Προς το περιεχόμενο

Εταιρία STATUS, τι είναι;


ikaruga24

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά βρήκα χτες και σήμερα κλήσεις από ένα νούμερο 2130164300 όπου το βάζω στο google να δω τι βγάζει και έχει ένα κάρο διαφορετικές απαντήσεις με την status να δείχνει ότι είναι από εταιρία δημοσκοπήσεων μέχρι γραφείο ενοικίασης εργαζομένων μέχρι και εισπρακτική. Φυσικά και σνομπάρω να πάρω πίσω για πιθανές απατεωνιές αλλά πήραν τηλέφωνο και στο πατρικό μου και με είπε η μάνα μου ότι θέλουν εμένα προσωπικά και να τους πάρω πίσω ζητώντας μια συγκεκριμένη κυρία. Φυσικά και δεν θα πάρω πίσω. 

Εχει κανείς κάποια γνώση επί αυτού να ρίξει λίγο φως; Οχι τίποτε άλλο αλλά επειδή έχω βιογραφικά που έχω στείλει δεξιά και αριστερά δεν θέλω να είναι τίποτα για δουλειά και το χάσω αν λειτουργούν μέσω αυτών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τη μόνη διαφορά ότι δεν χρωστάω πουθενά και σε κανέναν ρε παλικάρια, ούτε καν απλήρωτο λογαριασμό έχω κάπου. Επιπλέον βλέπω ότι δεν είναι μόνο για τέτοιες ενέργειες, ασχολούνται και με άλλα. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο οτι βλεπω το νουμερο εχει full αρνητικες στα σχετικα site. Θα μπορουσαν να καλεσουν απο αλλου αν ηθελαν να συζητησουν επαγγελματικα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

56 λεπτά πριν, zio10 είπε

Γιατί να μη πάρεις να ζητήσεις την γυναίκα που είπαν; Τι έχεις να χάσεις πέρα από μερικά λεπτά;

Γιατί είναι νούμερο με άπειρες αρνητικές και είναι εταιρία που καταπιάνεται με πολλά. Την έχω ξαναπατήσει στο παρελθόν με τέτοια σκηνικά και δεν κάνω μόνος μου την κίνηση.

25 λεπτά πριν, Miracle Worker είπε

Απο οτι βλεπω το νουμερο εχει full αρνητικες στα σχετικα site. Θα μπορουσαν να καλεσουν απο αλλου αν ηθελαν να συζητησουν επαγγελματικα. 

Αυτό ακριβώς είδα και εγώ, φουλ αρνητικές με spam και τέτοια οπότε χέσε μέσα. Ακόμα και αν πρόκειται για περίπτωση δουλειάς δεν κάνω μόνος μου τίποτα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ, εγώ θα έπαιρνα πάντως. Αφού δεν χρωστάς, αν δεν είναι για δουλειά στη χειρότερη αν σε ενοχλούν ή δεν το σηκώνεις ξανά ή τους βάζεις blacklist. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...