Προς το περιεχόμενο

Market In


le vent nous porterAAAA

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

εδώ γράφουμε όσοι θέλουμε να ψωνίζουμε την καλύτερη δυνατή ποιότητα αλλά στο μικρότερο δυνατόν κόστος, θα ενημερώνω για προσφορές του αλλά μπορείτε να λέτε και εσείς για άλλα σούπερ μάρκετ, δεν είμαιστε οπαδοί, φίλαθλοι είμαστε

απλώς εγώ την έχω καταβρεί εκεί πέρα

http://market-in.gr/filadio/marketin_discounts#p=1

ξεχωρίζω τις πολύ καλές οδοντόβουρτσες με λίγο παραπάνω από μισό ευρώ, τα old spice σε ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ μιση τιμη, τις πολύ καλές τιμές σε sanitas αν και προτιμώ ιδιωτική ετικέτα, και γενικά τις άριστες τιμές σε είδη μη πρώτης ανάγκης που συνήθως τα σούπερ μαρκετ δεν νοιάζονται να βάλουνε τιμές κράχτη και την εν πολλοις ικανοποιητικη ποιοτητα στην δικη τους μαρκα σε ειδη πρωτης αναγκης (εξαιρεση πχ τα αλλαντικα , και μην μου πει κανενας δεν ειναι ειδος πρωτης αναγκης, αν εχεις ενα παιδι στο σπιτι, ειναι)

επισης εχει πολυ ωραια σφολΙατοειδη σε τιμες κοστους κυριολεκτικα (έτοιμα στον τμημα φουρνου αλλα πρωην κατεψυγμενα λογικα - αλλα τα προτιμω απο τα φρεσκα με εναν τονο λαδιλας), πολυ καλες επιλογες σε κρασι εμφιαλωμενο σε πλαστικο μπουκαλι, πολλες αξιολογες επιλογες στα οπωροκηπευτικα εκτος καποιων ειδικων περιπτωσεων που σε παιδευει να βρεις κατι αξιοπρεπες και στην λαϊκή πχ ντοματες, ευγενικο προσωπικο και οι ποντοι φτανουν ευκολα την 6ευρη επιταγη

 

οσοι νιωθετε οτι χασατε την γη κατω απο τα ποδια σας, την κεραμιδα πανω απο το κεφαλι σας, κοπιαστε παρακαλω

 

υγ

καντε κλικ εδω, θα καταλαβαινετε μονο οι μυημενοι

Spoiler

o-benizelos-den-tha-ginei-pote-xalifis-s

 

Επεξ/σία από le vent nous porterAAAA
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, nipoa είπε

οδοντοβουρτσα economy.. καλυτερα να πλενω το στομα με αλατονερο

κρίμα που οι οδοντιατροι εχουνε διαφορετικη γνωμη απο σενα, οχι για την συγκεκριμενη προφανως αλλα για τα σχεδιακια στις οδοντοβουρτσες, τις ηλεκτρικες κεφαλες και τα περιτεχνα χρωματακια στις οδοντοκρεμες, αγαπητε

δεν το συνεχιζω, ας μεινουμε εντος θεματος, απλως δεν δειχνεις να εχεις δοκιμασει οντως αυτο το οποιο σχολιαζεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τίμιο μάρκετ με προσφορές ημέρας. Όσοι μένουν κοντά συμφέρει να δώσουν ευκαιρία.

Θα ετοίμαζα θρεντ Μασουτη αλλά με εκνευρίζει ότι κατέβηκε και αγόρασε τη  Προμηθευτική σε τιμή χώμα όταν είχε πέσει στην Γ Εθνική. 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ένα τέτοιο κατάστημα είχε έτοιμες σφολιάτες, κάτι πίτσες κλπ και σε στιγμή αδυναμίας που τις δοκίμασα, πρέπει να είχα καούρα και ευγενή αέρια κοντά στις 3 ημέρες.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Stamer είπε

 Ο παππούς σε τι κατάσταση βρίσκεται?

Πενθεί. Έχει πάρει σβάρνα όλους τους ναούς και αγοράζει χαρτιά κουζίνας, γάλπο και καφέ εσπρέσσο σε κόκκους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
17 λεπτά πριν, mynam3 είπε

Σε ένα τέτοιο κατάστημα είχε έτοιμες σφολιάτες, κάτι πίτσες κλπ και σε στιγμή αδυναμίας που τις δοκίμασα, πρέπει να είχα καούρα και ευγενή αέρια κοντά στις 3 ημέρες.

φίλε μου, ως γνωστόν και στο ίδιο περιστατικό, όταν η αστυνομία ανακρίνει τους αυτόπτες μάρτυρες μπορεί να ακούσει 10 διαφορετικές εκδοχές

δεν θα πω ότι λες ψέματα δεν εχεις αλλωστε κανεναν λογο, θα πω ομως οτι τρωω καθε μερα στο δεκατιανο στην δουλεια, δεν εχω παθει ποτε τιποτα εχοντας δοκιμασει ολα τα ειδη, ως το μεσημερακι εχουνε εξαφανιστει τα παντα, και να θελανε, δεν μενει ποτε κατι μπαγιατικο και οτι επισης θεωρω οτι οταν δινει την τυροπιτα στα 70-60 λεπτα δεν θυμαμαι, δεν νομιζω οτι ξεφορτωνεται το μπαγιατικο, αλλωστε κατεψυγμενο προϊον μια σταλιά είναι, μια χαρά κέρδος έχει, αλλά ότι πάει να πιάσει τον πεινασμένο που θα μπει για αυτό και θα πάρει και 3-4 άλλα πραγματάκια για να μην κάνει τουρ στα άλλα σούπερ μάρκετ. Γνώμη μου.

10 λεπτά πριν, AristidisZ είπε

Το γάλα πόσο έχει το λίτρο ; 

Αυτό μας νοιάζει 

Αν είναι πιο ακριβό από του Lidl όλα καλά, αν είναι πιο φτηνό όμως ; 

αν δεν απατώμαι, έχει το φρέσκο 1 ευρώ? που ΔΕΝ ειναι καλη τιμη και το μαρκας διαρκειας ενος μηνος πάλι 1 ευρώ. Για το φρέσκο δεν είμαι σίγουρος, επειδή πίνω περιστασιακά παίρνω το μακράς που για μακράς είναι πολύ καλό. Φρέσκο παίρνω μόνο από ΘΕΣ για το σπίτι. ¨ομως κάνει πολύ συχνά προσφορά στο γάλα (απο τις αλλες μαρκες δεν εχει μεγαλη ποικιλια) και σιγουρα αξιζει η δικη του μαρκα στο στραγγιστο γιαουρτι που πολυ συχνα βλεπω την τριαδα πληρες, στο 1,8 περίπου (πάλι πρέπει να είναι προσφορά αλλά συχνότατη)

 

Γενικά όπως ξέρει και ο καλός μου φίλος παππούς, υπάρχουνε κάποια σούπερ μάρκετ που σε κάποια είδη βάζουνε τόσο μονίμως και με την ίδια συχνότητα καλύτερη τιμή, που μπορείς να το πάρεις σαν κανονική τιμή αν έχεις προσαρμοσει την συχνοτητα επισκεψεων σου και εχεις βεβαιως την δυνατοτητα να το κανεις, πχ στα γιαουρτια που ληγουν στο 15ημερο? αυτο δεν ειναι ιδιαιτερα δυσκολο

Επεξ/σία από le vent nous porterAAAA
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Stamer είπε

Τι έγινε ρε σεις! Κάνατε shut down το νήμα του lidl και ανοίξατε αυτό? Ο παππούς σε τι κατάσταση βρίσκεται?

Η αλήθεια είναι από το πρωί που ξύπνησα έχω κατεβάσει πλερέζες.ÎλάμαÎλάμαÎλάμα

Μακάρι να έχουμε ένα άλλο έστω σχετικό θέμα να συζητάμε για τα καθημερινά μας ψώνια.Εκείνο που ξέρω για το Μαρκετ - ιν είναι ότι κάνει διήμερες προσφορές σε καθαριστικά ή κρέατα και άλλα προιόντα σε πολύ καλές τιμές.

Μακάρι οι συντονιστές να μας λυπηθούν και να μας αφήσουν έστω εδώ να συζητάμε για τις αγορές μας.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αλήθεια είναι οτι η απάντηση που περίμενα είναι οτι ο τίτλος αυτού του νήματος είναι απλά βιτρίνα... ο νοών νοείτω.

Είναι δυνατόν να πάω να πιω γουλιά καφέ το πρωί και να βλέπω λουκέτο δίπλα στο νήμα!! Έλεος κύριοι!

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω να πιστεύω ότι το δημοφιλές θρεντ του τεμπλου με τους χιλιάδες προσκυνητές έγινε λόγω της  διαδικτυακής συμφόρησης (700 σελίδες, συνέβη και σε άλλα) και όχι για άλλον λόγο. Θα περιμένουμε παρτ2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...