστε το σχέδιο αυτό των ακουστικών σε ενσύρματα το έβγαλε πρώτη η αππλ επι εποχής iPhone 5 η 5s κ έκαναν ολόκληρη αφιέρωση στο πως σχεδίασαν τα ακουστικά με τέτοιο τρόπο ώστε να αγκαλιάζουν το αυτί κτλπ. Μετά το πήρε το σχέδιο Huawei κ όλες οι άλλες που ανέβηκαν κακά τα ψέματα σαν αντιγραφή. Μη ξεγελιέστε. Όλοι οι Κινέζοι ανέβηκαν εδώ που είναι με την αντιγραφή. Κάποια τηλέφωνα μπορεί να είναι πιο καλά πλέον αλλά όλοι από αυτό ξεκίνησαν. Επίσης όταν η αππλ ξεκίνησε το ιβεντ στη παρουσίαση του χ είπε θα γίνει το iPhone πρωτοπόρος στο σχέδιο για την επόμενη δεκαετία. Γέλασα από μέσα μου οταν έβλεπα τη παρουσίαση. Όμως ξέρετε τι; Είχε δίκιο. Κ τώρα δε γελάω με την αππλ γελάω με όσους κρατάνε κινητό με notch κ λένε όχι δεν έχει αντιγράψει καμία. Γενικά στο κόσμο της τεχνολογίας αυτό συμβαίνει κ είτε το θέλετε είτε όχι η αππλ έκανε  την αρχή σε πολλά πράγματα. Όποτε ναι τα κινητά που κρατάτε είναι έτσι γιατί οι εταιρίες έχουν ανταγωνισμό. Αλλά προ αιφον θυμάστε όλοι τι κρατούσατε. Τα υπόλοιπα είναι για ανθρώπους που απλά δε ξέρουν. Κ το αντροιντ στα πρώτα του βήματα ήταν ένα σάπιο λειτουργικό που απλά αργούσε κολλούσε ήθελε άπειρους πόρους κ όλα αυτά με μηδέν ασφάλεια. Έχει βελτιωθεί. Μη λέμε όμως ότι θελουμε γαιτι πολύ επίθεση στην αππλ αλλά χωρίς αυτή ο ανταγωνισμός θα ήταν πίσω. Κ κατά συνέπεια κ εμείς. Αυτά 🙂

Τι κρατούσαμε πριν το X?Η xiaomi είχε κυκλοφορήσει το mi mix το οποίο ήταν πιο όμορφο σχεδιαστικά από την πατάτα με το notch,η sharp ομοίως είχε κυκλοφορήσει το aquos crystal και το s2,η essential το ph1,και ξαφνικά βγήκε το x και γεμίσαμε άσχημα κινητά με ψεύτικες ιντσες,και μου αρέσει που θεωρείτε και πρωτοποριακη την πατάτα.Συμφωνω μαζί σου στο ότι κακώς την αντιγράφουν.μπορουν να φτιάξουν πιο όμορφες συσκευές.

1 ώρα πριν, alprio είπε

Όταν το 4 το iPhone το 2010 είχε γυαλί και ήταν stainless steel το Samsung ήταν πλαστικό της κακιάς ώρας. Μετά μαγκεψατε. Αυτό και αν ήταν design μαζί με το 5 και το se.

το notch και το design το αντέγραψαν όλες οι εταιρίες εκτός από Sammy. Όποτε μάλλον επιτυχία θα το θεωρούσα.

Το ότι μου βάζεις βίντεο από κάποιο χρήστη μου είναι αδιάφορο. Από εκεί καταλαβαίνω τις γνώσεις σου στο αντικείμενο. 

Για γέλια πραγματικά.

Για τις επιδόσεις δες κανένα video στο youtube τελευταίο ανοίγει το iphone τις εφαρμογές.Μην κοιτάς τις επιδόσεις στα χαρτιά.Οταν λες design ποιο εννοείς το 7?8? η το Χ με το notch? Η μεγαλύτερη κακόγουστια του αιωνα και το χειρότερο είναι ότι το αντιγράφουν

1 ώρα πριν, alprio είπε

Ο μπαμπάς σας. 

Θα σέβεστε !!

81E0D872-4D2B-432E-8D13-FD414CE17040.jpeg

Που έκανα κωλοτουμπα. Εσυ έκανες όταν σου είπα για γυαλί και δεν είχες ιδέα. Και μου είπες  edgeκι κεραμικά. 

Κριμα να πονάει που δεν έχετε κάτι δικό σας. 

Σιγά μην είναι και ο μπατζανακης μας.Αυτη είναι η πρώτη συσκευή με capacitive οθόνη πριν από το iphone.LG prada κέρδισε και το βραβείο red dot.Μαλλον δεν τα ξέρεις καλά όλο πρωτιές που δεν ισχύουν μας αναφέρεις.

 

4758.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, whoever81 είπε

Τα ίδια. Μου είναι παντελώς αδιάφορη. Σχεδόν όσο και η αδιαβροχοποίηση.

σ.σ. Να ήταν και πραγματικά ασύρματη καλά θα ήταν...

Η ασύρματη φόρτιση μπορεί να είναι niche χαρακτηριστικό, αλλά για την αδιαβροχοποιηση θα διαφωνήσω. 

Μπορεί να μην κάνεις βουτιές και να βγάζεις υποβρύχιες φωτογραφίες, αλλά έχεις το κεφάλι σου ήσυχο αν χυθεί κάτι πάνω ή αν το χρησιμοποιείς στη βροχή. 

Μάλιστα, αυτό το χαρακτηριστικό είναι ιδιαίτερα χρήσιμο στους κατόχους Apple συσκευών, καθώς προστατεύει από οτιδήποτε υγρό μπορεί να χυθεί πάνω στο τραπεζάκι της καφετέριας. 

 

 

(Αστειεύομαι, αφήστε τις τσουγκράνες κάτω) 

7 ώρες πριν, gregory22 είπε

Καλωδιο δεν εχει το αυτοκινητο; Ετσι κι αλλιως στο αυτοκινητο δεν αγγιζεις το τηλεφωνο αλλα εχεις bluetooth

Ισχύει αυτό που λες, αλλά είναι πολύ βολικό να το αφήνεις απλά πάνω σε μια επιφάνεια κάτω από την κονσόλα και απλά να φορτίζει. 

Δες τις νέες BMW που έχουν αυτό το χαρακτηριστικό. Αφήνεις το κινητό σε μια επιφάνεια μπροστά από τον λεβιέ ταχυτήτων και συνδέεται κιόλας αυτόματα με το σύστημα infotainment του οχήματος. Βολικοτατο, δε μπορείς να πεις...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...